OLAĞANÜSTÜ VE ÇOK YÖNLÜ.

BMW 5 Serisi Touring.

OLAĞANÜSTÜ VE ÇOK YÖNLÜ.BMW 5 Serisi Touring.

Bagaj bölümü kapasitesi

560-1670

Temassız açılan ve kapanan bagaj kapağı

Evet

40/20/40/ Oranında Bölümlenebilen Arka Koltuk

1670

Aks aralığı

2968

BMW 5 Serisi Touring modern ve şık bir dış tasarımdan çok daha fazlasını sunar. İşlevsel olduğu kadar konforlu iç tasarım, BMW ConnectedDrive'ın yenilikçi servis ve destek sistemleri ile kusursuz bağlantı kurar. Ayrıca, BMW'ye özgü dinamizm ve verimliliğin üstün bir kombinasyonunu sunar.

BMW 5 SERİSİ TOURING'İ KEŞFEDİN.

Tasarım.

Kusursuz bir stile sahip BMW 5 Serisi Touring, dinamik orantıları ve modern şekliyle daha ilk bakışta etkileyicidir. Bu görünüm ön tasarımdan arka tasarıma kadar, etkileyici silüetin üzerinden tutarlı şekilde uygulanmıştır. Yeni opsiyonel LED farlar, ön tasarıma kararlı ve dinamik bir görünüm kazandırırken otomobilin karizmatik yüzünde ön plana çıkar ve güçlü bir ifade sunar. Cesur bir çift böbrek ızgara hafifçe ileri doğru uzanarak arkasında yatan gücü gösterir ve BMW 5 Serisi Touring'in ilgi odağı olmasını sağlar.

Hizmetler ve Uygulamalar.

ConnectedDrive Hizmetleri size yolda geniş kapsamlı bilgi, eğlence ve hizmet özellikleri sunar.

Line'lar ve Donanım.

BMW 5 Serisi Touring Luxury Line, özellikle klasik ve şık tasarımıyla etkileyicidir. Parlak Krom farklı ve şık tasarım öğeleri dış tasarımdaki seçkinliği sportif çeviklikle birleştirir ve line'a özgü karakteri yansıtır.