SÜRÜŞ KEYFİNE YÖNELİK TASARLANDI.

BMW 4 Serisi Cabrio.

SÜRÜŞ KEYFİNE YÖNELİK TASARLANDI.BMW 4 Serisi Cabrio.

Hızlanma 0-100 km/sa, sn (430i)

6,3

Ortalama yakıt tüketimi, lt/100km (430i)

5,9

Hard tavan ister açık ister kapalı olsun, BMW 4 Serisi Cabrio dünyanın tozunu atmaya hazır. Yenilikçi Havalandırma gibi aerodinamik öğelerle göz alıcıdır. Düşük ağırlık merkezi, ideal aks yükü dağılımı ve TwinPower Turbo teknolojisine sahip motorlar, otomobilde sportif çeviklik hissini artırır. Ön bölümde bakışlar her türlü hava koşulu altında görmeyi ve görülmeyi mümkün kılan uzun far fonksiyonlu opsiyonel Adaptif LED farlara yönelir. BMW ConnectedDrive'a ait son teknoloji özellikler ve sürücünün ihtiyaçlarına göre kusursuz şekillendirilmiş iç tasarım BMW 4 Serisi Cabrio'da konforlu bir sürüş ve benzersiz bir sürüş deneyimini mümkün kılar.

BMW 4 SERİSİ CABRIO'YU KEŞFEDİN.

Dış tasarım.

BMW 4 Serisi Cabrio'nun çok yönlü tasarımı hareketsiz haldeyken bile iddialı bir görünüm sunar. Çarpıcı çift böbrek ızgaralar ve opsiyonel Adaptif LED Farlar ayırt edici bir kombinasyon oluşturur. Geniş aks dışı mesafeler, karakter çizgileriyle paralel olarak arkaya doğru uzanan heyecan verici bir dinamizm yaratır. Işık ve gölge arasındaki etkileşim Cabrio'nun kaslı omuz yapısını öne çıkarır. BMW 4 Serisi Cabrio'nun uzun aks aralığı ve genişletilmiş motor kapağı, tıpkı kama biçimindeki silueti gibi sporcu karakterini yansıtır. Ön çamurluk davlumbazlarının arkasındaki Havalandırma ile birlikte bu otomobilin hareketlerindeki aerodinamik zarafeti tanımlar. Tamamıyla BMW EfficientDynamics felsefesiyle uyumludur. En düşük yakıt tüketimi ve emisyonla bir araya gelen maksimum Cabrio deneyimi sunar.

İç tasarım.

Rüzgar, çarpışan dalgalar, uçsuz bucaksız ufuklar gibi bir sonsuzluk hissi yaratan özellikleri, BMW 4 Serisi Cabrio'nun her detayında yankılanır. Tavan açık olduğunda, sürekli iki renkli kapı, yan paneller ve toplanmış hard tavanı gizleyen kapak, otomobile bir tekne güvertesi görünümü kazandırır. Her bağımsız tasarım öğesi bir diğerinin bittiği yerden başlar. Bu estetik birliktelikle sarmalanan BMW 4 Serisi Cabrio özgürlük hissi uyandırır ve her sürücünün yaşama sevincini artırır. Bağımsız aydınlatma modları, tavan kapalıyken dışarıda hava nasıl olursa olsun duyularınıza hitap eder. Dakota deri, çekici vurgu dikişleri ve iç kaplama seçenekleri gibi çok çeşitli, yüksek kalitede malzeme ve kaplamalar BMW 4 Serisi Cabrio'nuza benzersiz bir karakter kazandırmak amacıyla çok kapsamlı kişiselleştirme seçenekleri sunar.

Sürüş Dinamikleri.

Sürüş dinamiklerini en saf formuyla keşfedin. BMW 4 Serisi Cabrio ile özgürlük isteğiniz her sürüşte canlanır. Tüm bunlar sizi güvenilir şekilde rotanızda tutan ve sportif, çevik bir sürüşe eğiliminiz olsa bile size maksimum güvenlik sunan BMW'nin yenilikçi teknolojileri sayesinde gerçekleşir.