BAĞLANTILI +

BMW 4 Serisi Coupé otomobilde bağlantı ve Sürüş Asistan Sistemleri.

BAĞLANTILI +

BMW 4 Serisi Coupé otomobilde bağlantı ve Sürüş Asistan Sistemleri.

BAĞLANTILI +BMW 4 Serisi Coupé otomobilde bağlantı ve Sürüş Asistan Sistemleri.

BMW 4 Serisi Coupé otomobilinizi kullanırken konforunuzu önemli ölçüde artıracak bir dizi yenilikçi teknolojiden destek alabilirsiniz. Her zaman en üst düzeyde ağ bağlantısı, bilgi ve eğlence sunan ve yeni standartları belirleyen modern ulaşım stilinin keyfini çıkarın.

Read more

BMW CONNECTED.

BMW Connected günlük mobiliteyi kolaylaştıran ve sürücülere gidecekleri yere rahat ve zamanında ulaşmaları konusunda yardımcı olan kişisel bir ulaşım asistanıdır. En iyi yola çıkma süresi önerileri gibi mobiliteye ilişkin bilgilere iPhone® veya Apple Watch aracılığıyla uzaktan erişebilir ve bu bilgileri kesintisiz şekilde otomobilinize aktarabilirsiniz.

BMW 4 Serisi Coupé Bağlantı Apple Carplay | BMW Türkiye

APPLE CARPLAY®.

APPLE CARPLAY®.

Apple CarPlay® hazırlığı, seçili iPhone® fonksiyonlarının otomobil içinde kolayca ve kablosuz olarak kullanılmasını destekler. Bu özellik, akıllı telefon içeriğinin müzik, iMessage/kısa mesajlar, telefon, Siri, navigasyon ve seçili üçüncü taraf uygulamaları gibi fonksiyonlarla birlikte, otomobilin kullanıcı arayüzü ve Ses kontrolü yoluyla görüntülenmesine ve çalıştırılmasına olanak tanır.

* Opsiyonel olarak sunulur

Devamı

PROFESSIONAL NAVIGATION SİSTEMİ.

Handsfree özelliği, USB arayüzü, 0,0 inç LCD renkli ekran ve DVD oynatıcılı BMW Professional Radyo'ya sahip Professional Navigation Sistemi üç boyutlu harita ekranı ve 20GB bellek ile birlikte sunulur. Sistem iDrive dokunmatik controller ile sezgisel olarak kullanılabilir. Harita güncellemeleri, lisans ücreti olmadan üç yıl boyunca sunulur*.

* Güncelleme özellikle Türkiye’ye ait harita verilerini içerir.

BMW 4 Serisi Coupé Bağlantı Head Up Display HUD | BMW Türkiye

BMW HEAD-UP DİSPLAY.

BMW HEAD-UP DİSPLAY.

Tam Renkli BMW Head-Up Display* sürüşe ilişkin bilgileri doğrudan sürücünün görüş alanına yansıtarak, tüm konsantrasyonunu sürüşe vermesini sağlar. Ekranda mevcut hız, navigasyon talimatları ile birlikte telefon ve eğlence listeleri gibi bilgiler yer alır.

* Opsiyonel olarak sunulur

Devamı

ÇOK İŞLEVLİ GÖSTERGE EKRANI.

Siyah Panel teknolojisine sahip çok işlevli gösterge ekranı* ve 8,8 inç ekran, sürüş deneyimi hakkında etkileyici bir görsel sunum gerçekleştirir. Her biri için farklı renk ayarı ve grafik stili bulunan üç ayrı mod olarak ECO PRO, COMFORT ve SPORT ile bunlara ait özellikler gösterge panelinde görüntülenebilir .

* Opsiyonel olarak sunulur

BMW 4 Serisi Coupé Bağlantı ConnectedDrive | BMW Türkiye

ÖZGÜRLÜĞE BAĞLANIN.

ÖZGÜRLÜĞE BAĞLANIN.

BMW ConnectedDrive otomobil, sürücü ve dış dünya arasındaki akıllı etkileşimi temsil eder. Tüm yollarda, daha fazla konfor, eğlence ve rahatlatıcı güvenlik duygusunun keyfini çıkarın. Diğer bir deyişle, daha fazla sürüş keyfi yaşayın

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • BMW 440i Coupé:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 7.7–7.4
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 179-172

  Tüketim verileri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlı olarak ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir. Gösterilen modeller opsiyonel donanım içerir.

  Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi değerleri ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan, DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Almanya adresinden ve http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html adresinden ulaşılabilir.

  Rakamlar belirli bir otomobile atıfta bulunmaz ve ürün teklifinin bir parçasını oluşturmaz. Yalnızca farklı otomobil tipleri arasında kıyaslama yapılması için temel oluşturması amaçlanmıştır. Yakıt veya diğer enerji kaynaklarının üretimi ve tedarikinin neden olduğu CO2 emisyonu, 1999/94/EC sayılı Direktif uyarınca CO2 emisyonunun belirlenmesinde göz önünde bulundurulmaz.