HER ZAMAN HİZMETİNİZDE.

Uzaktan Erişim.

Bir Cumartesi günü alışveriş merkezinin kalabalık otoparkında otomobilinizi mi arıyorsunuz? Artık aramanıza gerek yok. Uzaktan Erişim ile uzun süren aramaların sıkıntısından kendinizi kurtarın. Bu hizmetler sayesinde, BMW'nizi uzaktan kontrol edebilirsiniz. Otomobilinizi büyük bir otoparkta aramaktan daha fazlasını da yapabilirsiniz.

AKILLI TELEFONUNUZ İÇİN AKILLI BİR HİZMET.

Akıllı telefonunuza My BMW Remote uygulamasını indirerek, telefonunuzu, otomobilinizi kontrol eden bir uzaktan kumandaya dönüştürebilirsiniz. Artık size düşen ceketinizin cebine ulaşarak iPhone veya Android cihazınızla BMW'nize erişmektir. Belki BMW'nizi kilitleyip kilitlemediğinizden emin değilsiniz veya anahtarınız elinizin altında değil. BMW ConnectedDrive Uzaktan Erişim hizmeti ile otomobilinizi kilitleyebilir veya kapılarını açabilirsiniz. Otomobilinizi hemen bulamıyorsanız, akıllı telefonunuzu kullanarak farlarını yakıp söndürebilir, kornayı çaldırabilirsiniz.

Uzaktan Erişim.

Bu donanım seçeneği hakkındaki filmi izleyin.

OTOMOBİLİNİZİ TELEFONUNUZDAN KONTROL EDİN.

My BMW Remote Uygulaması yardımıyla BMW'nizin içini önceden havalandırabilirsiniz. Yazın en sıcak günlerinde, keyif veren taze bir hava içeride sizi bekler.*

*Seri ve modele bağlı olarak bazı otomobillerde 'İklimlendirme-yardımcı havalandırma' fonksiyonunun çalıştırılabilmesi için otomatik klima ek opsiyonel donanımı gerekir.

 • Gereklilikler/kullanılabilirlik

  Gereklilikler:
  • ConnectedDrive Hizmetleri özel donanım seçeneği
  • Uzaktan Erişimin, kullanılmadan önce BMW ConnectedDrive müşteri portalından aktive edilmesi gerekir (Çağrı Merkezi aracılığıyla kullanım için güvenlik sorusu dahil)
  • My BMW Remote Uygulamasını kullanabilmeniz için ilk olarak uygulamayı App Store veya Google Play™'den indirmeniz gerekir

  Kullanılabilirlik:
  • Yalnızca Professional Navigation Sistemi, Business Navigation Sistemi, Professional Radyo ile birlikte kullanılır
  • BMW Türkiye Çağrı Merkezi'ne aşağıdaki telefon numarasından ulaşılabilir: 0850 252 10 10