BAĞLANTILI +

BMW 4 Serisi Gran Coupé otomobilde bağlantı ve Sürüş Asistan Sistemleri.

BAĞLANTILI +

BMW 4 Serisi Gran Coupé otomobilde bağlantı ve Sürüş Asistan Sistemleri.

BAĞLANTILI +BMW 4 Serisi Gran Coupé otomobilde bağlantı ve Sürüş Asistan Sistemleri.

Navigasyon ve eğlence fonksiyonlarından kişisel akıllı telefon uygulamalarının kullanımına kadar bir dizi yenilikçi teknoloji sayesinde BMW 4 Serisi Gran Coupé’de mükemmel bağlantının keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm bunlar gideceğiniz yere daha konforlu ve daha güvenli şekilde ulaşmanızı sağlar.

Devamı

BMW CONNECTED.

BMW Connected günlük mobiliteyi kolaylaştıran ve sürücülere gidecekleri yere rahat ve zamanında ulaşmaları konusunda yardımcı olan kişisel bir ulaşım asistanıdır. En iyi yola çıkma süresi önerileri gibi mobiliteye ilişkin bilgilere iPhone® veya Apple Watch aracılığıyla uzaktan erişebilir ve bu bilgileri kesintisiz şekilde otomobilinize aktarabilirsiniz.

BMW 4 Serisi Gran Coupé Bağlantı Apple Carplay | BMW Türkiye

APPLE CARPLAY®.

APPLE CARPLAY®.

Apple CarPlay®* için hazırlık, seçili iPhone® fonksiyonlarının otomobil içinde kolayca ve kablosuz olarak kullanılmasını destekler. Bu özellik, akıllı telefon içeriğinin müzik, iMessage/kısa mesajlar, telefon, Siri, navigasyon ve seçili üçüncü taraf uygulamaları gibi fonksiyonlarla birlikte, otomobilin kullanıcı arayüzü ve Ses kontrolü yoluyla görüntülenmesine ve çalıştırılmasına olanak tanır.


* Opsiyonel olarak sunulur

Devamı

PROFESSIONAL NAVİGASYON SİSTEMİ.

Handsfree özelliği, USB arayüzü, 0,0 inç LCD renkli ekran ve DVD oynatıcılı BMW Professional Radyo'ya sahip Professional Navigation Sistemi üç boyutlu harita ekranı ve 20GB bellek ile birlikte sunulur. Sistem iDrive dokunmatik controller ile sezgisel olarak kullanılabilir. Harita güncellemeleri, lisans ücreti olmadan üç yıl boyunca sunulur*.
 

* Güncelleme, Türkiye’ye ait harita verilerini içerir.

 

BMW 4 Serisi Gran Coupé Bağlantı Head Up Display HUD | BMW Türkiye

BMW HEAD-UP DİSPLAY.

BMW HEAD-UP DİSPLAY.

Tam Renkli BMW Head-Up Display* sürüşe ilişkin bilgileri doğrudan sürücünün görüş alanına yansıtarak, tüm konsantrasyonunu sürüşe vermesini sağlar. Ekranda mevcut hız, navigasyon talimatları, Hız Limit Bilgisi ile birlikte telefon ve eğlence listeleri gibi bilgiler yer alır.

 

* Opsiyonel olarak sunulur

Devamı

ÇOK İŞLEVLİ GÖSTERGE EKRANI.

Siyah Panel teknolojisine sahip çok işlevli gösterge ekranı* ve 8,8 inç ekran, sürüş deneyimi hakkında etkileyici bir görsel sunum gerçekleştirir. Her biri için farklı renk ayarı ve grafik stili bulunan üç ayrı mod olarak ECO PRO, COMFORT ve SPORT ile bunlara ait özellikler gösterge panelinde görüntülenebilir .

 

* Opsiyonel olarak sunulur
 

BMW 4 Serisi Gran Coupé Bağlantı ConnectedDrive | BMW Türkiye

ÖZGÜRLÜĞE BAĞLANIN.

ÖZGÜRLÜĞE BAĞLANIN.

BMW ConnectedDrive otomobil, sürücü ve dış dünya arasındaki akıllı etkileşimi temsil eder. Tüm yollarda, daha fazla konfor, eğlence ve rahatlatıcı güvenlik duygusunun keyfini çıkarın. Diğer bir deyişle, daha fazla sürüş keyfi yaşayın.

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • BMW 440i Gran Coupé:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 6,8-6,6
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 159-154

  Tüketim verileri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlı olarak ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir. Gösterilen modeller opsiyonel donanım içerir.

  Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi değerleri ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan, DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden ulaşılabilir.

  Rakamlar belirli bir otomobile atıfta bulunmaz ve ürün teklifinin bir parçasını oluşturmaz. Yalnızca farklı otomobil tipleri arasında kıyaslama yapılması için temel oluşturması amaçlanmıştır. Yakıt veya diğer enerji kaynaklarının üretimi ve tedarikinin neden olduğu CO2 emisyonu, 1999/94/EC sayılı Direktif uyarınca CO2 emisyonunun belirlenmesinde göz önünde bulundurulmaz.