EŞSİZ SÜRÜŞ KEYFİ.

BMW 3 Serisi Touring.

EŞSİZ SÜRÜŞ KEYFİ.

BMW 3 Serisi Touring.

EŞSİZ SÜRÜŞ KEYFİ.BMW 3 Serisi Touring.

Bagaj kapasitesi, lt

495

Temassız açılan ve kapanan bagaj kapağı 

evet

Aks Aralığı, cm cinsinden

2810

Sırt dayaması 40/20/40

standart

Sportif tasarımı, dinamikleri ve sıra dışı işlevselliğinin karşı konulamaz bileşimi sayesinde, BMW 3 Serisi Touring sizi baştan sona büyüleyecek. Optimum ağırlık dağılımı, klasik arkadan itiş sistemi ve BMW EfficientDynamics teknolojisine sahip güçlü, son derece verimli benzinli ve dizel motorlar olağanüstü dinamikler ve düşük yakıt tüketimini garantiler. Akıllı BMW xDrive dört çeker sistemi her zaman en uygun çekişi sağlar. Sport Line, Luxury Line veya M Sport paket seçenekleri sayesinde, BMW 3 Serisi Touring'i kişisel ihtiyaç ve isteklerinize uyarlayabilirsiniz.

BMW 3 SERİSİ TOURING'İ KEŞFEDİN.

BMW 3 Serisi Touring Dış Tasarım| BMW Türkiye

Tasarım.

Dinamiklerin, zarafet ve çok yönlülüğün kusursuz bileşimi, BMW 3 Serisi Touring'i kendi sınıfının en sportif üyesi haline getirir. Uzun motor bölümü kapağı, kısa aks dışı mesafe, uzun aks aralığı ve geriye doğru yerleştirilmiş yolcu bölümü gibi BMW 3 Serisi ailesinin tipik özellikleri ile BMW markasının tasarım geleneğini sürdürür. Böylece, tüm zamanların en iyisi BMW 3 Serisi Touring, kendi segmentinde öncülük etmeye devam eder.

Devamı
BMW 3 Serisi Touring Efficient Dynamics Edition| BMW Türkiye

Sürüş Dinamikleri ve Verimlilik.

BMW 3 Serisi Touring pek çok farklı yönden dinamikler sunar. Opsiyonel Adaptif M süspansiyon veya değişken spor direksiyon son derece çevik bir kullanım sağlarken, sportif sürüş sırasında bile maksimum yol tutuşu ve hassasiyet sunar. BMW Twinpower Turbo motorlar ve opsiyonel 8 ileri Steptronic Spor şanzıman olağanüstü sürüş keyfine katkıda bulunur. Bu özellikler ve diğer BMW EfficientDynamics teknolojileri etkileyici performans değerleri sağlamanın yanı sıra yakıt tüketimini azaltmaya yardımcı olur.

Devamı
BMW 3 Serisi Touring Genel Bakış| BMW Türkiye

İşlevsellik.

BMW 3 Serisi Touring'in bagaj bölümü, hafif bagajlardan ağır, büyük hacimli eşyalara kadar her türlü zorluğun üstesinden kusursuz şekilde gelmeye hazırdır. Arka koltuk sırt dayaması dik konumdayken dahi, 495 litre alan mevcuttur. Sırt dayaması tamamen katlandığında, bu hacim 1500 litreye yükselir. Standart katlanan arka koltuk özelliği sayesinde, arka koltuk sırt dayaması 40:20:40 oranında bölünebilir; böylece, koltuklar ve bagaj bölümü ihtiyaçlarınıza uygun şekilde uyarlanabilir. Orta koltuk segmenti ve aynı taraftaki ön yolcu koltuğu segmenti ayrı ayrı katlanabilir. Sürücü tarafındaki koltuk segmenti orta segment ile birlikte katlanır. Bu şekilde, eşyalar, BMW 3 Serisi Touring'e olağanüstü bir esneklikle yüklenip, boşaltılabilir. İki yolcu arkada otururken aynı zamanda uzun eşyalar (örn. kayak ve snowboard çantaları) da taşınabilir. BMW 3 Serisi Touring, ayrı olarak açılan ve yüklemeyi tam anlamıyla kolaylaştıran arka cama sahip segmentinin tek otomobilidir.

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Burada gösterilen yakıt tüketimi, CO2 tüketimi ve enerji tüketimi rakamları onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’daki temel konfigürasyona sahip otomobiller için geçerlidir ve belirtilen menzilde seçilen opsiyonel jant ve tekerleklerin farklı boyutları göz önünde bulundurulmuştur.

    (3) işaretine sahip araçların değerleri halihazırda yeni WLTP düzenlemesini temel almaktadır ve araçlar arasında kıyaslamaya yapılabilmesi için NEDC'ye karşılık gelen değerlere çevrilmiştir. [Bu araçlara istinaden, araca ilişkin vergiler veya CO2 salınımına ilişkin diğer vergiler için CO2 değerleri burada ifade edilen değerlerden farklı olabilir.]

    CO2 verimliliğine ait teknik özellikler, 1999/94/EC Direktifine ve Avrupa Yönetmeliği'nin uygulanan güncel versiyonuna göre belirlenir. Gösterilen değerler yakıt sınıflandırma açısından NEDC çevrimine uygun yakıt tüketimini, CO2 değerlerini ve enerji tüketimini temel alır.

    Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzu”nda bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/co2/ adresinden ulaşabilirsiniz.