Yeni bir özgürlük biçimi: Bağımsız estetik anlayışı ve zarif iç mekanı ile BMW 4 Serisi Cabrio her sınırı aşmaya hazır. Cabrio'nun çevik sürüş özellikleri sportif dinamikleri vurguluyor ve özgürlük duygusunu sonuna kadar hissettiriyor.

Devamı

  UÇLARDAN KEYİF ALIN.

  BMW 4 Serisi Cabrio’nun öne çıkan özellikleri.

  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye

  SAF ESTETİĞİN İFADESİ

  BMW 4 Serisi Cabrio'nun dikey BMW Çift Böbrek Izgaraları

  Dikkat çekici dikey BMW Böbrek Izgaralarıyla gelenek tamamen yeniden yorumlanıyor. Modelin yenilikçi biçimi ve heyecan verici tasarımı, BMW 328 ya da BMW 3.0 CSi gibi efsanevi klasikleri akla getiriyor. Bu etkileyici tasarım öğesi BMW 4 Serisi Cabrio’nun ön kısmını karakterize ediyor ve modele göz alıcı bir kimlik kazandırıyor.

  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye
  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye
  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye

  HEP BİR ADIM ÖNDE

  BMW 4 Serisi Cabrio'nun dış tasarımı

  BMW 4 Serisi Cabrio, uzatılmış silüetiyle sportif ve düz bir ifade yaratıyor. Bunun yanında yüzeylerin güçlü tasarımı, duyulara hitap eden biçimi ve hassas çizgileriyle hem yüksek kaliteyi hem de atletik özellikleri eşit ölçüde yansıtan bir görünüm sunuyor. Açılır tavan, ön ve arka bölümü daha düz bir görünüme kavuşturarak cabrio modelinin sportif yapısını daha da öne çıkarıyor.

  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye

  YENİ SINIRLARIN PEŞİNDE

  BMW 4 Serisi Cabrio'nun sürüş asistan sistemleri ve dijital teknolojileri

  Otomobil içi uygulamalar, son derece modern sürüş asistan sistemleri, BMW 4 Serisi Cabrio’da olağanüstü bir bağlantılı sürüş deneyimi sunuyor.

  TUTKUYLA VAR OLMAK.

  BMW 4 Serisi Cabrio'nun tasarımı

  Karşı konulmaz şekilde bağımsız, sportif ve şık BMW 4 Serisi Cabrio, iddialı tasarım diliyle özgürlüğünü vurguluyor. Kolayca tanınan ön bölümünden başlayarak estetik yapılı softtop ve farklı arka bölüme uzanan özellikleri, BMW 4 Serisi Cabrio’nun kontrolsüz özgürlük duygusunu yansıtıyor.
  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye
  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye
  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye
  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye
  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye
  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye
  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye
  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye

  BMW 4 Serisi Cabrio'nun farklı ön bölümü.

  Ön bölüm yolda alçak bir duruşa sahip. Çarpıcı BMW çift Böbrek Izgaraları ve büyük hava girişleri ile birlikte dar çift farlar ise BMW 4 Serisi Cabrio’nun kolaylıkla tanınan yüzünü oluşturuyor.

  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye
  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye

  BMW 4 Serisi Cabrio’nun softtop tavanı.

  BMW 4 Serisi Cabrio’nun şık tavanı, hard tavanın konforunu kumaş tavanın klasik spor görünümüyle bir araya getiriyor. Yeni geliştirilen cabrio tavan, düz tasarımı, düşük ağırlığı ve hem akustik hem de iklim açısından en üst seviyede konforu sunmasıyla bir ilham kaynağı. BMW 4 Serisi Cabrio’nun softtop tavanı, yenilikçi teknik detaylarıyla modern kumaş cabrio tavanların gelişiminde bir kilometre taşı oluşturuyor.

  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye

  BMW 4 Serisi Cabrio’nun şık ön konsolu.

  Yeni yazı tasarımı, gösterge paneli ekranının çok daha net bir biçimde görülebilmesini sağlıyor. Saat yönünde yükselen devir sayacı, orta kısımda daha fazla içerik için alan sunuyor.

  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye

  BMW 4 Serisi Cabrio’nun dinamik biçimli merkez konsolu.

  Merkez konsolda net bir yerleşime sahip kontrollerin yanı sıra merkez konsolun kendine özgü eğimi, iç tasarımın sportif havasını vurguluyor.

  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye

  BMW 4 Serisi Cabrio’nun şık iç tasarımı.

  BMW 4 Serisi Cabrio’nun iç tasarımı her detayıyla sportif ayrıcalığı yansıtıyor. Sade ve belirgin çizgiler modern tasarımı tanımlarken, aynı zamanda dinamikleri ve sürücü odaklı tasarımı ifade eden birbiriyle uyumlu bir yapı oluşturuyor.

