DAHA AZ KURAL. DAHA FAZLA PERFORMANS.

BMW 2 Serisi Coupé.

DAHA AZ KURAL. DAHA FAZLA PERFORMANS.BMW 2 Serisi Coupé.

1/dk'da güç, bg (220d)

190 / 4000

Ortalama yakıt tüketimi, lt/100km (220d)

4

0 -100 km/sa hızlanma, sn (220d)

7

Vahşi, asi ve benzersiz. BMW 2 Serisi Coupé, spor bir coupé otomobili tanımlayan her şeye sahiptir. Belirgin atletik tasarımı sınıfının en iyisi sürüş dinamiklerini öne çıkarır. Kusursuz şekilde dengelenmiş 50:50 ağırlık dağılımı, güçlü BMW TwinPower Turbo motorlar ve akıllı BMW EfficientDynamics önlemlerinin tamamı bu coupé otomobili tanımlar. Dinamik özellikleri, 0'dan 100km/sa hıza 4,8 saniyede ulaşan motoru M235i ile zirveye çıkar. Sloganına sadıktır: Daha az kural. Daha fazla performans.

SÜRÜCÜYE İHTİYACI YOK. O YALNIZCA BİR SUÇ ORTAĞI ARIYOR.

BMW 2 Serisi Coupé M235i.

Turbo şarjlı sıralı 6 silindirli benzinli motor, 326bg gücüyle rekorları hak eden sprint becerisini maksimum verimlilikle sunar. M Aerodinamik paketi, arka spoyler kenarı ve M yürüyen aksam son derece atletik bir görünüm sunar, zemini daha iyi kavrar ve her durumda ideal sürüş tavrına sahiptir. BMW M235i'nin iç tasarımı dahi, sürücü ve ön yolcu için spor koltukları, çoklu fonksiyon düğmelerine sahip M deri direksiyonu ve daha birçok opsiyonel seçenekle yarış dünyası atmosferini benimser. Tüm bu özellikler bir arada nefes kesici ve deneyimlenmesi gereken yüksek bir performans sunar.

Dış tasarım.

Ön aksın arka kısmından başlayan çarpıcı karakter çizgisi, arka kanada doğru yükselir ve dinamik kama şeklini öne çıkararak otomobilin enerjik karakterini vurgular. Bu özellik kaslı çamurluklarla birlikte BMW 2 Serisi Coupé'nin her zaman liderlik etmeye hazır olduğunu kanıtlar.

İç tasarım.

BMW 2 Serisi Coupé'de direksiyonun arkasına geçtiğinizde spot ışıkları size döner. Bunun nedeni tüm kokpitin sürücüye dönük olmasıdır. Asimetrik merkez konsol sürücüye doğru eğimlidir, bağımsız Kontrol Ekranı görüş alanı içindedir ve tüm önemli işlevler her zaman sürücünün kontrolü altındadır. Coupé benzeri çerçevesiz camlar görüşü engellemez. Heyecan verici, üst üste binen yüzeyler ve dinamik çizgiler sportif dış tasarımı içeriye taşır. Elbette tüm bunlar yüksek kalitede malzemelerin kullanılmasıyla ve kusursuz işçilik sayesinde gerçekleştirilir.

Sürüş dinamikleri.

Hayatınızı doyasıya yaşarken keyfinizinden taviz vermek istemezsiniz. Bu BMW 2 Serisi Coupé için de geçerlidir. Yol tutuşu, 50:50 ağırlık dağılımı ve sportif arkadan itiş performansı bulunduğu sınıfta benzersizdir. Dinamik ve canlı biçimde yalnızca gerçek sürüş keyfini hedefler.