HAYAT PAYLAŞINCA GERÇEKTEN DAHA GÜZEL.

BMW 1 Serisi.

HAYAT PAYLAŞINCA GERÇEKTEN DAHA GÜZEL.BMW 1 Serisi.

Ortalama yakıt tüketimi, lt/100 km (116 EffDyn Edition)

3,8–3,4

CO2 emisyonu, gr/km (116 EffDyn Edition)

101–89

Kapı sayısı 

5

Sportif, modern bir görünümle çevik ve kompakt bir sürüş için BMW 1 Serisi 5-Kapı ile sıradanlıktan sıra dışılığa terfi edin. Yeniden tasarlanan ön kısım, BMW'ye özgü böbrek ızgaraları ve gösterişli LED farlar BMW 1 Serisi'nin sportif yönünü vurgular. Arka kısımda ise iki parçalı L biçimindeki LED ışıklar dikkati çeker. Çok sayıda saklama seçeneği sunan ergonomik iç tasarım, ihtiyacınız olan alanı yaratır. Heyecan verici oldukları kadar verimli de olan en yeni nesil BMW Twinpower Turbo motorlar sürüş keyfini artırır. Bu çok yönlü 5 kapılı otomobil, BMW 116d EfficientDynamics Edition modelinden, spor BMW M135i modeline kadar uzanan birçok seçenek sunar. Urban Line, Sport Line ve M Sport paketleriyle çok daha fazla kişiselleştirme olanağını garanti eder. Ayrıca, BMW ConnectedDrive sayesinde hareket halindeyken aileniz ve arkadaşlarınızla dilediğiniz her şeyi paylaşabilmenize imkan tanır. İşte gerçek keyif. İşte BMW 1 Serisi.

BMW’NİZİ ŞİMDİ BULUN.

Türkiye genelindeki BMW Yetkili Satıcılarımızın sunduğu modellere tek bir platformdan, en hızlı şekilde ulaşmanın yolu BMW’ni Bul’da. Hayalinizdeki BMW 1 Serisi otomobili bulmak, rezervasyon yaptırmak ve yetkili satıcınızdan otomobilinizi satın almak gibi pratik adımlarla BMW dünyasına hızlıca adım atabilirsiniz.

BMW 1 SERİSİ'Nİ KEŞFEDİN.

Dış Tasarım.

Güçlü hatlar ve geniş hava girişleri BMW 1 Serisi'nin gücünü vurgular. Tam LED teknolojisine sahip, opsiyonel olarak sunulan düz, odaklı farlar ön kısmın tam ortasına, krom çerçeveli çift böbrek ızgaralarına işaret eder. Genel dinamik görünümü, saf sürüş keyfini deneyimleme isteğini arttırır. Arka kısımdaki geniş çamurluklar ve iz genişliği yol yüzeyiyle yakın teması vurgular. L biçimine sahip LED stop lambaları göz alıcıdır ve sokakları fethetmeye hazır tipik bir BMW olduğunu hemen belli eder.

Hizmetler ve Uygulamalar.

BMW 1 Serisi ile hareket halindeyken, BMW ConnectedDrive tarafından sağlanan Hizmetler ve Uygulamalar sayesinde sizi çevrenize bağlayan ve yaşam kalitenizi arttıran özellikleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Böylece, internetin sunduğu her olanak elinizin altındadır. Dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde kendi müziğinizi dinleyebilir, yalnızca alternatif bir güzergah seçerek trafik sıkışıklığından kolayca kurtulabilirsiniz.

Sürüş Dinamikleri ve Verimlilik.

Çevik, enerjik ruhuyla BMW 1 Serisi tam şehir trafiğine göredir. BMW Twinpower Turbo motorlar ve opsiyonel 8 ileri Steptronic şanzıman ile otomobil hemen yola uyum sağlar. Ayrıca, ECO PRO modu mümkün olan en uzun menzili kat etmesine imkan tanır. Kısacası, hızlanma söz konusu olduğunda şimşek gibi, yakıt tüketimi söz konusu olduğunda uyumlu, ideal bir yol arkadaşı.