DAHA AZ SINIR. DAHA FAZLA GÖKYÜZÜ.

BMW 2 Serisi Cabrio.

DAHA AZ SINIR. DAHA FAZLA GÖKYÜZÜ.

BMW 2 Serisi Cabrio.

DAHA AZ SINIR. DAHA FAZLA GÖKYÜZÜ.BMW 2 Serisi Cabrio.

Azami hız, km/sa (218i)

205

0 -100 km/sa hızlanma, sn (218i)

9,6

1/dak'da maks. güç, bg (218i)

136 / 4000

Rahat görünüş, kompakt oranlar ile BMW 2 Serisi'nin ilk Cabrio modeli. Kısa aks dışı mesafeler, güçlü hatlar ve kaslı arka bölüm, otomobilin dışa dönük tasarım dilini ve kendinden emin doğasını yansıtır. Luxury Line, Sport Line ve M Sport Paketin yanı sıra, çok çeşitli Orijinal BMW Aksesuar seçenekleri, otomobilin karakterini daha da belirginleştirir. BMW 2 Serisi Cabrio kimsenin izinden gitmez, sadece kendi yolunu çizer. BMW M235i ise daha da tahrik edici. M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motoru, BMW 2 Serisi Cabrio'nun atak yönünü ortaya çıkarırken, aynı zamanda hava akışını hızlandırıp sürüş keyfini tamamen yeni bir boyuta taşır.

ÜSTÜ AÇIK, YEPYENİ BİR STİL.

BMW 2 Serisi Cabrio Modelleri ve Donanımı.

Şık bir yol arkadaşı, zarif bir atlet ya da ayrıcalıklı bir trendsetter; BMW 2 Serisi Cabrio'nuzun karakterine siz karar verin. BMW Modelleri ve Donanımlarıyla temel donanımlı versiyona ek olarak üç farklı tasarım modeli daha mevcuttur. Ödün vermeyen spor tutkunları için ayrıca M Sport Paket seçeneği mevcuttur. Ek paketler ve Orijinal BMW Aksesuarları kişisel stilinizi öne çıkarmanızı sağlar.

Tasarım.

Yazdan ilham alınarak tasarlanan BMW 2 Serisi Cabrio'nun ön kısmı, softtop açıkken daha atletik görünümlü omuzlar ve daha kaslı arka bölümüyle çok daha kendine güvenli bir havaya sahiptir. BMW 2 Serisi Cabrio, üstü kapatıldığında bile dinamik konturları ve sportif oranlarıyla etkileyicidir. Kontrast renklerden oluşan softtop sayesinde risk alma ve tüm duyulara hitap etme yeteneği ön plana çıkar. Aynı zamanda maksimum sürüş keyfini de garantiler.

Sürüş Dinamikleri ve Verimlilik.

Kontrastların mükemmel bileşimi. BMW 2 Serisi Cabrio'nun dinamik sürüş sistemi ve yenilikçi BMW EfficientDynamics teknolojileri, taviz vermeyen gücü ve maksimum verimliliği bir araya getirir. Bunun sonucunda, ister ECO PRO Modunda, ister daha sportif bir sürüş stilinde olsun tüm duyularınıza hitap eden, içten gelen ve heyecan verici bir paket içerisinde manevra kabiliyeti ve çevikliği doğrudan caddelere taşıyan bir BMW 2 Serisi Cabrio otomobil elde edilmiştir.