ATLETİK+

BMW 4 Serisi Cabrio. BMW 4 Serisi ile her şeyin daha fazlası.

ATLETİK+BMW 4 Serisi Cabrio. BMW 4 Serisi ile her şeyin daha fazlası.

0-100 km/sa hızlanma (sn) (BMW 430i Cabrio)

6,4

Azami hız (km/sa) (BMW 430i Cabrio)

250

Ortalama tüketim (l/100 km) (BMW 430i Cabrio)

7,0-6,6

Ortalama CO2 emisyonu, (g/km) (BMW 430i Cabrio)

162-154

Otomobilinizi üstünü kısa sürede açın (BMW 430i Cabrio)

Yaklaşık 20 sn

BMW 4 Serisi Cabrio ile güneşi yaşayın, rüzgarı hissedin ve otomobilinizi kullandığınız özel anların keyfini çıkarın. Etkileyici, aerodinamik tasarım ve birçok yenilikçi fonksiyonla birlikte sunulan şık donanıma, sportif çeviklik ve heyecan verici dinamikler eşlik ediyor. Bu modern otomobil ile dört tekerlek üzerinde özgürlüğünüzü hissedin.

BMW 4 Serisi Cabrio 420d ve 430i xDrive modellerinin fiyat listesine ve e-broşürüne aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

HEYECAN VERİCİ ÇEVİKLİK.

BMW 4 Serisi Cabrio’nun dinamik özelliklerini ve sunduğu kendine has saf özgürlüğü deneyimleyin. Özellikle yüksek itiş gücüne sahip verimli motorlar, tipik BMW arkadan itişi, mükemmel aks yükü dağıtımı ve opsiyonel 8-ileri Steptronic şanzıman, etkileyici bir sürüş hissi yaratır. Olağanüstü yol tutuşu ve birinci sınıf sürüş keyfi bu modelle standart olarak sunulur.

“Özgün, geleceğe dönük ve son derece heyecan verici bir tasarım yarattık.”
ADRIAN VAN HOOYDONK, BMW GROUP TASARIM BAŞKANI

BÜYÜLEYİCİ TASARIM.

BMW 4 Serisi Cabrio Dış Tasarım 01 | BMW Türkiye

STİLDE KUSURSUZLUK.

BMW 4 Serisi Cabrio’nun tasarımı, sportif görünüm, keyif veren stil ve güçlü dinamiklerin etkileyici birleşimi sayesinde, hard tavanı açtığınızda da kapadığınızda da büyüleyicidir. Böylece her yolculukta kendinden emin bir ifade oluşturur.

Devamı
BMW 4 Serisi Cabrio Dış Tasarım 02 | BMW Türkiye

SPORTİF ÖN TASARIM.

BMW 4 Serisi Cabrio’nun ön bölümü, bu otomobilin somutlaştırdığı yenilikçi sportif cazibenin habercisidir. Şekillendirilmiş LED farlar, otomobilin güçlü atletik özelliklerini öne çıkarmak üzere tipik BMW Böbrek Izgaralarını yandan sarar. Otomobilin dinamik duruşu, entegre LED sis farlarını barındıran geniş hava girişleriyle etkileyici bir biçimde tamamlanır.

Devamı
BMW 4 Serisi Cabrio Dış Tasarım 03 | BMW Türkiye

ATLETİK CABRIO SİLUETİ.

Konturlu yan kısımlarla uzatılmış stili, BMW 4 Serisi Cabrio’nun sportif şıklığını vurgular. Kama şeklindeki silueti, etkileyici arka bölümle birleşir ve hard tavan ister açık ister kapalı olduğunda aynı derecede güçlü, heyecan verici bir dinamizm hissi yaratır.

Devamı
BMW 4 Serisi Cabrio Dış Tasarım 04 | BMW Türkiye

İDDİALI ARKA TASARIM.

BMW 4 Serisi Cabrio, arkadan bakıldığında entegre egzoz çıkışlarıyla öne çıkan tamponuyla birlikte sağlam bir duruş sergiler ve ilham verir. Yeniden tasarlanan iki parçalı LED stop lambaları, otomobilin genişliğini ve dinamik tasarımını açıkça öne çıkarır.

