BMW i3. ELEKTRİKLİ VE HEYECAN VERİCİ.

BMW i3 ile tanışın.

BMW i3. ELEKTRİKLİ VE HEYECAN VERİCİ.

BMW i3 ile tanışın.

BMW i3. ELEKTRİKLİ VE HEYECAN VERİCİ.BMW i3 ile tanışın.

0 –100km/sa hızlanma, sn

7.2

Yerel CO2 emisyonu, gr/km

0

BMW eDrive enerji tüketimi, kWh/100 km

12.9

Elektrikli menzil, km

160 km'ye kadar

eDrive özellikli BMW i3'ün her detayı ve her özelliği, canlı bir şehir hayatını tamamlayıcı şekilde tasarlanmıştır. Tamamen emisyonsuz elektrikli motoruyla BMW i3, belirli otomobiller için kısıtlamaların uygulandığı, bir otomobile en çok ihtiyaç duyulan şehir merkezlerinde mobiliteyi garanti eder. Ekolojik bir açıdan bakıldığında, BMW i3 düşük hızlardan veya tamamen hareketsiz halden başlayarak nefes kesen hızlanma özelliği ile sizi etkiler, 160 km'ye kadar menzil sunan yüksek gerilimli batarya (lityum iyon yüksek gerilimli batarya) ile şehrin en yoğun alanlarında bile tüm varış noktalarını destekler ve aynı zamanda menzil için endişelenmeden rahat bir yolculuk yapmanızı sağlar.

BMW i3. BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRECEK.

eDrive özellikli BMW i3.

Yeniden düşünme zamanı. Sürdürülebilir, emisyonsuz mobilite. eDrive özellikli BMW i3 günlük yaşamınızda ulaşımı yeniden tasarlayacak.

Tasarım.

Tutarlı bir şekilde sürdürülebilir tasarımı, i3'ü büyük şehirler için mükemmel bir seçenek haline getirir. Saf elektrik enerjisi ile çalışan ve sürdürülebilir, emisyonsuz mobilite gereksinimlerine uygun olarak özelleştirilmiş otomobil akıllı bir yolculuk yöntemini hayata geçirir. Otomobil her detayın amacına uygun olarak optimize edildiği entegre ve uyumlu bir konsepti temsil eder. Bu özellik işlevsel açıdan dinamik dış tasarım ile sade ve saf iç tasarımda görülebilir.

Sürüş.

Mobiliteyi yeniden tanımlamak, çevre bilinci ve çevik sürüşün çok daha fazlasını ifade eder. Yenilikçi BMW eDrive motoru yerel ölçekte emisyonsuz olmasının yanı sıra, benzersiz bir sürüş keyfi sunarken, rahatlatıcı ve neredeyse sessiz bir sürüş deneyimi yaşatır.

Şarj.

Yenilikçi bir şarj konsepti, elektromobilite açısından yeni bir boyut oluşturur. BMW i3, wallbox ya da şarj kablosu kullanılarak evde hızlı, kolay ve rahat bir biçimde şarj edilebilmesinin yanında, sayıları sürekli olarak artan resmi şarj istasyonlarında yolculuk sırasında da şarj edilebilir. BMW i3 bu istasyonları dinamik menzili ve şarj istasyonlarını gösteren tam bağlantılı BMW i Navigation gibi yenilikçi BMW ConnectedDrive Servisleri aracılığıyla kolaylıkla bulur.