OLAĞANÜSTÜ VE ETKİLEYİCİ.

BMW 5 Serisi Gran Turismo.

OLAĞANÜSTÜ VE ETKİLEYİCİ.BMW 5 Serisi Gran Turismo.

Bagaj bölümü kapasitesi, litre

500–1700

Panoramik cam tavan

evet

40/20/40/ Oranında Bölümlenebilen Arka Koltuk

evet

Aks aralığı

3,070

BMW 5 Serisi Gran Turismo, kendine özgü karakterini korurken bir sedan modelinin şık duruşu ile bir coupé otomobilin sportif zarafetini birleştirir. Geniş iç tasarımı lüks malzemeler, yüksek konfor ve eşsiz yükseltilmiş koltuklar ile büyüleyicidir.

YENİ BİR ÖZGÜRLÜK SINIFI.

Dış tasarım.

BMW 5 Serisi Gran Turismo line'ları, bir sedan modelinin şık duruşu ile bir coupé otomobilin sportif zarafetini uyumlu şekilde birleştirerek çekiciliğini açıkça ortaya koyar. BMW 5 Serisi Gran Turismo'ya kendine özgü karakterini veren şey de budur.

Hizmetler ve Uygulamalar.

İletişim, bilgi ve eğlence. BMW ConnectedDrive tarafından sunulan Hizmet ve Uygulamalarla mobiliteyi tamamen yeni şekliyle keşfedin.

Line'lar ve Donanım.

BMW 5 Serisi Gran Turismo Luxury Line, özellikle klasik ve şık tasarımıyla etkileyicidir. Parlak Krom farklı ve şık tasarım öğeleri dış tasarımdaki seçkinliği sportif çeviklikle birleştirir ve line'a özgü karakteri yansıtır.

306 bg

Yılın Motoru Ödüllerini altı kez kazanmış bir motoru daha nasıl geliştirebilirsiniz? Örneğin, BMW 535i'de bulunan sıralı 6 silindirli benzinli motorla BMW mühendisleri BMW Twinpower Turbo teknolojisi, Valvetronic ve benzinli Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyonu kullanarak performans ve verimliliği eş zamanlı olarak artırmayı başardı. Her üç teknoloji de bu amaç için özel olarak geliştirildi ancak dinamikler ve verimliliği potansiyel olarak ne kadar artırabilecekleri yalnızca tüm bu teknolojileri bir araya getirdiklerinde net şekilde görülebiliyor.
BMW 535i'nin sıralı 6 silindirli benzinli motoru 306 bg güç çıkışı, geniş bir motor devri aralığında 400 Nm tork ve olağanüstü bir akıcılık sunar. Bu dinamik başlangıç, ortalama yakıt tüketimi değerlerini daha da etkileyici hale getirir. 8,2 lt/100 km (xDrive: 8,5 lt) BMW 5 Serisi Gran Turismo'yu memnun etmeye yeterlidir. CO2 emisyon değerleri bile ölçülüdür: 192 gr/km (xDrive: 199 gr/km) ve BMW 535i'nin motoru EU6 emisyon gerekliliklerini standart olarak karşılayarak seviyeyi çok daha ileri taşır.