BAĞLANTIDA KALMAK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY.

BMW 2 Serisi Cabrio’da Bağlantı ve Sürüş Asistan Sistemleri.

BAĞLANTIDA KALMAK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY.

BMW 2 Serisi Cabrio’da Bağlantı ve Sürüş Asistan Sistemleri.

BAĞLANTIDA KALMAK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY.BMW 2 Serisi Cabrio’da Bağlantı ve Sürüş Asistan Sistemleri.

BMW 2 Serisi Cabrio'da hareket halindeyken kesintisiz şekilde bağlantıda olmanın karşı konulmaz özgürlüğünü yaşayın. Yeni işletim konsepti, iç tasarımı etkileyici bir konfor alanına dönüştüren net şekilde düzenlenmiş işlevler, sezgisel kontrol ve dijital hizmetler ile ilham vericidir. İster e-postanızı kontrol edin, randevularınızı ayarlayın, isterseniz rotanızı planlayın veya en sevdiğiniz müziği dinleyin, BMW ConnectedDrive tüm bunları mümkün kılar. Kişisel mobilite planlarınız her zaman BMW Connected sisteminin kontrolü altındadır. Böylelikle gideceğiniz yere zamanında ve rahat bir şekilde ulaşırsınız.

Devamı

DOLU DOLU MÜZİK.

Yüksek düzeyde bağlantı sağlayan opsiyonel ConnectedDrive Dijital Hizmetleri sayesinde çok sayıda özellik, akıllı uygulamalar ve birinci sınıf eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Apple CarPlay®

  Apple CarPlay® hazırlığı, seçili iPhone® fonksiyonlarının otomobil içinde kolayca ve kablosuz olarak kullanılmasını destekler. Bu özellik, akıllı telefon içeriğinin, müzik, iMessage/kısa mesajlar, telefon, Siri, navigasyon ve seçili üçüncü taraf uygulamaları gibi fonksiyonlarla birlikte, otomobilin kullanıcı arayüzü ve Ses kontrolü yoluyla görüntülenmesine ve çalıştırılmasına olanak tanır.

 • Harman Kardon HiFi hoparlör sistemi

  Harman Kardon HiFi hoparlör sistemi, bagaj bölümünde 360 watt ses çıkışı sunan harici bir amplifikatör ile birlikte çalışır. Ön koltuk altında bulunan iki merkezi subwoofer dahil olmak üzere titizlikle yerleştirilmiş toplam 12 hoparlör ile ses sistemi iç tasarımı üstün kalitede sesle doldurur.

İSTEDİĞİNİZ HER ZAMAN, İSTEDİĞİNİZ HER YERDEN EN İYİ BAĞLANTILAR.

BMW Connected, gideceğiniz yere zamanında ve rahat bir şekilde ulaşmanız için size akıllı destek sunan yenilikçi bir uygulamadır. Randevularınızı akıllı telefonunuzdan navigasyon sistemine aktarır, ne zaman yola çıkmanız gerektiğini size söyler ve gecikeceğinizi diğerlerine bildirir. Bu uygulama ayrıca lokasyonlar, yakıt düzeyi ve otomobilin kilitli olup olmadığı hakkında size bilgi verir. Buna ek olarak, BMW 2 Serisi Cabrio'nuzu bu uygulama ile açıp kapatabilirsiniz. Otomobilinizi nereye park ettiğinizi hatırlayamazsanız, uygulama sizi yönlendirerek otomobili park ettiğiniz yere yürüyerek güvenli şekilde varmanızı sağlar.

 • Zamanında Yola Çıkma Bildirimi

  Artık hiçbir yere geç kalmayacaksınız. BMW Connected, akıllı telefon veya Apple Watch aracılığıyla en iyi yola çıkma zamanını size bildirerek bir sonraki varış noktanıza zamanında ulaşmanızı sağlar. Sistem tarafından size önerilen yola çıkma zamanı gerçek zamanlı trafik verilerine dayanır.

 • Varış Noktasını Paylaş / Otomobile Gönder

  BMW Connected ile varış noktalarını akıllı telefon uygulamalarından veya internetten rahatlıkla ve kablosuz olarak BMW 2 Serisi'ne aktarabilirsiniz. Aynı özellik hedeflenen varış süreleri dahil olmak üzere akıllı telefonunuzun takviminde yer alan randevular için de geçerlidir. Sistem, yeni varış noktasını BMW 2 Serisi Cabrio'nuzun navigasyon sistemine kolaylıkla aktarır.

 • Tahmini Varış Sürenizi paylaşın

  Buna rağmen trafikte kalırsanız, bu durumda örneğin sizi bekleyen iş arkadaşlarınıza veya iş ortaklarınıza geç kalacağınızı bildiren bir mesaj gönderebilir ve yeniden hesaplanmış tahmini varış sürenizi paylaşabilirsiniz. Ve bunların hepsini telefonunuza dokunmadan yapabilirsiniz.

HER ZAMAN SON DERECE DİKKATLİ.

BMW 2 Serisi Cabrio, sürüşü sizin için mümkün olduğunca keyifli hale getirmek için her türlü çabayı gösterir. Bu nedenle akıllı sürüş asistan sistemleri yeni bir güvenlik ve konfor düzeyi sağlar. Şehir içi fren uyarısı özelliğine sahip Yaklaşma Kontrolü ve Yaya Uyarısı ile Sürüş Asistanı, diğer otomobiller veya yayalar konusunda zamanında uyarı verir. Şerit Terk Uyarısı, istem dışı şerit değiştirdiğinizde tepki verir ve Dikkat Asistanı bir yorgunluk belirtisi göstermeniz halinde mola vermenizi önerir. Aktif Cruise Control ile hızınızın tüm kontrolü her zaman sizdedir. Gideceğiniz yere ulaştığınızda, Park Asistanı yerinize rahatlıkla park etme olanağı sağlar.

 • Aktif Cruise Control

  Şehir içi fren uyarısı fonksiyonu özellikli Yaklaşma uyarısı içeren Dur & Kalk İşlevli Aktif Cruise Control, sürücü tarafından önceden seçilmiş hızı ve önde seyreden otomobille aradaki mesafeyi korur. Otomobil hızlanma ve frenlemeyi kontrol ederek yavaş ilerleyen trafikte bile veya trafik sıkışıklıklarında durmaya yakın zamanda öndeki araçla önceden belirlenen mesafeyi korur.

 • Park asistanı

  Park asistanı paralel ve dikey park etmeyi kolaylaştırır. Sistem düşük hızda sürüş sırasında dar potansiyel park boşluklarını bile ölçer. Uygun bir boşluk bulunduğunda Park asistanı direksiyonun kontrolünü ele alır, sürücü ise doğru vitesi kullanmaktan ve gaz ve fren pedallarına basmaktan sorumludur.

ÖZGÜRLÜĞE BAĞLANIN.

ÖZGÜRLÜĞE BAĞLANIN.

BMW ConnectedDrive otomobil, sürücü ve dış dünya arasındaki akıllı etkileşimi temsil eder. Tüm yollarda, daha fazla konfor, eğlence ve rahatlatıcı güvenlik duygusunun keyfini çıkarın. Diğer bir deyişle, daha fazla sürüş keyfini deneyimleyin.

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu.

 • BMW 230i Cabrio:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 6,2–6,0
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 143–138

  Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu değerleri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Tüketim verileri, ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir.