YOLCULUĞUNUZ İÇİN KULLANIŞLI ASİSTANLAR.

BMW 4 Serisi Coupé'de konfor ve güvenlik.

Konforlu destek sistemleri ve kapsamlı güvenlik fonksiyonları ile BMW 4 Serisi Coupé, her yerde sizi korur ve size yardımcı olur.

ENTEGRE BAŞ DAYAMALARI VE EMNİYET KEMERİ TESLİM MEKANİZMALARI.

Arka koltuk başlıklarına entegre baş dayamaları Coupé'nin sportif özelliklerini öne çıkarır ve koltuk konforunun yanı sıra arkadaki yolcuların güvenliğini de artırır.
Önde oturan yolcular otomatik emniyet kemeri uzatıcısından faydalanabilir. Bu sistem kontak anahtarı yerleştirildiğinde ve kapılar kapandığında emniyet kemerini otomatik olarak B sütunundan sürücüye ve öndeki yolcuya doğru uzatır.

KATLANAN ARKA KOLTUK.

KATLANAN ARKA KOLTUK.

Genişletilmiş taşıma çok yönlülüğü.

Katlanan arka koltuk sistemi BMW'nizin taşıma açısından çok yönlülüğünü artırır. 60:40 (opsiyonel 40:20:40) oranında bölümlenen arka koltuk sırt dayaması sayesinde oturma ve bagaj bölümünün çok çeşitli ihtiyaçlara yanıt vermek üzere bağımsız şekilde yapılandırılabilmesi mümkündür.
Örneğin dört çift kayağın taşınabildiği alanda ayrıca maksimum dört yolcu daha bulunabilir. Eşyaların port bagajda taşınırken hava koşullarına maruz kalması ve izinsiz olarak erişilebilmesi göz önünde bulundurulduğunda, tüm eşyaların otomobilin içinde temiz ve hırsızlığa karşı güven içinde tutulması, Katlanan Arka Koltuk Sisteminin diğer bir avantajıdır. Ayrıca aerodinamik özellikler veya sürüş dinamikleri açısından hiçbir kısıtlama yoktur.
Aynı zamanda donanım seçeneklerine merkez kol dayaması ve iki bardak tutucu da dahildir. Uygun kayak ve snowboard çantası Orijinal BMW Aksesuarları’nda mevcuttur.

YENİLİKÇİ KONFOR ERİŞİM SİSTEMİ.

YENİLİKÇİ KONFOR ERİŞİM SİSTEMİ.

Temassız açılan bagaj kapağı.

Kullanım kolaylığı sunan yenilikçi konfor erişim sistemi, otomobil anahtarını kullanmadan ön kapıları ve bagaj kapağını açmanızı sağlar. Örneğin cebinizde taşıyabileceğiniz anahtar otomobile yaklaştığınız anda otomatik olarak tanınır. Ön kapıları ve bagaj kapağını açmak için yalnızca kapı kollarına ya da bagaj kapağı düğmesine dokunmanız yeterlidir. Böylelikle sürücü içeri girebilir ve Start/ Stop düğmesine basarak motoru çalıştırabilir. Otomobil aynı zamanda bir anahtar kullanmadan da kilitlenebilir. Konfor erişim sistemi güvenliğin sağlanması için anahtarın tanınmasını temel alır.

DEPOLAMA KONSEPTİ.

Çeşitli saklama bölmeleri ile hiçbir ekstra özelliğe ihtiyacınız kalmaz. Kapılardaki 1 litrelik şişeler için bölümler, ön merkez konsoldaki kapaklı saklama bölümü, ön merkez kol dayaması ve arka merkez konsol altındaki açık bir bölmenin yanı sıra ön ve arkadaki iki bardak tutucu, saklama tepsisi ve torpido, eşyalarınızı rahat bir şekilde yerleştirebileniz için yeterli yer sunar.

PASİF GÜVENLİK.

BMW 4 Serisi Coupé'deki akıllı güvenlik önlemleri paketi, özellikle kaza riskini azaltmaya ve size her zaman ideal şekilde korunuyor olma hissini sağlamaya yöneliktir.
Olağanüstü dayanıklı ve büyük hacimli çapraz elemanlar ve dayanıklılığı yüksek ve son derece yüksek çok aşamalı çeliklerin akıllı kullanımı sayesinde, ağırlık düşük tutulurken gövde sacı için maksimum denge sağlanır. Darbe enerjisi, alt gövde, yan çerçeve, ön ve tavan gibi yolcu bölmesinin çevresindeki diğer alanlara yönlendirilir ve önde ve arkada bulunan deformasyon bölgeleri tarafından emilir. Yandan çarpma durumunda, koruma B-sütununda ve eşiklerde bulunan güçlendirilmiş yapılar, kapılardaki dayanıklılığı yüksek yan darbe dengeleyicileri ile koltuk alanlarındaki sağlam çapraz elemanlar tarafından sağlanır.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive, sınırsız sürüş keyfinin ilk adımıdır. Tüm temel servis ve bakım işlemlerini kapsayan bir servis paketidir. Belirlenen bir süre veya mil boyunca BMW Service Inclusive, BMW'nizin ihtiyaç duyduğu her tür hizmeti, ihtiyaç duyulan sıklıkta karşılar. Ve bu dünya çapında geçerlidir.
Hizmetler arasında şunlar yer alır: Motor yağı servisi, mikro filtre, yakıt filtresi, hava filtresi ve buji servisi, fren hidroliği değişimi ve otomobil kontrolü.