AİLENİZE HIZ KATIN.

BMW 2 Serisi Gran Tourer.

AİLENİZE HIZ KATIN.

BMW 2 Serisi Gran Tourer.

AİLENİZE HIZ KATIN.BMW 2 Serisi Gran Tourer.

Ortalama yakıt tüketimi, lt/100km (218i)

5,4

Bagaj bölümü hacmi

645 ve 1905 litre

Katlanır yolcu koltuğu

evet

Heyecan verici günlük faaliyetleriniz ve uzun seyahatleriniz için ferah bagaj bölümü, maksimum yedi kişilik yolcu koltuğu ve sayısız saklama olanaklarıyla BMW 2 Serisi Gran Tourer, konfor ve esnekliğe dayalı tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Akıllı olmasının yanı sıra atletik çizgileri ve BMW Twinpower Turbo teknolojisine sahip güçlü 3 silindirli ve 4 silindirli motorlarıyla sportif bir görünüme de sahiptir.

BMW 2 SERİSİ GRAN TOURER MODELİNİ KEŞFEDİN.

Konfor ve çok yönlülük

Arkadaşlar, aile veya bagaj için yer açmak gerektiğinde, BMW 2 Serisi Gran Tourer olağanüstü esneklik sunar. Çok yönlü kokpitten ayarlanabilir arka koltuklara ve iki ekstra yolcu için opsiyonel üçüncü sıra koltuklarla donatılabilecek geniş bagaj bölümüne kadar herkes ve her şey için daima yeterince yer vardır.

Tasarım.

BMW 2 Serisi Gran Tourer'ın oranları daha ilk bakışta otomobilin çok yönlülüğünü ortaya koyar. Önden bakıldığında sportif bir biçimde alçak görünür. Görsel odak noktasını oluşturan geniş böbrek ızgaralarının farlardan alçak oluşu bu otomobil segmentine özel dinamik görünümü yaratır. BMW 2 Serisi Gran Tourer ile dünyayı keşfetmek için tek yapmanız gereken otomobilinize binmektir. İç tasarım premium kalitede alan sunar. Geniş ön cam ve opsiyonel panoramik cam tavan, opsiyonel aydınlatma paketiyle çok daha yoğunlaştırılabilecek ferah, ışık dolu bir atmosfer yaratmaya yardımcı olur.

Esnek kokpit.

BMW 2 Serisi Gran Tourer'ın ön kısmındaki ferah tasarım otomobilin işlevsel karakterini vurgular. Görsel izlenimlerin yanı sıra ayarlanır koltuklar ve çok sayıda saklama olanağı rakipsiz bir esnekliği garanti eder.