ŞIKLIK+

BMW 4 Serisi Gran Coupé. BMW 4 Serisi ile her şeyin daha fazlası.

ŞIKLIK+BMW 4 Serisi Gran Coupé. BMW 4 Serisi ile her şeyin daha fazlası.

0-100 km/sa hızlanma (sn) (BMW 418i Gran Coupé)

9,6

Azami hız (km/sa) (BMW 418i Gran Coupé)

210

Ortalama tüketim (litre/100 km) (BMW 418i Gran Coupé)

6,1

Güç (beygir)/Güç devir (devir/dak) (BMW 418i Gran Coupé)

136/4400

Silindir hacmi (cm3) (BMW 418i Gran Coupé)

1499

Şık dört kapı konseptiyle sportif coupé, daha şık bir stil, daha geniş bir iç hacim ve daha fazla dinamizm ile son derece kullanışlı. BMW 4 Serisi Gran Coupé, sürüş deneyiminden beklediğiniz her şeyi sunar. Kokpitteki yerinizi aldığınız anda, olağanüstü şekilde uygulanmış sportif şıklığın nasıl hissettirdiğini deneyimlersiniz.

BMW 4 Serisi Gran Coupé 418i ve 420d xDrive gibi modellerin fiyatlarını inceleyin, e-broşürünü indirin veya test sürüş randevunuzu alın.

ETKİLEYİCİ PERFORMANS.

BMW 4 Serisi Gran Coupé sürüş keyfini yeniden tanımlar. Otomobilin çevik performansı, viraj dönerken ve zorlu koşullarda sürüş sırasında bile heyecan veren hızlanma özelliği, son derece hassas kullanımı ve mükemmel yol tutuşuyla tanımlanır. Akıllı hafif yapı, BMW 4 Serisi Gran Coupé 418i, 430i xDrive ve 420d xDrive'ın güçlü motorlarının üstün performansıyla yeni bir seviyede verimlilik sağlar.

“İlk tasarımından itibaren her yönüyle bildiğiniz bir otomobili yolda görmek son derece heyecan verici.”
ADRIAN VAN HOOYDONK, BMW GROUP TASARIM BAŞKANI.

BÜYÜLEYİCİ TASARIM.

BMW 4 Serisi Gran Coupé Genel Bakış Dış Tasarım 01

SAF ESTETİK.

BMW 4 Serisi Gran Coupé'nin etkileyici gücü ilk bakışta fark edilir. Atletik görünümü sayesinde benzersiz tasarımı, şıklık, estetik ve sportif ruhun mükemmel bir birleşimini yaratır.

Devamı
BMW 4 Serisi Gran Coupé Genel Bakış Dış Tasarım 02

SPORTİF ÖN TASARIM.

BMW 4 Serisi Gran Coupé’nin ön tasarımı, dinamik şıklığın bir ifadesidir. Etkileyici Böbrek Izgaraları, şekil verilmiş LED farlar ile çerçevelenmiştir ve sportif yapıyı yansıtır. Karakteristik LED sis farları, çarpıcı görünümü etkileyici bir biçimde tamamlar.

Devamı
BMW 4 Serisi Gran Coupé Genel Bakış Dış Tasarım 03

ATLETİK COUPÉ SİLUETİ.

BMW 4 Serisi Gran Coupé, hafifçe eğimli tavan çizgisi ve konturlu yan kısımları ile uzatılmış stili sayesinde, gücü ve atletik yapıyı hissettirir. Çerçevesiz pencereler, hafiflik etkisi yaratarak, hafifçe kavisli silueti ve çevik tasarımı belirler.

Devamı
BMW 4 Serisi Gran Coupé Genel Bakış Dış Tasarım 04

İDDİALI ARKA TASARIM.

BMW 4 Serisi Gran Coupé'nin arka tasarımı, entegre egzoz çıkışlarına sahip tamponla belirlenen kararlı bir duruşa sahiptir. Yeniden tasarlanan, iki parçalı LED stop lambaları, gövdenin genişliğini etkileyici bir biçimde vurgular ve dinamik biçimsel stili ön plana çıkarır.

Devamı

BMW 4 SERİSİ GRAN COUPÉ DONANIM LİNE’LARI.

