BÜYÜK ŞEHİR AŞKI.

Yeni BMW 2 Serisi Gran Tourer.

BÜYÜK ŞEHİR AŞKI.

Yeni BMW 2 Serisi Gran Tourer.

BÜYÜK ŞEHİR AŞKI.Yeni BMW 2 Serisi Gran Tourer.

1/dk’da BG cinsinden motor gücü (220d xDrive)

190/4.000

l/100km cinsinden ortalama tüketim (220d xDrive)

4,9-4,6(3)

gr/km cinsinden ortalama CO2 emisyonu (220d xDrive)

129–128(3)

Bagaj bölümü kapasitesi

645 - 1.905 litre

Yeni BMW 2 Serisi Gran Tourer ile şehir hayatının keyfini sonuna kadar çıkarın. Geniş bir alan sunan ve daha fazla eşya taşıyabilen otomobil şehir içinde önemli bir avantaj sunar. Keyifli bir otomobil hakimiyeti ile yoğun trafik koşullarının üstesinden gelir. Genç ve kendinden emin duruşuyla hayatın keyfini doyasıya çıkarmanızı sağlar. Bunun yanı sıra 3 veya 4 silindirli güçlü BMW TwinPower Turbo motorları sayesinde her zaman sportif bir performans gösterir. Şehrin sınırlarını zorlayan eşsiz sürüş keyfini deneyimleyin.


BMW 220d xDrive Gran Tourer(3):
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 4,9-4,6
gr/km cinsinden CO2 emisyonu (ortalama): 129-128

HERKES ONU KONUŞUYOR.

Gerçek anlamda kozmopolit bir otomobil olan Yeni BMW 2 Serisi Gran Tourer, dinamik ve kendinden emindir, aynı zamanda çok yönlü ve moderndir. Sportif hakimiyeti ile yollara her zaman hakimdir. Bu etkiyi yaratan ise uzun aks aralığı ve kısa aks dışı mesafe ile birlikte geniş çift Böbrek Izgaraları ve aralıksız hava girişlerine sahip karizmatik ön tasarımıdır. Geniş kapılarla birlikte yüksek tavan çizgisi, geniş hacim ve konfor vaat eder. Hem rahat hem ciddi yapısıyla daha ilk bakışta adından söz ettirmeyi başarır.

“Tamamen yeni bir formda sürüş keyfi!”
Dr. Ian Robertson, Birleşik Krallık BMW Group Elçisi ve BMW AG eski Yönetim Kurulu Üyesi.

KUSURSUZ SUNUM.

İster 7 kişilik bir grupla şehir turuna çıkın ister bir sürü eşya ile tatil için yola çıkıyor olun, Yeni BMW 2 Serisi Gran Tourer her macera için idealdir. Çok sayıda kullanışlı saklama seçenekleri ve ayarlanabilir ikinci sıra koltuklar ile önden arkaya kadar tam bir esneklik ve 1905 litreye kadar bagaj alanı sunar. Aileler için özellikle kullanışlı modelde opsiyonel üçüncü sıra koltuklar ile gerektiğinde yedi koltuk kullanılabilir. Yeni BMW 2 Serisi Gran Tourer, hayatınız için daha fazla alan sunar.

BAĞLANTIYA GEÇİN.

Şehir içinde hareket halindeyken tüm dünya sizinle birlikte. Nereye giderseniz gidin, planlarınız ne olursa olsun BMW ConnectedDrive yardımcı dijital hizmetler ve BMW Personal CoPilot tarafından sunulan sürüş asistan sistemleriyle yanınızdadır. Önemli olan her şeyi yanınıza aldığınızdan ve gideceğiniz yere rahat ve güvenli bir şekilde ulaştığınızdan emin olun.

Devamı

İyi bir bağlantıdan daha iyisi yok.

Kablosuz şarj özellikli telefon iletişimi kablosuz bir şarj yuvasına sahiptir. Tavan anteni bağlantısı mobil sinyal alımını iyileştirir. İki mobil telefon ve bir müzik çalar, Bluetooth yoluyla eşzamanlı olarak bağlanabilir.

Devamı

Gözler yolda, tüm detaylar görüş alanında.

Tam renkli BMW Head-Up Display sürüşle ilgili tüm bilgileri sürücünün görüş alanı içindeki bir panelin üzerine yansıtır, böylelikle sürücü yola odaklanmayı sürdürebilir. Mevcut hız, navigasyon sisteminden gelen yön talimatları ile telefon ve eğlence listeleri görüntülenen diğer öğeler arasındadır.

Devamı

Sizi güvenli bir mesafede tutar.

