NEFES KESİCİ YAN ETKİ.

BMW M240i Cabrio.

NEFES KESİCİ YAN ETKİ.

BMW M240i Cabrio.

NEFES KESİCİ YAN ETKİ.BMW M240i Cabrio.

BMW M'den ilham alınarak tasarlanmış, günlük kullanım için optimize edilmiştir. BMW M240i Cabrio, alışılmış hızlanma limitlerinin ötesine geçer. Turboşarjlı sıralı 6 silindirli benzinli motor otomobili 0’dan 100 km/sa hıza 4,9 saniyede ulaştırırken M sport süspansiyon olağanüstü performansı heyecan verici bir sürüş deneyimine dönüştürür. Çevik, nefes kesici ve heyecan verici M Performance tasarım özellikleri bu yüksek performanslı atletin sistematik olarak iyileştirilmiş görünümünü tamamlar.

 

BMW M240i Cabrio:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 8,3
CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama): 189

Read more

STANDART OLARAK NABZINIZI HIZLANDIRIR.

M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor.

STANDART OLARAK NABZINIZI HIZLANDIRIR.

M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor.

Performans ve keyif dünyasına hoş geldiniz. 3,0 litre hacme sahip M Performance TwinPower Turbo, sıralı 6 silindirli benzinli motoru ile BMW M240i cabrio segmentinin en iyi atleti konumundadır. Diğer otomobillere benzemeyen şekilde, etkileyici hızlanmayı saf çeviklik ve üst düzey günlük kullanım kolaylığı ile birleştirir. Otomobilin gösterdiği bu olağanüstü performans, son derece anlık tepkisi, düşük devirlerde bile yüksek tork sunması ve kullanılabilir geniş devir aralığından gelir.

Devamı

HEYECAN VEREN GÖRÜNÜM.

BMW M240i Cabrio'nun dış tasarımı çok çeşitli M Performance özellikleri ile M Sport paketin ötesine geçer. Tam LED farlar ile sportif ön tasarım ve büyük hava girişleri saf dinamikleri yansıtır. 18 inç, M Çift kollu, stil 436 M Koyu Gri jantlar, mavi fren kaliperlerine sahip M Sport frenlerle bu görünümü vurgular. Her iki yanda bulunan siyah krom egzoz çıkışları ve koyu krom isimlik, BMW M240i Cabrio'nun atletik arka tasarımını tanımlar. Aerodinamik olarak iyileştirilmiş Koyu Gri ayna kapakları yan görüşte çekici bir detay sağlar.

AÇIK HAVADA MOTOR SPORLARI HİSSİ.

AÇIK HAVADA MOTOR SPORLARI HİSSİ.

BMW M240i Cabrio'nun sürücü odaklı iç tasarımında, yüksek kaliteli detaylar, sportif vurgular oluşturur. Gösterge panelindeki dijital isimlik ve hassas kadranlar bu örnekler arasında yer alır. M spor deri direksiyon, ergonomik M spor koltuklar ve diz yastıkları gibi M Performance'a özgü öğeler mükemmel direksiyon kullanımı ve sürüş konforu sunar. Ayrıca üzerinde isimlik yer alan kapı eşik kaplamaları gibi özel detaylar sportif ve şık görünümü etkileyici bir şekilde tamamlar.

HEYECAN VERİCİ PERFORMANS. MAKSİMUM HASSASİYET.

BMW 240i Cabrio'nun sürüş dinamikleri konsepti sınırsız günlük kullanım olanağı ile yoğun sürüş keyfi sunar. Tüm bileşenlerin dengeli kalibrasyonu, üst düzey çeviklik ve hassas yol tutuşu sağlar. Otomobilin süspansiyon ve direksiyon özellikleri saf performans için en ince ayrıntısına kadar optimize edilmiştir. Tüm bunların genel etkisi, direksiyon başında her an sportif macera hissinin artırılmasıdır.

 • Değişken spor direksiyon

  Servotronic değişken spor direksiyon direkt ve çevik direksiyon tepkisi sağlayarak direksiyonu çevirmek için daha az çaba sarf edilmesini sağlar. Değişken direksiyon oranları sayesinde direksiyon açısına tepki verir. Bu durum, daha dinamik sürüş sırasında hakimiyeti artırır ve park ederken ya da dönerken direksiyonu döndürmek için sarf edilen çabayı azaltır.

 • M Sport süspansiyon

  Arkadan itişli otomobillerde yaklaşık on milimetre alçaltılan M Sport Süspansiyon, sportif yürüyen aksam ayarı ile ön plana çıkar. M Sport süspasiyon, daha kısa süspansiyon yayları ve daha sıkı amortisör ayarları ile birlikte daha sert dengeleyicilere sahiptir. Bunların etkileşimi sonucunda sportif sürüş stilini belirgin şekilde ortaya çıkaran çok daha direkt süspansiyon tasarımı elde edilmiştir.

 • xDrive

  Akılı dört çeker BMW xDrive, optimum etki elde etmek için sürüş gücünü mevcut sürtünme katsayısına uygun şekilde sürekli olarak dört tekerlek arasında dağıtır. Bunun sonucunda, en zorlu sürüş koşullarında bile dinamikler, çekiş ve çeviklikte önemli ölçüde artış sağlanır. Arka tekerlekler üzerinde belirgin bir vurgu ile tasarlanmış olan dört çeker sistem, BMW M240i Coupé'nin özel sürüş dinamikleri hedeflerini karşılamak üzere geliştirilmiştir.

 • 8 ileri Steptronic Spor şanzıman

  8 ileri Steptronic Sport şanzıman, son derece sportif vites geçişine imkan tanır. Otomatik versiyonu ve seçim kolu veya vites kanatçıkları aracılığıyla manuel olarak kullanılabilen şanzıman konforlu bir seyir veya oldukça dinamik bir sürüş stili sunar. SPORT Modunda ve seçim kolu sol vites körüğündeyken vites değiştirme aralıkları maksimum performans sağlamak üzere tasarlanmıştır.

DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

BMW MPerformance

DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

M Performance Otomobilleri yüksek motor güçleriyle etkileyicidir. Bu otomobiller, konfordan ödün vermeden maksimum sürüş dinamikleri sağlar. Ancak, tüm atletikliğine rağmen, aynı zamanda ilerici bir tasarımla stil sahibidir. BMW M Performance. Bu otomobillerde sürüş keyfi yoğunlaştırılmıştır.

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu.

 • BMW M240i Cabrio:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 8,3
  CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama): 189

  BMW M550i xDrive Sedan:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 9,1-8,9
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 209-204

  BMW M760Li xDrive Sedan:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 12,8
  CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama): 294

  BMW X4 M40i:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 8,6
  CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama): 199

  BMW X6 M50d:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 6,6
  CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama): 174

  Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu değerleri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Tüketim verileri, ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir.