OLAĞANÜSTÜ BİR FORM.

BMW 5 Serisi.

OLAĞANÜSTÜ BİR FORM.

BMW 5 Serisi.

Her durumda sportif ve şık olan BMW 5 Serisi Sedan, atletik görünümü sayesinde, rekabette her zaman öndedir. Ancak elde ettiği başarı elbette ki rastlantısal değildir. Ne de olsa, başarı sadece genlerden kaynaklanmaz; detaylara gösterilen özenin bir ifadesidir.


BMW 530i xDrive Sedan1:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 6,7 l/100km
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 142 g/km

OLAĞANÜSTÜ BİR FORM.BMW 5 Serisi.

Her durumda sportif ve şık olan BMW 5 Serisi Sedan, atletik görünümü sayesinde, rekabette her zaman öndedir. Ancak elde ettiği başarı elbette ki rastlantısal değildir. Ne de olsa, başarı sadece genlerden kaynaklanmaz; detaylara gösterilen özenin bir ifadesidir.


BMW 530i xDrive Sedan1:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 6,7 l/100km
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 142 g/km

Devamı

DIŞ TASARIM.

BMW 5 Serisi, hareketsiz haldeyken bile güçlü bir izlenim uyandırır. Serinin yedinci neslinde, Böbrek Izgaraları ve farlar birbiriyle ilk kez doğrudan bağlantılıdır. Arkaya doğru eğimli alçak tavan çizgisi, kaslı gövdeye coupé benzeri, şık bir siluet kazandırır. Ayrıca, geniş arka kısım, BMW 5 Serisi'nin yüksek performans kapasitesini vurgular.

1
2
3
4

BOWERS & WILKINS DIAMOND SURROUND SES SİSTEMİ.

İki adet diamond tweeter içeren Bowers & Wilkins Diamond surround ses sistemi, otomobildeki her yolcu için stüdyo kalitesinde olağanüstü bir ses sunar. Özenle konumlandırılmış 16 hoparlör büyüleyici bir ses deneyimi sağlar. Hoparlörler aydınlatılarak, sistemin üstün ses kalitesi görsel olarak vurgulanır.

BMW 5 Serisi Tasarım: Linelar ve Paketler | BMW Türkiye

DAHA FAZLASI HER ZAMAN MÜMKÜN.

DAHA FAZLASI HER ZAMAN MÜMKÜN.

Daha fazla dinamizmi, ayrıcalığı ve bireyselliği seçin. Etkileyici çizgiler ve donanım, yarışı önde götürenler arasında yerinizi güvenceye almanızı sağlar.

Devamı

SPORT LINE.

Parlak siyah renkli tasarım öğeleri ve benzersiz jantlar sayesinde, Sport Line güçlü dinamizm sunar. Aydınlatılmış “Sport Line” yazısı ve özel sunulan spor koltuklar iç tasarıma daha canlı bir vurgu kazandırır.

LUXURY LINE.

Luxury Line, parlak krom tasarım öğeleri ve uyumlu jantlarıyla BMW 5 Serisi'ne oldukça şık bir görünüm kazandırır. İç tasarımda kullanılan, kontrast dikişli ve fitilli özel Line döşemeler ve parlak krom vurgulu dekoratif ahşap yüzeyler gibi materyaller son derece şık bir atmosfer oluşturur. Yapay deri kaplamalı ön konsol, son değerli dokunuşu yapar.

M SPORT PAKET.

M Spor pakette, dinamizme duyulan tutku ön plana çıkar. Örneğin, güçlü hava girişleri ön rüzgarlığa göz alıcı bir görünüm kazandırırken, benzersiz Alüminyum Rhombicle iç kaplama ve BMW Individual Antrasit tavan, iç tasarıma daha atletik bir vurgu kazandırır.

BMW INDIVIDUAL KOLEKSİYONU.