Sürüş Asistanı Plus donanımı güvenlik ve konfor açısından açıkça fark edilebilen bir gelişme sunar. Yaklaşma kontrolü uyarısı ve hafif şehir içi fren özelliği ile birlikte Yaya uyarısı fonksiyonunu, Şerit Terk Uyarısı, Otomatik Uzun Far Fonksiyonu, Hız Limit Bilgisi, Dur/Kalk işlevine sahip kamera tabanlı cruise control özelliğinin yanı sıra Trafik sıkışıklığı asistanını da içerir.
Devamı

Zamanında yola çıkın ve tam vaktinde varın.

BMW Connected bir sonraki gideceğiniz yere zamanında ulaşabilmeniz için uyumlu bir akıllı telefon ya da akıllı saat aracılığıyla sizi hesaplanan yola çıkış saati konusunda haberdar edecektir. Sistem, önerilen yola çıkış saatini gerçek zamanlı trafik bilgilerini temel alarak hesaplar.
Devamı

Sizi ön kapıya kadar götürür.

BMW Connected uygulamasının “Kapıdan kapıya navigasyon” fonksiyonu sayesinde randevularınıza rahatlamış olarak ve zamanında gidin. Varış noktasına ulaştığınızda, park ettiğiniz otomobilden gideceğiniz yere kadar olan mesafede size rehberlik etmesi için akıllı telefonunuzu veya akıllı kol saatinizi kullanabilirsiniz.
Devamı

Size mükemmel şekilde uyan özgürlük.

BMW ConnectedDrive sayesinde son teknoloji bağlantı özelliklerini kullanarak sizin için önemli olan her şeyle olan bağlantınızı koruyun. Kendiniz keşfedin.
Devamı

KENDİSİNİ AKINTIYA BIRAKIR.

KENDİSİNİ AKINTIYA BIRAKIR.

Şehirde, kırsalda, otoyolda Yeni BMW 2 Serisi Gran Tourer ile her yolculuk en sevdiğiniz rota olacak. Öncelikle yüksek devri ve son derece verimli benzinli ve dizel motor sayesinde bunu başarır. İkinci olarak uzun aks aralığı ve kısa aks dışı mesafeler ideal çeviklik sunar. Sürüş Deneyimi Kontrolü ile birlikte adaptif süspansiyon ve çeşitli aerodinamik özellikler her yolculuğu amaç haline getiren hassas ve canlı sürüş performansının sonucudur.

Devamı

DURMAK YOK.

Son derece ekonomik 3 silindirli dizel motordan yüksek devir karakterine ve etkileyici bir torka sahip 4 silindirli benzinli motora kadar Yeni BMW 2 Serisi Gran Tourer her gereklilik için doğru motoru sunar. BMW TwinPower Turbo teknolojisinin yanı sıra verimlilik ve sürüş dinamikleri açısından sistematik iyileştirme tüm motorlar için geçerlidir. Akıllı xDrive dört çeker sistemi ya da sportif ayarlarıyla 7-ileri çift debriyajlı şanzımanla donatılmış Yeni BMW 2 Serisi Gran Tourer böylelikle yeni yolları keşfetmeye her zaman hazır, en iyi sürüş karakterine sahip genel kullanıma uygun bir otomobil halini alır.

İHTİYAÇLARINIZA UYGUN ÇÖZÜMLER.

Yeni BMW 2 Serisi Gran Tourer, iç tasarıma uygun pratik donanım ve şık aksesuarlardan yerden tasarruf sağlayan bagaj çözümlerine kadar geniş çeşitlilikte aksesuarlar sayesinde tam istediğiniz gibi. Yeni BMW 2 Serisi Gran Tourer otomobilinizi ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun şekilde kişiselleştirmeyi ve çok çeşitli olasılıklardan oluşan yeni bir dünyayı keşfetmeyi tercih edebilirsiniz.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Burada gösterilen yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim değerleri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

    (1) Değerler 15.04.2018 tarihine kadar geçerlidir. Mevcut olup olmadığını BMW Yetkili Satıcınızla görüşebilirsiniz.

    (3) ile işaretli tüm otomobil değerleri, yeni WLTP mevzuatını temel alır ve otomobiller arasında karşılaştırma yapılabilmesi amacıyla eşdeğer NEDC değerlerine dönüştürülmüştür. [Bu otomobiller, otomobillerle ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) ile CO2 değerleri burada belirtilen değerlerden farklı olabilir.]

    CO2 verimliliğine dair teknik özellikler 1999/94/EC sayılı Direktife ve Avrupa Mevzuatının yürürlükteki versiyonuna göre belirlenmiştir. Burada gösterilen değerler bu sınıflandırmaya ait NEDC döngüsüne göre yakıt tüketimi, CO2 değerleri ve enerji tüketimini temel alır.

    Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzunda” bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/co2 adresinden ulaşabilirsiniz.