BÜYÜK BAŞARI İÇİN MÜKEMMEL DONANIM.

BMW 5 Serisi Sedan’daki dijital servisler ve sürüş asistanları.

BÜYÜK BAŞARI İÇİN MÜKEMMEL DONANIM.

BMW 5 Serisi Sedan’daki dijital servisler ve sürüş asistanları.

BÜYÜK BAŞARI İÇİN MÜKEMMEL DONANIM.BMW 5 Serisi Sedan’daki dijital servisler ve sürüş asistanları.

Her durumda zafer elde edebilmek için öncelikle birinci sınıf donanım gereklidir. BMW 5 Serisi‘nde yer alan dijital servisler ve sürüş asistanları, dış dünyayla sorunsuz bağlantıyı garanti ederken, sezgisel çalışma özellikleri, maksimum verimlilikle üst düzey konfor ve güvenlik sağlar.

Read more

BMW CONNECTED.

BMW Connected, günlük mobiliteyi kolaylaştıran ve sürücülerin varış noktalarına rahat bir şekilde ve zamanında ulaşması gibi konularda yardımcı olan kişisel bir mobilite asistanıdır. En iyi yola çıkma zamanlaması önerileri gibi mobiliteye ilişkin bilgilere, iPhone veya Apple Watch aracılığıyla uzaktan erişebildiğiniz gibi ve BMW Connected Onboard sayesine bu bilgileri sorunsuz şekilde otomobilinize aktarabilirsiniz. Ayrıca Remote 3D View donanımıyla, park halindeki otomobilin çevresinin uzaktan görüntüleyebilirsiniz.

Read more

POTANSİYELI TAM OLARAK KULLANMA.

 • Microsoft Office 365

  Ev ile iş arasında geçirdiğiniz zamanda verimli bir biçimde çalışın. Microsoft Office 365 uygulamasının otomobile etkileyici biçimde entegrasyonu sayesinde e-postalar, kişiler ve takvim girişleri diğer cihazlarla devamlı olarak senkronize edilir ve otomobilde bir akıllı telefon olmasa bile doğrudan düzenlenebilir. Ayrıca, Skype for Business konferans görüşmelerine tek bir tıkla otomatik olarak katılmak mümkündür.

 • Apple CarPlay® için hazırlık

  Apple CarPlay® için hazırlık, seçili iPhone® fonksiyonlarının otomobil içinde kolayca ve kablosuz olarak kullanılmasını destekler. Bu özellik, akıllı telefon içeriğinin, müzik, iMessage/kısa mesajlar, telefon, Siri ve seçili üçüncü taraf uygulamaları gibi fonksiyonlarla birlikte, otomobilin kullanıcı arayüzü ve ses kontrolü yoluyla görüntülenmesine ve çalıştırılmasına olanak tanır.

BMW 5 Serisi Sedan Yarı Otonom Sürüş - Metalik Gri / Bluestone

EN İYİ ASİSTAN.

EN İYİ ASİSTAN.

Sürüş Asistanı Plus şimdiye kadarki en iyi yardımcınız olacak. Önemli fakat monoton görevler için artık kendinizi yormanıza gerek yok. Bu sistem, yavaş akan trafik veya uzun yolculuklarda size otonom sürüş opsiyonu sunar. Artık şerit değiştirirken bile emin ellerdesiniz.

Devamı

BLUETOOTH İLE KABLOSUZ ŞARJ.

Geliştirilmiş Bluetooth özelliği, kablosuz bir şarj yuvasını ve ek USB bağlantı noktalarını içerir. Tavan anteni bağlantısı mobil sinyal alımını iyileştirir. İki mobil telefon ve bir müzik çalar, Bluetooth yoluyla eşzamanlı olarak bağlanabilir.

PARK ASİSTANI PLUS VE 3D GÖRÜNÜM.

Park Asistanı Plus donanım paketi, otomobilin park edilmesini ve manevralarını kolaylaştırır. Bu özellik, Üst Görüş, Remote 3D View, PDC ve otomobili tamamen otomatik olarak şeride paralel veya dikey olarak park eden doğrusal kılavuzlu Park Asistanı'nın yer aldığı Çevre Görüş Kamera Sistemi'ni içerir. Sistem, düşük hızda yanından geçtiği potansiyel boşlukları ölçerek çalışır.

BMW HEAD-UP DISPLAY.

BMW HEAD-UP DISPLAY.

Tam renkli görünüme sahip BMW Head-Up Display, duruma özel ve yolculukla ilgili bilgileri doğrudan sürücünün görüş alanına yansıtarak, sürücünün tüm konsantrasyonunu sürüşe vermesini sağlar. Ekranda otomobilin anlık hız bilgisi, navigasyon önerileri, telefon ve eğlence listeleri ile çeşitli sürücü destek sistemlerinden bilgiler ve uyarıları görüntülenebilmektedir.

BMW TELESERVICE KAZA ÇAĞRISI.

BMW TELESERVICE KAZA ÇAĞRISI.

Daha hızlı, daha basit ve daha rahat. Yenilikçi BMW Kaza Çağrısı düşük hızda yapılan kazalarda profesyonel destek sunar. Seziciler BMW’nizin düşük hızlarda gerçekleşen kazaları algılamasını sağlar, iDrive monitöründe otomatik olarak bir uyarı bildirimi gösterir ve sürücüye BMW Kaza Yardımı ile doğrudan bağlantı önerir. iDrive Butonuna bir kez tıklanarak sürücü doğrudan kendisine otomobil tarafından bildirilen bilgilerin yardımıyla kaza konusunda profesyonel destek sağlayacak BMW Kaza Yardımı hizmeti çalışanına bağlanır.

BMW 5 Serisi Sedan İş Asistan Sistemleri ConnectedDrive XXL | BMW Türkiye

ÖZGÜRLÜĞE BAĞLANIN.

ÖZGÜRLÜĞE BAĞLANIN.

BMW ConnectedDrive otomobil, sürücü ve dış dünya arasındaki akıllı etkileşimi temsil eder. Tüm yollarda daha fazla konfor, eğlence ve rahatlatıcı güvenlik duygusunu, diğer bir deyişle, daha fazla sürüş keyfini deneyimleyin.

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • Burada gösterilen yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim değerleri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

  (1) Değerler 15.04.2018 tarihine kadar geçerlidir. Mevcut olup olmadığını BMW Yetkili Satıcınızla görüşebilirsiniz.

  (3) ile etiketli tüm otomobil değerleri, yeni WLTP mevzuatını temel alır ve otomobiller arasında karşılaştırma yapılabilmesi amacıyla eşdeğer NEDC değerlerine dönüştürülür. [Bu otomobiller, otomobillerle ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) ile CO2 değerleri burada belirtilen değerlerden farklı olabilir.]

  CO2 verimliliğine dair teknik özellikler 1999/94/EC sayılı Direktife ve Avrupa Mevzuatının yürürlükteki versiyonuna göre belirlenmiştir. Burada gösterilen değerler bu sınıflandırmaya ait NEDC döngüsüne göre yakıt tüketimi, CO2 değerleri ve enerji tüketimini temel alır.

  Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzunda” bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/co2/ adresinden ulaşabilirsiniz.