TÜM İSTEKLERİNİZİ KARŞILAR.

BMW 2 Serisi Active Tourer.

TÜM İSTEKLERİNİZİ KARŞILAR.

BMW 2 Serisi Active Tourer.

TÜM İSTEKLERİNİZİ KARŞILAR.BMW 2 Serisi Active Tourer.

Ortalama yakıt tüketimi, lt/100km (216d)

4

Bagaj bölümü kapasitesi (216d)

468-1510

Katlanır sırt dayamasına sahip ön yolcu koltuğu (216d)

evet

BMW 2 Serisi Active Tourer kompakt ölçülerin, işlevselliğin ve çeşitliliğin dinamik bir tasarımda mükemmel bir biçimde birleştirilebileceğinin kanıtıdır. İster spor faaliyetleri için, ister tatile gitmek veya günlük işler için kullanıyor olun, bu otomobil BMW'den bekleyeceğiniz tüm dinamik özelliklerle her an yola çıkmaya hazırdır.

KOMPAKT DIŞ TASARIM, FERAH İÇ TASARIM.

BMW 2 Serisi Active Tourer tasarımı.

Günlük aktiviteleri keyifli bir şekilde gerçekleştirmek, her zaman tam formunda olmak demektir. Tıpkı BMW 2 Serisi Active Tourer gibi. Bu yeni otomobil konsepti, çok yönlülüğün, işlevselliğin ve BMW'ye özgü sürüş keyfinin mükemmel bir bileşimidir. Uzun aks aralığı, kısa aks dışı mesafe ve yüksek tavan çizgisi, kompakt, kaslı oranlar yaratmanın yanı sıra oldukça ferah bir iç tasarım oluşturulmasını sağlar.

Konfor ve çok yönlülük

İster ailenizin tamamı, ister geniş hacimli eşyalar olsun, BMW 2 Serisi Active Tourer'de herkese ve her türlü nesneye yetecek alan mevcuttur. Ayarlanabilen koltuklar, katlanır zeminli bagaj bölümü ve çok sayıda saklama olanağı, ihtiyaçlarınıza uygun alanı yaratmanıza olanak sağlar. Geniş kapılar, otomobile binip otomobilden inmenizi kolaylaştırırken, temassız açma ve kapama işlevli bagaj kapağı (opsiyonel olarak mevcuttur) ise yükleme konforu sağlar.

Line'lar ve Donanım.

BMW tarafından sunulan donanım paketleri ile BMW 2 Serisi Active Tourer otomobilinizi kişisel ihtiyaç ve isteklerinize göre özelleştirin. BMW 2 Serisi Active Tourer, Luxury ve Sport BMW Line'ları ile çok daha şık bir hale getirilebilir. Orijinal BMW Aksesuarlarının yanı sıra M Sport Paket ve diğer paketler de mevcuttur.

Panoramik cam tavan.

Panoramik cam tavan yeni ve büyüleyici manzaralara açılan bir penceredir. Işık dolu atmosfer ile otomobilin oldukça özel iç tasarım ortamı vurgulanır. Güneş ışığı çok parlaksa makaralı perde kolay ve sorunsuz bir şekilde kapatılır. Kaydırma ve kaldırma işlevi sayesinde Panoramik cam tavan havalandırma açısından çeşitli seçenekler sunar. Cam tavan havalandırma konumuna getirildiğinde perde arzu edilen hava akışına izin verecek şekilde otomatik olarak geri toplanır. Entegre rüzgar yönlendiricisi ise otomobili tavan açık olarak sürerken türbülansı en aza indirmek amacıyla otomatik olarak faaliyete geçer.