SÜRÜŞ KEYFİNE YÖNELİK TASARLANDI.

BMW 4 Serisi Coupé.

SÜRÜŞ KEYFİNE YÖNELİK TASARLANDI.BMW 4 Serisi Coupé.

1/dk'da güç, bg (430i)

252 / 5200

0 -100 km/sa hızlanma, sn (430i)

5,8

Ortalama yakıt tüketimi, lt/100km (430i)

5,5

Aks Aralığı (cm)

2810

BMW 4 Serisi Coupé'nin karakterini güçlü estetik özellikler ve sportif dinamizm oluşturur. Alçak ağırlık merkezi, ideal aks yükü dağılımı, gövdenin dayanıklılığı ve TwinPower Turbo teknolojisine sahip motorlar sayesinde benzersiz bir sürüş hissi bu özellikleri tamamlar. Sport, Luxury ve Modern BMW Line'ları M Sport paketle birlikte BMW 4 Serisi Coupé'yi kişiselleştirme seçenekleri sunar. Öne çıkan özelliklerinden biri de BMW Seçici Far özelliğine sahip yeni adaptif tam LED farlardır. Yenilikçi havalandırma heyecan verici bir tasarım vurgusu yaparken yakıt tüketimini ve CO2 emisyonunu azaltır. Sürüş keyfini artıran diğer özellikler arasında 8 ileri Steptronic Spor otomatik şanzıman ve BMW Head-Up Display gibi sürücü destek sistemleri yer alır.

SİZE ÖZEL YARIŞ ÇİZGİSİ.

BMW 4 Serisi Coupé.

BMW 4 Serisi Coupé'nin sportif oranları ve iddialı estetiği hayranlık dolu bakışları üzerinde toplar ve heyecan yaratır. Bu model, her yolculukta hakimiyetini hissettiren dinamik bir tasarıma sahiptir.

İç tasarım.

BMW 4 Serisi Coupé'de sürücü odak noktasındadır. İç tasarım maksimum ergonomi için sürücüye dönük yerleştirilmiştir ve sürücü odaklı, sportif bir ortam sunar. Bunu sağlamak için iç tasarımda en iyi kalite Dakota deri veya cazip alüminyum iç tasarım kaplama şeritleri dahil olmak üzere yalnızca en seçkin malzemeler kullanılmıştır. Kısacası BMW 4 Serisi Coupé'de sofistike kalite ve üstün sürüş dinamiklerini kusursuz bir formda deneyimlersiniz.

Dış tasarım.

Hareketsiz haldeyken bile yerinde duramayan dinamizm. BMW 4 Serisi Coupé'nin tasarımı büyüleyici bir atletik duruşu yansıtır. Düz tavan çizgisi ve otomobilin ileri doğru hamle yapan ön kısmı güçlü bir zarafet sunar. BMW 4 Serisi Coupé'nin atletik arka bölümü de bakışları üzerinde toplar. Geniş, kendine güvenli duruşu eşsiz sürüş keyfini ifade eder. Eşsiz sürüş keyfi vaadi yalnızca yolculuk sırasında değil, sonrasında da geçerlidir.

Sürüş dinamikleri.

Her yolculukta, her zeminde ve her durumda BMW 4 Serisi Coupé olağanüstü sürüş dinamikleri sunar. Bu sözünü, özelliklerini ihtiyaçlarınıza göre bağımsız şekilde uyarlayarak yerine getirir. Aşağıdaki filmde BMW 4 Serisi Coupé'nin mükemmel sürüş dinamiklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.