Devamı

BMW 4 SERİSİ CABRİO DONANIM LİNE’LARI.

BMW 4 Serisi Cabrio'nuza daha sportif bir hava katmak veya ayrıcalıklı bir stil kazandırmak mı istiyorsunuz? BMW Individual'ın yanı sıra birçok model ve donanım, otomobilinizi kişiselleştirebilmeniz için geniş kapsamlı seçenekler sunar. Kendi zevkinizi yansıtın.

AYRICALIKLI İÇ TASARIM.

BMW 4 Serisi Cabrio İç Tasarım 01 | BMW Türkiye

ŞIK VE SPORTİF.

BMW 4 Serisi Cabrio'nun ayrıcalıklı iç tasarımı, sportifliği modern bir işlevsellikle bir araya getirir. Bir dizi bilgi ve iletişim teknolojisinin yanı sıra sürücünün ihtiyaçlarına göre mükemmel bir biçimde uyarlanmış yüksek kaliteli malzemeler içeren iç tasarım, son derece yüksek standartta konfor ve kullanım sunar. Ayrıca, ortam aydınlatma, olağanüstü bir sürüş deneyimi sağlar.

Devamı
BMW 4 Serisi Cabrio İç Tasarım 02 | BMW Türkiye

SÜRÜCÜ ODAKLI.

Standart donanım olarak sunulan sportif deri çok fonksiyonlu direksiyon, sürücü odaklı kokpitin merkezidir. BMW Head-up Display ve çok işlevli gösterge ekranı opsiyonel olarak sunulur ve iyi bir biçimde düzenlenmiş bir dizi ilgili sürüş bilgisini gösterir. Professional Navigation Sistemi ise mükemmel bir bağlantı sağlar. Ayrıca BMW Connected App de akıllı telefonunuzu BMW 4 Serisi Cabrio otomobilinize bağlar.

Devamı
BMW 4 Serisi Cabrio İç Tasarım 03 | BMW Türkiye

OLAĞANÜSTÜ KAPLAMALAR.

BMW 4 Serisi Cabrio'nun zarif iç tasarım donanımı, şık kaplamalara sahip bir dizi gelişmiş malzeme içerir. Güneş Işığını Yansıtma Teknolojisi ve opsiyonel boyun ısıtma fonksiyonuna sahip opsiyonel spor deri koltuklarla olağanüstü konforun keyfini çıkarın. İç mekanın keyifli atmosferi, etkileyici iç tasarım ve vurgu şeritlerinin yanı sıra şık krom detaylar ve ön konsolun üzerindeki kontrast dikişlerle daha da zenginleştirilmiştir.

Devamı

SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ.

IŞIK TASARIMI.

BMW 4 Serisi Cabrio Genel Bakış | BMW Türkiye

SÜRÜŞ KEYFİ, TÜM MODEL AİLESİNDE ORTAKTIR.

SÜRÜŞ KEYFİ, TÜM MODEL AİLESİNDE ORTAKTIR.

BMW 4 Serisi model ailesinin saf sportif cazibesini, ilerici tasarımını ve ayrıcalıklı konforunu keşfedin. Büyüleyici motor sporları genlerine sahip yeni BMW M4 ve M3 otomobilleriyle daha fazla dinamizmi deneyimleyin.

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • BMW M4 Coupé:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 8,8 (8,3)
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 204 (194)

  BMW 440i Gran Coupé:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 6,8-6,6
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 159-154

  Köşeli parantez içindeki rakamlar, yedi ileri Drivelogic özellikli M kavramalı şanzıman için geçerlidir.

  Tüketim verileri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlı olarak ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir. Gösterilen modeller opsiyonel donanım içerir.

  Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi değerleri ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan, DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden ulaşılabilir.

  Rakamlar belirli bir otomobile atıfta bulunmaz ve ürün teklifinin bir parçasını oluşturmaz. Yalnızca farklı otomobil tipleri arasında kıyaslama yapılması için temel oluşturması amaçlanmıştır. Yakıt veya diğer enerji kaynaklarının üretimi ve tedarikinin neden olduğu CO2 emisyonu, 1999/94/EC sayılı Direktif uyarınca CO2 emisyonunun belirlenmesinde göz önünde bulundurulmaz.