BMW 4 Serisi Gran Coupé'nize daha sportif bir hava katmak veya ayrıcalıklı bir stil kazandırmak mı istiyorsunuz? BMW Individual'ın yanı sıra birçok model ve donanım, otomobilinizi kişiselleştirebilmeniz için geniş kapsamlı seçenekler sunar. Kendi zevkinizi yansıtın.

AYRICALIKLI İÇ TASARIM.

BMW 4 Serisi Gran Coupé Genel Bakış İç Tasarım 01

ŞIK VE SPORTİF.

BMW 4 Serisi Gran Coupé’nin ayrıcalıklı iç tasarımı, şıklığı ve sportifliği modern bir işlevsellikle bir araya getirir. Bir dizi bilgi ve iletişim teknolojisinin yanı sıra sürücünün ihtiyaçlarına göre mükemmel bir biçimde uyarlanmış yüksek kaliteli malzemeler içeren iç tasarım, son derece yüksek standartta konfor ve kullanım sunar. Ayrıca, ortam aydınlatma, olağanüstü bir sürüş deneyimi sağlar.

Devamı
BMW 4 Serisi Gran Coupé Genel Bakış İç Tasarım 02

SÜRÜCÜ ODAKLI.

Standart donanım olarak sunulan sportif deri çok fonksiyonlu direksiyon, sürücü odaklı kokpitin merkezidir. BMW Head-up Display ve yeni çok işlevli gösterge ekranı opsiyonel olarak sunulur ve bir dizi ilgili sürüş bilgisini özet olarak kolay anlaşılır şekilde sunar. Yeni Professional Navigation Sistemi ise mükemmel bir bağlantı sağlar. Ayrıca BMW Connected App de akıllı telefonunuzu BMW 4 Serisi Gran Coupé'nize bağlar.

Devamı
BMW 4 Serisi Gran Coupé Genel Bakış İç Tasarım 03

OLAĞANÜSTÜ KAPLAMALAR.

BMW 4 Serisi Gran Coupé'nin zarif iç donanımı, şık kaplamalara sahip bir dizi gelişmiş malzeme içerir. Opsiyonel olarak sunulan yüksek kaliteli deri spor koltuk döşemesi ile olağanüstü konforun keyfini çıkarın. İç mekanın keyifli atmosferi, etkileyici iç tasarım ve vurgu şeritlerinin yanı sıra şık krom detaylar ve ön konsolun üzerindeki kontrast dikişlerle daha da zenginleştirilmiştir.

Devamı

SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ.

IŞIK TASARIMI.

BMW 4 Serisi Gran Coupé Genel Bakış 01 | BMW Türkiye

SÜRÜŞ KEYFİ, TÜM MODEL AİLESİNDE ORTAKTIR.

SÜRÜŞ KEYFİ, TÜM MODEL AİLESİNDE ORTAKTIR.

BMW 4 Serisi model ailesinin saf sportif cazibesini, ilerici tasarımını ve ayrıcalıklı konforunu keşfedin. Büyüleyici motor sporları genlerine sahip yeni BMW M4 ve M3 otomobilleriyle daha fazla dinamizmi deneyimleyin.

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • BMW M4 Coupé:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 8,8 (8,3)
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 204 (194)

  BMW 440i Gran Coupé:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 6,8-6,6
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 159-154

  Köşeli parantez içindeki rakamlar, yedi ileri Drivelogic özellikli M kavramalı şanzıman için geçerlidir.

  Tüketim verileri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlı olarak ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir. Gösterilen modeller opsiyonel donanım içerir.

  Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi değerleri ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan, DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden ulaşılabilir.

  Rakamlar belirli bir otomobile atıfta bulunmaz ve ürün teklifinin bir parçasını oluşturmaz. Yalnızca farklı otomobil tipleri arasında kıyaslama yapılması için temel oluşturması amaçlanmıştır. Yakıt veya diğer enerji kaynaklarının üretimi ve tedarikinin neden olduğu CO2 emisyonu, 1999/94/EC sayılı Direktif uyarınca CO2 emisyonunun belirlenmesinde göz önünde bulundurulmaz.