  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye

  BMW 4 Serisi Cabrio’nun iddialı görünümü.

  BMW 4 Serisi Cabrio’nun yola sağlam bir biçimde oturan arka bölümü, yatay olarak geniş, belirgin bir silüet oluşturuyor. Dar stop lambaları da bu izlenimi öne çıkarıyor. Güçlü tasarımıyla arka rüzgarlık, sportif görünümü yola doğru genişletiyor.

  YENİ BMW 4 SERIES CABRIO M OTOMOBİLLERİ.

  Kendinden emin atletik karakter, bireysel özgürlükle bir araya geliyor: Yeni BMW 4 Serisi Cabrio M Otomobilleri gelenekleri bir kenara itiyor ve ilerici tasarımı, inanılmaz sürüş dinamikleriyle buluşturarak en yoğun duyguları açığa çıkarıyor.

  BMW 4 SERİSİ CABRIO’NUN SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ.

  BMW 4 Serisi Cabrio’nun hareketli aksam ve yürüyen aksam bileşenleri.

  Sportif yol tutuşu, ideal kullanım ve yüksek düzeyde çeviklik sunan BMW 4 Serisi Cabrio, performans ve sürüş dinamikleri açısından heyecan verici bir sürüş keyfi vaat ediyor. Direksiyon simidini kısa bir sürede ısıtma işlemine başlatan ısıtmalı direksiyon ve ön koltuk başlarına entegre edilmiş boyun ısıtma sistemi gibi özellikleriyle benzersiz bir konfor sunuyor. Bu olağanüstü cabrio otomobil, güçlü BMW TwinPower Turbo motorlar ve kusursuz şekilde uyumlu süspansiyon bileşenleriyle her türlü zorluğa hazır.

  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye

  BMW 4 SERİSİ CABRIO'NUN TEKNOLOJİK ÖZELLİKLERİ.

  Dijital hizmetler ve akıllı sürüş asistan sistemleri.

  Geleceğe doğru giden hızlı şeritte son teknoloji asistan sistemleri, en üst düzeyde güvenlik ve konforu sunarken yenilikçi iş ve eğlence fonksiyonları hayranlık uyandırıyor, aynı zamanda bilgilendiriyor. Dijital hizmetler sayesinde yolculuğunuz boyunca sorunsuz ve rahat bir mobiliteye yönelik olarak ideal bağlantıya sahipsiniz.

  Bilgi ekranı BMW 4 Serisi Cabrio iç tasarım kokpit
  BMW Live Cockpit Professional BMW 4 Serisi Cabrio iç tasarım kokpit

  BMW Live Cockpit Professional.

  Navigasyon fonksiyonuna sahip BMW Live Cockpit Professional, dokunmatik olarak kullanılabilen iki adet yüksek çözünürlüklü 12,3 inç Kontrol Ekranı ve tam dijital 12,3 inç gösterge ekranından oluşur. BMW İşletim Sistemi 7 de iDrive Dokunmatik Controller aracılığıyla kontrol edilebilir.
  Akıllı Telefon Entegrasyonu BMW 4 Serisi Cabrio iç tasarım kokpit

  Akıllı Telefon Entegrasyonu.

  BMW’nizi alıştığınız gibi kullanmaya devam ederken akıllı telefonunuzun özelliklerinden de mahrum kalmayın. Akıllı telefon entegrasyonu sayesinde otomobiliniz akıllı telefon ve otomobil arasındaki kablosuz bağlantı aracılığıyla Apple CarPlay® ve Android Auto® fonksiyonlarını destekler. Bu sayede alıştığınız fonksiyonları ve çeşitli uygulamaları otomobilinizin içinde kullanabilirsiniz.
  Alarm sistemi BMW 4 Serisi Cabrio

  Alarm sistemi.

  Araç kilitlendiğinde veya kilidi açıldığında devreye giren ve devreden çıkan alarm sistemi, yüksek bir sinyal sesiyle aracı hırsızlığa karşı koruyor ve bir tekerlek çalınmaya teşebbüs edilirse hemen sesli olarak tepki veriyor.

  HiFi Ses Sistemi Ses Sistemi BMW 4 Serisi Cabrio

  HiFi Ses Sistemi

  On iki hoparlörü ve 205 Watt çıkışlı dijital amplifikatörü ile hi-fi hoparlör sistemi tüm koltuklarda mükemmel bir ses deneyimi sunuyor. Harici çok kanallı dijital amplifikatör, özellikle ince bir ses ayarı ve dolayısıyla mükemmel bir ses sağlar.