BMW Individual Koleksiyonu, seçkin müşteriler için bir dizi özel donanım seçeneği sunar. Bu koleksiyonda kusursuz dokulara sahip, dünyanın dört bir yanından seçilmiş ahşap kaplamalar, dünyanın en iyi deri tabakhanelerinden elde edilen kusursuz ve cezbedici yumuşaklığa sahip deriler, parlaklık, ışık ve efekt açısından büyüleyici gövde renkleri gibi donanım seçenekleri sunulmaktadır. Renkler, zamanın ruhunu takip etmektense, onu tanımlayan bir ton yelpazesi içinde sunulur ve tüm bu öğeler bir araya gelerek, BMW'nizi kişiliğinizin bir parçası haline getirir.

ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.

Orijinal BMW Aksesuarları ile BMW 5 Serisi Sedan'ınızı tercihlerinize uygun olarak mükemmel şekilde donatabilirsiniz. Orijinal BMW Aksesuarları dünyasını keşfedin.

 • Seyahat

  Titanyum Gümüşü yan paneller içeren modern port bagaj, 520 litre kapasiteye sahiptir ve tüm BMW bagaj taşıyıcı sistemleriyle uyumludur. Yenilikçi iki taraflı açma sistemi ile kolay yükleme olanağı sunar. Altı kilitleme noktası ve hırsızlık önleyici özelliklerle donatılan port bagaj, oldukça yüksek güvenlik standartlarını karşılar.

  Kaymaz, su geçirmez, dayanıklı ve kenar destekli bagaj paspası, bagaj bölümü için üstün koruma sağlar. Mükemmel formu ve Siyah rengiyle, BMW temel donanımına ideal şekilde uyum sağlar . Ayrıca üzerinde gömülü olarak yüksek kaliteli paslanmaz çelikten “5” rakamına bağlı demonte etmeyi kolaylaştıran bir halka bulunur.

 • İç ve dış tasarım aksesuarları

  BMW 19” veya 20” hafif alaşım jantlar, otomobilin optik tasarımıyla mükemmel bir uyum sağlar ve üstün kalite standartlarını karşılar. Runflat lastiklerle kullanım için özel olarak geliştirilmişlerdir ve havası sönen lastiklerin viraj dönerken jantlardan çıkmasını önlemek için kamburlu bir yapıya sahiptirler.

  Ekstra ısıtma sistemi, ön camın buzlanmasına veya buğulanmasına engel olarak keyifli bir kabin sıcaklığı sağlar. Bu özellik iDrive ile programlanabilir veya doğrudan çalıştırılabilir. Ayrıca bu özellik opsiyonel olarak sunulan BMW ekranlı anahtar ve iPhone uygulaması ile de etkinleştirilebilmektedir.

 • İletişim ve eğlence

  Kullanışlı üniversal ekran tutucu ayarlanabilir ve Seyahat ve Konfor sistemiyle ayrıca sunulan temel taşıyıcıdaki yerine takılır. 7 - 11 inç arası sunulan Seyahat ve Konfor Tablet Koruyucu Kılıflar çok sayıda Apple ve Samsung tablet için güvenli bir destek sağlar ve yatırma açısı ayarlı, 360° dönebilen çerçeveleri sayesinde her zaman istenen konumda sabitlenebilirler.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • Burada gösterilen yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim değerleri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

  (1) Değerler 15.04.2018 tarihine kadar geçerlidir. Mevcut olup olmadığını BMW Yetkili Satıcınızla görüşebilirsiniz.

  (3) ile etiketli tüm otomobil değerleri, yeni WLTP mevzuatını temel alır ve otomobiller arasında karşılaştırma yapılabilmesi amacıyla eşdeğer NEDC değerlerine dönüştürülür. [Bu otomobiller, otomobillerle ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) ile CO2 değerleri burada belirtilen değerlerden farklı olabilir.]

  CO2 verimliliğine dair teknik özellikler 1999/94/EC sayılı Direktife ve Avrupa Mevzuatının yürürlükteki versiyonuna göre belirlenmiştir. Burada gösterilen değerler bu sınıflandırmaya ait NEDC döngüsüne göre yakıt tüketimi, CO2 değerleri ve enerji tüketimini temel alır.

  Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzunda” bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/co2/ adresinden ulaşabilirsiniz.