TEK BİR TIKLA. TÜM DÜNYA ELİNİZİN ALTINDA.

BMW 3 Serisi Gran Turismo'daki BMW ConnectedDrive Hizmetleri ve Uygulamaları.

İletişim, bilgi ve eğlence hizmetleri sayesinde BMW ConnectedDrive Hizmetleri ve Uygulamaları yolda olsanız bile yaşamın nabzını tutabilmenizi mümkün kılar. Örneğin BMW Online hava durumu, haberler, online arama ve ayrıca ofis fonksiyonları gibi geçerli, yerel bilgilere ulaşabilmenizi sağlar. Spotify ve diğer kullanışlı ve güvenli akıllı telefon uygulamalarını da kullanabilirsiniz.

Read more

CONNECTEDDRIVE HİZMETLERİ.

ConnectedDrive Hizmetleri donanım seçeneği, sürücüye yolda çeşitli bilgiler, eğlence ve hizmet özellikleri sunan BMW ConnectedDrive işlevlerinin temelini oluşturur.

Bunlar arasında, hava durumu, haberler, GoogleTM üzerinden online arama ve ayrıca ofis fonksiyonları gibi güncel, lokasyon bazlı bilgilere ulaşabilmeyi sağlayan BMW Online yer alır. Ek olarak yakıt fiyatları, park bilgisi gibi kişisel hizmetler de uygulama menüsü aracılığıyla ayarlanabilir.

Bu aynı zamanda belirli akıllı telefon uygulamalarına rahat, güvenli ve sınırsız erişimi içerir. ConnectedDrive Hizmetleri aynı zamanda Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi, Uzaktan Erişim gibi hizmetlerin kolaylıkla sipariş verilebildiği ve kişisel gerekliliğe göre uzatılabildiği BMW ConnectedDrive Store'a erişim sağlar. ConnectedDrive Hizmetleri donanım seçeneği benzer birçok seçenek sunarak BMW ile yapacağınız her yolculuğu gerçek bir sürüş deneyimi haline getirir.

Bu donanım seçeneği hakkındaki filmi izleyin.

GERÇEK ZAMANLI TRAFİK BİLGİSİ.

Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi (RTTI) her zaman en güncel trafik bilgilerini sunar. Sürücüyü otoban, kırsal yollar ve şehirdeki rotalar hakkında neredeyse gerçek zamanlı olarak mevcut trafik durumu hakkında bilgilendirmek için konum ve gecikme süresi ile ilgili kesinliği yüksek bilgiler aktarılır. Akıllı alternatif yol seçenekleri sürücülerin gidecekleri yere en çabuk ve etkin biçimde ulaşmasını sağlar. Yol durumu otomobil filolarının hareket profillerinden anonim olarak alınan GPS verisinin yanı sıra, akıllı telefon uygulamalarından ve trafiğin yoğun olduğu saatlerdeki genel trafik bilgilerinden derlenir.


Bu trafik bilgisi yollar yeşil, sarı, turuncu ve kırmızı renklerle işaretlenerek sürücüye açık bir şekilde iletilir.

Bu donanım seçeneği hakkındaki filmi izleyin.

AKILLI ACİL DURUM ÇAĞRISI.

Akıllı acil durum çağrısı, gerektiğinde (cep telefonu kullanmadan) BMW çağrı merkezi aracılığıyla en yakın kurtarma koordinasyon merkezi ile otomatik bağlantı kurar. Otomobilin mevcut konumu ve kazanın şiddeti konusunda bilgi aktarır. Akıllı acil durum çağrısı, örneğin yolda başkalarının yardıma ihtiyacı olduğu durumlarda manuel olarak da yapılabilir.

Bu donanım seçeneği hakkındaki filmi izleyin.