  Geri sürüş asistanı BMW 4 Serisi Cabrio

  Geri sürüş asistanı.

  Geri Sürüş Asistanı 35 km/sa’e kadar hızlarda öne doğru yapılan son 50 metredeki manevraları kaydeder ve gerektiğinde geri çağırır. Bu sayede direksiyonu yönlendirmenize gerek kalmaz; yalnızca otomobilin çevresini izlemeye konsantre olabilirsiniz.
  Aktif Cruise Control Stop&Go BMW 4 Serisi Cabrio

  Aktif Cruise Control Stop&Go

  Fren müdahaleli ön çarpışma uyarısı içeren Stop&Go işlevli aktif cruise control, trafikte daha fazla konfor ve daha da fazla aktif güvenlik sunar. Sistem, 30 ila 210 km/s* hız aralığında öndeki araçlarla olan mesafeyi sürekli olarak ölçer ve önceden seçilmiş bir mesafeyi bağımsız olarak korur.

  *Model bazlı olarak üst hız limiti değişebilmektedir.

  Sürüş Asistanı BMW 4 Serisi Cabrio

  Sürüş Asistanı.

  Sürüş Asistanı güvenlik paketi frenleme özellikli ön çarpışma uyarısı ve Şerit Terk Uyarısı gibi kamera tabanlı sistemleri içeriyor. Ek olarak radar tabanlı donanım Çapraz Trafik Uyarısı, Şerit Değiştirme Uyarısı ve Arka Çarpışma Uyarısı özelliklerini içeriyor.
  Konfor Erişim Sistemi BMW 4 Serisi Cabrio

  Konfor Erişim Sistemi

  Konfor erişim sistemi, araç anahtarını kullanmanıza gerek kalmadan aracın kapılarının kilidini açmanıza olanak tanır. Çıkıp uzaklaşırsanız kapılar otomatik olarak tekrar kilitlenir. Her ikisi de menü navigasyonu aracılığıyla tekrar etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir. Araca yaklaşırken, bir karşılama ışığı da sahnelenir.Donanım yelpazesi ayrıca bagaj kapağının temassız açılmasını da içerir. Otomatik bagaj kapağı çalıştırma ile bağlantılı olarak, bagaj kapağının temassız olarak kapanması da mümkündür. Fonksiyonlar yalnızca araç anahtarını yanınızda taşıyorsanız kullanılabilir.

  BMW 4 SERİSİ CABRIO MODELİ.

  M Sport

  M Sport, otomobile sportif şık bir kimlik kazandırıyor. Vernasca deri döşeme, M deri direksiyon ve M Parlak Siyah dış kaplamalar gibi detaylar hem iç hem de dış tasarıma daha iddialı bir görünüm kazandırıyor. M Aerodinamik paket, sürüş dinamiklerinde kayda değer gelişmeler sağlıyor.
  BMW 5 Serisi Touring 530i G31, Metalik Gri/Sophisto, temel donanım
  BMW 4 Serisi Cabrio (G23) | BMW Türkiye

  BMW 4 SERİSİ CABRIO’NUN KOMPAKT SOFTTOP TAVANI.

  BMW 4 Serisi Cabrio’nun yeni geliştirilen tavanı hem görsel hem de teknik açıdan yeni standartları belirliyor. Yenilikçi bir tavırla hard tavanın işlevi ve konforu, kumaş tavanın klasik sportif tasarımıyla bir araya getirildi. Titizlikle üretilen softtop tavan aynı zamanda yüksek kaliteli görünümüyle hem içeriden hem de dışarıdan bakıldığında ilham veriyor. Katlanır tavanın yenilikçi teknolojisi, dış görünümde görsel açıdan kesintiye uğramayan kusursuz bir kemer oluşturarak otomobilin şık yan çizgilerini öne çıkarıyor. BMW 4 Serisi Cabrio’nun softtop tavanı, düz tasarımının yanı sıra düşük ağırlık merkezi ve daha hafif yapısıyla etkileyici. Ayrıca bu özellik içerideki gürültüyü önemli ölçüde azaltıyor ve soğuk havaya karşı olağanüstü bir yalıtım sağlıyor. Elektrikli açılır tavan otomobil hareket halindeyken bile 50 km/sa hıza kadar açılabilir ve kapatılabilir.

  BİLGİ VE TEKLİF ALIN.

  BMW 4 Serisi Cabrio, şimdi size özel teklif ve finansman koşulları ile Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcılarında. Takas indirimi veya kredi avantajlarından yararlanmak* ve detaylı bilgi almak için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.

  Devamı
  Kredi Tutarı
  Vade
  Faiz Oranı
  Aylık Ödeme Tutarı
  BMW 4 Serisi Cabrio | BMW Türkiye

  BMW 4 SERİSİ CABRIO