SÜRÜŞ KEYFİNE YÖNELİK TASARLANDI.

İlk BMW 4 Serisi Gran Coupé.

SÜRÜŞ KEYFİNE YÖNELİK TASARLANDI.İlk BMW 4 Serisi Gran Coupé.

Azami hız, km/sa (430i)

250

1/dak'da maks. güç, bg (430i)

252 / 5200

0 –100km/sa hızlanma, sn (430i)

 

5,9

Bagaj bölümü kapasitesi

480-1300

Doğal şıklık: BMW 4 Serisi Gran Coupé heyecan verici estetik özelliklerle BMW'ye özgü performans ve işlevselliği bir araya getirir. Öne çıkan özellikler arasında mükemmel baş ve bacak boşluğu, geniş bir bagaj kapağı ve benzersiz tasarım öğeleri yer alır. Otomobilin dinamik sürüş karakteri opsiyonel Adaptif M süspansiyon ve verimli, yüksek performanslı TwinPower Turbo motorlarla öne çıkar. Tüm bu özellikler BMW 4 Serisi Gran Coupé'yi dinamizm, şıklık ve konforun kusursuz bir bileşimi haline getirir.

HER AYRINTIYA YANSIYAN ŞIKLIK.

İlgi odağında

Mükemmel bir silüet. Çerçevesiz camlarıyla dört kapılı zarif coupé silueti, olağanüstü bir işlevsellikle estetiği ve dinamizmi bir araya getirir.

Dış tasarım.

BMW 4 Serisi Gran Coupé daha ilk bakıştan benzersizliğini belli eder. Dinamikleri ve estetik anlayışıyla tanımlanan otomobil, doğal şıklığın göstergesidir. Bu izlenim, her bir çizgiye yansıtılmıştır ve özellikle profilden bakıldığında oldukça çarpıcıdır. Uzatılmış tavan çizgisi sayesinde, mükemmel bir şekilde biçimlendirilen coupé silüeti, çok daha hizalı, şık ve aynı zamanda atletik görünür. Dört kapısı ve çerçevesiz camları, geniş tek parça bagaj kapağıyla günlük işlevsellik ve sportif ifade arasında mükemmel bir etkileşim sunar.

İç tasarım.

İlk BMW 4 Serisi Gran Coupé'nin dış tasarımı gibi iç tasarımı da şıklığın ve işlevselliğin mükemmel bir bileşimini sunar. Bu, kullanılan ayrıcalıklı malzemeler ve renklerin yanı sıra yükseltilmiş sürücü yönlendirmesi ile öne çıkar. Her bir kumanda öğesi sürücünün en iyi yarar sağlayabileceği şekilde ergonomik olarak konumlandırılmıştır; tüm yüzeyler ve detaylar lüks ve canlılık hissini yansıtır. Çerçevesiz pencerelere sahip kapılar, BMW 4 Serisi Gran Coupé'nin iç tasarımındaki ferahlık etkisini güçlendirir; 2+1 arka koltuklara ve geniş baş ve diz boşluğuna sahip arka bölümde de aynı durum geçerlidir. Aynı zamanda arka koltuğun oturanı sarmalayan tasarımı konforlu ve uyumlu bir mekan hissi yaratır.

Sürüş dinamikleri.

BMW 4 Serisi Gran Coupé'nin sürüş özellikleri mükemmel performansı optimum konforla birleştirir. Akslar arasında kusursuz ağırlık dağılımı, arkadan itiş veya Sürüş Deneyimi Kontrolü gibi BMW'ye özgü özellikler kusursuz sürüş keyfini garantiler. Sürüş dinamikleri, opsiyonel Adaptif M Süspansiyon ile daha da güçlendirilir. Ayrıca, değişken spor direksiyon ile en zorlu virajların dahi üstesinden gelirsiniz.

190 BG

BMW 420d, mükemmel performansı, hızlı güç üretimi ve düşük yakıt tüketimi ile etkiler. Düşük devir aralıklarında dahi 400 Nm tork üretilebilir. Hızlı tepki veren ve oldukça akıcı olan motor, 190bg güç üretir ve yüksek itiş gücünü garanti eder. Bu da BMW 4 Serisi Gran Coupé’nin 0’dan 100 km/sa hıza yalnızca 7,3 saniyede hızlanmasını (xDrive şanzıman: 7,4 sn), azami 231 km/sa (sınırlandırılmıştır) hız sunmasını, ortalama yakıt tüketiminin yalnızca 4lt/100km olmasını (xDrive şanzıman: 4,5lt) ve 106 g/km CO2 değeri sunmasını (xDrive şanzıman: 118 g/km) sağlar.