KARŞI KONULMAZ İLETİŞİM YETENEĞİ.

BMW 2 Serisi Coupé otomobilde bağlantı ve Sürüş Asistan Sistemleri.

KARŞI KONULMAZ İLETİŞİM YETENEĞİ.

BMW 2 Serisi Coupé otomobilde bağlantı ve Sürüş Asistan Sistemleri.

KARŞI KONULMAZ İLETİŞİM YETENEĞİ.BMW 2 Serisi Coupé otomobilde bağlantı ve Sürüş Asistan Sistemleri.

Lider gruptaki konumunuzda iyi bağlantıya sahip olmak kesinlikle son derece önemlidir. Bu nedenle BMW 2 Serisi Coupé'nin yeni sezgisel işletim konsepti iletişiminizi bir üst seviyeye taşır. İster randevularınızı ayarlayın veya e-postanızı kontrol edin, ister rotanızı planlayın ya da en sevdiğiniz müziği dinleyin. Son derece modern ve çok çeşitli BMW ConnectedDrive teknolojileri, hareket halindeyken akıllı telefonunuz ve yenilikçi hizmetlerle bağlantıda kalmanızı sağlar. Kişisel mobilite planlarınız her zaman BMW Connected sisteminin kontrolü altındadır. Böylelikle gideceğiniz yere zamanında ve rahat bir şekilde ulaşırsınız.

BMW M240i Coupé:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 7,8
CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama): 179

Read more

SON DERECE EĞLENCELİ.

Yüksek düzeyde bağlantı sağlayan opsiyonel ConnectedDrive Dijital Hizmetleri sayesinde çok sayıda özellik, akıllı uygulamalar ve birinci sınıf eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Apple CarPlay®

  Apple CarPlay® hazırlığı, seçili iPhone® fonksiyonlarının otomobil içinde kolayca ve kablosuz olarak kullanılmasını destekler. Bu özellik, akıllı telefon içeriğinin, müzik, iMessage/kısa mesajlar, telefon, Siri, navigasyon ve seçili üçüncü taraf uygulamaları gibi fonksiyonlarla birlikte, otomobilin kullanıcı arayüzü ve Ses kontrolü yoluyla görüntülenmesine ve çalıştırılmasına olanak tanır.

KİŞİSEL ASİSTANINIZ BMW CONNECTED.

BMW Connected, gideceğiniz yere zamanında ve rahat bir şekilde ulaşmanız için size akıllı destek sunan yenilikçi bir uygulamadır. Randevularınızı akıllı telefonunuzdan navigasyon sistemine aktarır, ne zaman yola çıkmanız gerektiğini size söyler ve gecikeceğinizi diğerlerine bildirir. Bu uygulama ayrıca lokasyonlar, yakıt düzeyi ve otomobilin kilitli olup olmadığı hakkında size bilgi verir. Buna ek olarak, BMW 2 Serisi Coupé'nizi bu uygulama ile açıp kapatabilirsiniz. Otomobilinizi nereye park ettiğinizi hatırlayamazsanız, uygulama sizi yönlendirerek otomobili park ettiğiniz yere yürüyerek güvenli şekilde varmanızı sağlar.

 • Varış Noktasını Paylaş / Otomobile Gönder

  BMW Connected ile varış noktalarını akıllı telefon uygulamalarından veya internetten rahatlıkla ve kablosuz olarak BMW 2 Serisi'ne aktarabilirsiniz. Aynı özellik hedeflenen varış süreleri dahil olmak üzere akıllı telefonunuzun takviminde yer alan randevular için de geçerlidir. Sistem, yeni varış noktasını BMW 2 Serisi Coupé'nizin navigasyon sistemine kolaylıkla aktarır.

 • Zamanında Yola Çıkma Bildirimi

  Artık hiçbir yere geç kalmayacaksınız. BMW Connected, akıllı telefon veya Apple Watch aracılığıyla en iyi yola çıkma zamanını size bildirerek bir sonraki varış noktanıza zamanında ulaşmanızı sağlar. Sistem tarafından size önerilen yola çıkma zamanı gerçek zamanlı trafik verilerine dayanır.

 • Tahmini Varış Sürenizi paylaşın

  Buna rağmen trafikte kalırsanız, bu durumda örneğin sizi bekleyen iş arkadaşlarınıza veya iş ortaklarınıza geç kalacağınızı bildiren bir mesaj gönderebilir ve yeniden hesaplanmış tahmini varış sürenizi paylaşabilirsiniz. Ve bunların hepsini telefonunuza dokunmadan yapabilirsiniz.

HER DURUMDA DÜŞÜNCELİ VE İLERİ GÖRÜŞLÜ.

BMW 2 Serisi Coupé, hayatı kolaylaştıran bir dizi akıllı sürüş asistan sistemi sunar. Şehir içi fren uyarısı özelliğine sahip Yaklaşma Kontrolü ve Yaya Uyarısı ile Sürüş Asistanı, diğer otomobiller veya yayalar konusunda zamanında uyarı verir. Şerit Terk Uyarısı, istem dışı şerit değiştirdiğinizde tepki verir ve Dikkat Asistanı bir yorgunluk belirtisi göstermeniz halinde mola vermenizi önerir. Aktif Cruise Control ile hızınızın tüm kontrolü her zaman sizdedir. Gideceğiniz yere ulaştığınızda, Park Asistanı yerinize rahatlıkla park etme olanağı sağlar.

 • Aktif Cruise Control

  Şehir içi fren uyarısı fonksiyonu özellikli Yaklaşma Uyarısı içeren Dur & Kalk İşlevli Aktif Cruise Control, sürücü tarafından önceden seçilmiş hızı ve önde seyreden otomobille aradaki mesafeyi korur. Otomobil, hızlanma ve frenlemeyi kontrol ederek yavaş ilerleyen trafikte bile veya trafik sıkışıklıklarında durmaya yakın zamanda öndeki araçla önceden belirlenen mesafeyi korur.

 • Park asistanı

  Park asistanı paralel ve dikey park etmeyi kolaylaştırır. Sistem düşük hızda sürüş sırasında dar potansiyel park boşluklarını bile ölçer. Uygun bir boşluk bulunduğunda Park asistanı direksiyonun kontrolünü ele alır, sürücü ise doğru vitesi kullanmaktan ve gaz ve fren pedallarına basmaktan sorumludur.

ÖZGÜRLÜĞE BAĞLANIN.

ÖZGÜRLÜĞE BAĞLANIN.

BMW ConnectedDrive otomobil, sürücü ve dış dünya arasındaki akıllı etkileşimi temsil eder. Tüm yollarda, daha fazla konfor, eğlence ve rahatlatıcı güvenlik duygusunun keyfini çıkarın. Diğer bir deyişle, daha fazla sürüş keyfini deneyimleyin.

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu değerleri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Tüketim verileri, ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir.

  Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu" içerisinde ve https://www.dat.de/co2 adresinde bulabilirsiniz.