DYNAMIC+

Yeni BMW 4 Serisi Coupé ile her şeyin daha fazlası.

DYNAMIC+

Yeni BMW 4 Serisi Coupé ile her şeyin daha fazlası.

DYNAMIC+ Yeni BMW 4 Serisi Coupé ile her şeyin daha fazlası.

 0-100 km/sa hızlanma (sn) (BMW 440i Coupé)

5,2

Azami hız (km/sa) (BMW 440i Coupé)

250

Ortalama yakıt tüketimi (l/100 km) (BMW 440i Coupé)

7,7-4,4

Ortalama CO2 emisyonu, (g/km) (BMW 440i Coupé):

179-172

Yeni BMW 4 Serisi Coupé, yolda herkesi hayran bırakacak şekilde tasarlanmış sportif performanslı bir otomobildir. Dolayısıyla son derece etkileyicidir. Ayrıca, çok daha dinamik, çevik ve konforlu olan bu otomobil, titizlikle optimize edilmiş bir tasarım, duruş ve yol tutuşu sunarak, hiçbir özellikten taviz vermeden her an harekete hazırdır. Kısacası, karşınızda yeni bir sürüş keyfini aşılayan ve en seçkin müşteriyi bile tatmin edebilecek, nefes kesici bir spor Coupé modeli var.

GÜÇLÜ PERFORMANS.

BMW 4 Serisi Coupé sizi daha ilk anda etkileyecek nefes kesici dinamik özellikler sunar. Yüksek itiş gücüne sahip motor ile opsiyonel Adaptif M süspansiyon, değişken spor direksiyon ve opsiyonel 8 ileri Steptronic şanzıman arasındaki mükemmel etkileşim, her durumda kendinizden emin bir biçimde gülümsemenizi sağlayacak sportif bir sürüş keyfi sunar ve hayranlık dolu bakışları üzerinizde toplamanızı sağlar.

"BMW olarak, verimli dinamikleri, biçimsel stilimizin doğal bir yansıması olarak sergileyecek bir estetik arayışı içerisindeyiz."
ADRIAN VAN HOOYDONK, BMW GROUP TASARIM BAŞKANI

BÜYÜLEYİCİ TASARIM.

Heyecan verici görünüm.

Spor coupé modeli için ideal bir biçim söz konusu olduğunda, BMW 4 Serisi Coupé'nin tasarımı en iyi örneği oluşturur. Atletik görünümü, dinamik bir duruşu yansıtır ve akıcı stil ile konturlu yan kısımların ilham verici etkileşimini içerir. Sportif cazibe, çeviklik ve estetiğin benzersiz bileşimi, gerçekten eksiksiz bir otomobile sahip olma tutkusunu tatmin eder.

Sportif ön tasarım.

BMW 4 Serisi Coupé'nin ön kısmı, yenilikçi ve sportif bir etki yaratır. Ayırt edici Böbrek Izgaraları, şekil verilmiş LED farlar ile çerçevelenmiştir ve güçlü bir atletik yapıya işaret eder. Entegre LED sis farları ile geniş hava girişleri, dinamik görünümü unutulmaz bir stille tamamlar.

Atletik Coupé silueti.

BMW 4 Serisi Coupé, hafifçe eğimli tavan çizgisi ve konturlu yan kısımları ile uzatılmış stili sayesinde, gücü ve atletik yapıyı hissettirir. Çerçevesiz pencereler, hafiflik etkisi yaratarak, hafifçe kavisli silueti ve çevik tasarımı belirler.

İddialı arka tasarım.

BMW 4 Serisi Coupé'nin arka tasarımı, entegre egzoz çıkışlarına sahip tamponla belirlenen kararlı bir duruşa sahiptir. Yeniden tasarlanan, iki parçalı LED stop lambaları, gövdenin genişliğini etkileyici bir biçimde vurgular ve dinamik biçimsel stili ön plana çıkarır.

BMW 4 SERİSİ COUPÉ’NİN DONANIM LİNE’LARI.

BMW 4 Serisi Coupé'nize daha sportif bir hava katmak veya ayrıcalıklı bir stil kazandırmak mı istiyorsunuz? BMW Individual'ın yanı sıra birçok model ve donanım, otomobilinizi kişiselleştirebilmeniz için geniş kapsamlı seçenekler sunar. Kendi zevkinizi yansıtın.

AYRICALIKLI İÇ TASARIM.

ŞIK VE SPORTİF.

BMW 4 Serisi Coupé'nin ayrıcalıklı iç tasarımı, sportifliği modern bir işlevsellikle bir araya getirir. Bir dizi bilgi ve iletişim teknolojisinin yanı sıra sürücünün ihtiyaçlarına göre mükemmel bir biçimde uyarlanmış yüksek kaliteli malzemeler içeren iç tasarım, son derece yüksek standartta konfor ve kullanım sunar. Ayrıca, ortam aydınlatma, olağanüstü bir sürüş deneyimi sağlar.

SÜRÜCÜ ODAKLI.

Standart donanım olarak sunulan sportif deri çok fonksiyonlu direksiyon, sürücü odaklı kokpitin merkezidir. BMW Head-up Display ve yeni çok işlevli gösterge ekranı opsiyonel olarak sunulur ve iyi bir biçimde düzenlenmiş bir dizi ilgili sürüş bilgisini gösterir. Yeni Professional Navigation Sistemi ise mükemmel bir bağlantı sağlar. Ayrıca BMW Connected App de akıllı telefonunuzu BMW 4 Serisi Coupé'nize bağlar.

OLAĞANÜSTÜ KAPLAMALAR.

BMW 4 Serisi Coupé'nin zarif iç donanımı, şık kaplamalara sahip bir dizi gelişmiş malzeme içerir. Opsiyonel olarak sunulan yüksek kaliteli deri spor koltuk döşemesi ile olağanüstü konforun keyfini çıkarın. İç mekanın keyifli atmosferi, etkileyici iç tasarım ve vurgu şeritlerinin yanı sıra şık krom detaylar ve ön konsolun üzerindeki kontrast dikişlerle daha da zenginleştirilmiştir.

SÜRÜŞ KEYFİ, TÜM MODEL AİLESİNDE ORTAKTIR.

SÜRÜŞ KEYFİ, TÜM MODEL AİLESİNDE ORTAKTIR.

BMW 4 Serisi model ailesinin saf sportif cazibesini, ilerici tasarımını ve ayrıcalıklı konforunu keşfedin. Büyüleyici motor sporları genlerine sahip yeni BMW M4 ve M3 otomobilleriyle daha fazla dinamizmi deneyimleyin.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • BMW M4 Coupé:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 8,8 (8,3)
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 204 (194)

  BMW 440i Gran Coupé:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 6,8-6,6
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 159-154

  Köşeli parantez içindeki rakamlar, yedi ileri Drivelogic özellikli M çift kavramalı şanzıman için geçerlidir.

  Tüketim verileri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlı olarak ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir. Gösterilen modeller opsiyonel donanım içerir.

  Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi değerleri ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan, DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Almanya adresinden ve http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html adresinden ulaşılabilir.

  Rakamlar belirli bir otomobile atıfta bulunmaz ve ürün teklifinin bir parçasını oluşturmaz. Yalnızca farklı otomobil tipleri arasında kıyaslama yapılması için temel oluşturması amaçlanmıştır. Yakıt veya diğer enerji kaynaklarının üretimi ve tedarikinin neden olduğu CO2 emisyonu, 1999/94/EC sayılı Direktif uyarınca CO2 emisyonunun belirlenmesinde göz önünde bulundurulmaz.