SAF ADRENALİN.

Yeni 5 Serisi Sedan'ın M Performance Modelleri.

SAF ADRENALİN.

Yeni 5 Serisi Sedan'ın M Performance Modelleri.

SAF ADRENALİN.Yeni 5 Serisi Sedan'ın M Performance Modelleri.

Heyecan verici BMW 5 Serisi Sedan'ın M Performance modelleriyle, sınırları zorlayın. Saf adrenalin. Sportif karakter motor sporları ruhuna dönüşür. Çünkü sadece yeterli olanla hiçbir zaman yetinilmez.

BMW M550i xDrive Sedan:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 9,1–8,9
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 209–204

BMW M550d xDrive Sedan:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 6,1-5,9
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 159-154

ATLETİK GÜÇ KAYNAĞI.

ATLETİK GÜÇ KAYNAĞI.

BMW M550i xDrive'ın motor bölümü kapağının altında saf güç gizlidir. M Performance TwinPower Turbo sekiz silindirli benzinli motor, itiş gücü söz konusu olduğunda önde gelen bir oyuncudur. Ayrıca, M Sport egzoz sistemi ile sportif genlerini ifade eden güçlü sesi ile söz konusu saf güç aynı zamanda duyulabilirdir.

BMW M550d modelinde yer alan M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli dizel motor her açıdan etkileyicidir. Dört turboşarjlı çok aşamalı şarj ve common rail Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon gibi son teknoloji özellikleri yaklaşık 760 Nm maksimum tork ile her sürüş koşulunda etkileyici güç sağlar.

ADRENALİN HER YERDE.

ADRENALİN HER YERDE.

10mm daha alçak olan Adaptif M süspansiyon, optimize edilmiş direksiyon, maksimum yavaşlamaya uygun şekilde ayarlanan M Sport frenler. Ancak hala heyecan arayışındaysanız, çok daha fazla sürüş dinamiği için isteğe bağlı Adaptif M Professional süspansiyon da mevcuttur. Sürüş heyecanı açısından Yeni BMW 5 Serisi Sedan'ın M Performance modelleri kuralları belirler. Ne de olsa, oyunu belirleyen lider oyuncu odur.

NABIZ HIZLANDIRICI.

Yeni BMW 5 Serisi Sedan'ın M Performance modellerinin M aerodinamik paketinin yanı sıra diğer önde gelen ve adrenalinle dolmanızı sağlayan özellikleri arasında büyütülmüş hava girişleri ve Seryum Grisi özel tasarım vurguları yer alır. Bu benzersiz imza, Böbrek Izgaralarının ayırt edici çerçevesinde, aerodinamik ayna kapaklarında ve isimlikte de kendini gösterir. Kendine güvenli görünümü, M Performance'a özgü 19 inç ve 20 inçlik* iki jant tasarımı tamamlar.

*2017’nin üçüncü çeyreğinden itibaren pazara sunulması beklenmektedir.

BAŞTAN SONA ÖRNEK BİR ATLET.

İsimlik taşıyan kapı eşik kaplamaları, dijital isimliğe sahip özel ön konsollar, M deri direksiyon ve M spor paketteki diğer birçok detayla BMW M550i xDrive ve M550d xDrive'ın iç tasarımı bile atletik mükemmelliğin benzersiz bir ifadesidir.

DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

M Performance Otomobilleri yüksek motor güçleriyle etkileyicidirler. Bu otomobiller, konfordan ödün vermeden maksimum sürüş dinamikleri sağlar. Tüm atletikliklerine rağmen, ilerici tasarım detaylarıyla aynı zamanda stil sahibidirler.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve güç tüketimi değerleri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Tüketim verileri, ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir.

    Sürüş menzili birçok faktöre dayanır; bunlar arasında özellikle kişisel sürüş tekniği, seçili güzergah, hava koşulları, ısıtma/soğutma kullanımı ve önceden ayarlama yer alır.

    Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu" içerisinde bulabilirsiniz.