SAF ADRENALİN.

YENİ BMW 550İ xDrive.

SAF ADRENALİN.

YENİ BMW 550İ xDrive.

SAF ADRENALİN.YENİ BMW 550İ xDrive.

Heyecan verici Yeni BMW 5 Serisi Sedan'ın M Performance modeliyle, sınırları hayal bile edilemez seviyelere çıkarabilirsiniz. Saf adrenalinle, otomobilin sportif karakteri motor sporları ruhuna dönüşür.

 

BMW M550i xDrive Sedan:
Yakıt tüketimi should be: 9,4 l/100km
CO2 emisyonu should be: 216 g/km

 

* Bu değerler geçici olarak belirlenmiştir ve henüz onaylanmamıştır.

ATLETİK GÜÇ KAYNAĞI.

ATLETİK GÜÇ KAYNAĞI.

Yeni BMW M550i xDrive'ın motor kaputunun altında saf güç gizlidir. M Performance TwinPower Turbo sekiz silindirli benzinli motor, itiş gücü söz konusu olduğunda önde giden bir oyuncudur. Ayrıca, M Sport egzoz sistemi ile sportif genlerini müthiş bir şekilde ifade eden sesi ile söz konusu saf güç aynı zamanda kulağa da hitap eder.

462BG

462 bg* motoru sayesinde, 0'dan 100 km'ye 4,0 saniyede* ulaşan Yeni BMW M550i xDrive rakiplerinin çok ilerisindedir. Akıllı ve arkaya eğilimli dört çeker sistemi xDrive sayesinde, hızlandığında rakiplerini geride bırakır.

* Bu değerler geçici olarak belirlenmiştir ve henüz onaylanmamıştır.

ADRENALİN HER YERDE.

ADRENALİN HER YERDE.

Artık 10mm daha alçak olan Adaptif M süspansiyon, Yeni BMW M550i xDrive'a özel olarak ayarlandı, ayrıca direksiyon optimize edildi ve M sport fren maksimum yavaşlamaya uygun şekilde ayarlandı. Ancak hala heyecan arayışındaysanız, çok daha fazla sürüş dinamiği için opsiyonel olarak sunulan Adaptif M Professional süspansiyon tercih etmelisiniz. Sürüş macerası söz konusu olduğunda, kuralları Yeni BMW M550i xDrive koyar. Ne de olsa, oyunun kurallarını belirleyen her zaman lider oyuncudur.

NABIZ HIZLANDIRICI.

M aerodinamik paketin yanı sıra Yeni BMW 550i xDrive'ın diğer önde gelen ve adrenalinle dolmanızı sağlayan özellikleri arasında büyüyen hava girişleri ve Seryum Grisi özel tasarım vurguları yer alır. Bu benzersiz imza, böbrek ızgaralarının ayırt edici çerçevesinde, aerodinamik ayna kapaklarında ve model isimliklerinde de kendini gösterir. Kendine güvenli görünümü, M Performance'a özel 19 inç ve 20 inçlik * iki farklı jant tasarımı tamamlar.


* 2017'nin ikinci çeyreğinden itibaren sunulması planlanmıştır

BAŞTAN SONA ÖRNEK BİR ATLET.

Model isimliği taşıyan kapı eşik kaplamaları, dijital isimliğe sahip özel ön konsol, M deri direksiyon ve M spor paketteki diğer birçok detayla Yeni BMW M550i xDrive'ın iç tasarımı bile atletik mükemmelliğin benzersiz bir ifadesidir.

DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

M Performance Otomobilleri yüksek motor güçleriyle etkileyicidirler. Bu otomobiller, konfordan ödün vermeden maksimum sürüş dinamikleri sağlar. Tüm atletikliklerine rağmen, ilerici tasarım detaylarıyla aynı zamanda stil sahibidirler.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve güç tüketimi değerleri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Tüketim verileri, ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir.

    Sürüş menzili birçok faktöre dayanır; bunlar arasında özellikle kişisel sürüş tekniği, seçili güzergah, hava koşulları, ısıtma/soğutma kullanımı ve önceden ayarlama yer alır.

    Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu" içerisinde bulabilirsiniz.