HER AÇIDAN MÜKEMMEL.

BMW 6 Serisi Coupé'nin tasarımı.

HER AÇIDAN MÜKEMMEL.

BMW 6 Serisi Coupé'nin tasarımı.

Akıcı çizgiler dış tasarıma hakimdir. Seçkin malzemeler iç tasarımda ayrıcalıklı bir hava yaratır. BMW 6 Serisi Coupé'nin tasarımı her açıdan atletik ve şık bir görünüme sahiptir. Yarışçı ruhu, çalıştırma düğmesine basar basmaz harekete geçer ve deri direksiyon sayesinde kusursuz şekilde kontrol altında tutulur. Gelişmiş bir spor otomobil. Paylaşılmayı bekleyen özel sürüş deneyimi vaadi.

HER AÇIDAN MÜKEMMEL.BMW 6 Serisi Coupé'nin tasarımı.

Akıcı çizgiler dış tasarıma hakimdir. Seçkin malzemeler iç tasarımda ayrıcalıklı bir hava yaratır. BMW 6 Serisi Coupé'nin tasarımı her açıdan atletik ve şık bir görünüme sahiptir. Yarışçı ruhu, çalıştırma düğmesine basar basmaz harekete geçer ve deri direksiyon sayesinde kusursuz şekilde kontrol altında tutulur. Gelişmiş bir spor otomobil. Paylaşılmayı bekleyen özel sürüş deneyimi vaadi.

DIŞ TASARIM.

BMW 6 Serisi Coupé şıklığı ve gücü bir araya getirir. Dış tasarımın öne çıkan özellikleri arasında sade çizgiler ve şık yüzeyler yer alır. M Sport paket ile sunulan geniş hava girişleri ve göz alıcı egzoz çıkışı kaplamaları, otomobilin sportif görünümünü daha da belirginleştirir. Otomobilin ön tasarımına dokuz parlak çubuğu ve yan kısımdaki LED farlarla böbrek ızgaralar hakimdir. Geniş çamurluk davlumbazları ve içe doğru bakan ışıklar, otomobilin arkasına derin ve kaslı bir görünüm kazandırır. Tüm bu detaylar bir araya geldiğinde otomobilin verdiği ilk izlenimi daha da arttırır: Yola çıkmaya hazır şık bir coupé ile karşı karşıyasınız.

YENİ BİR KARAKTER SUNAN RENK VE MALZEME SEÇENEKLERİ.

BMW 6 Serisi Coupé otomobilinize şık ve atletik bir görünüm kazandırmak için Metalik Buzul Gri veya koyu metalik Kahverengi / Jatoba gövde renklerini seçebilirsiniz. Metalik Kırmızı / Melbourne veya Metalik Sonic Speed Mavi renk seçenekleri ise otomobilin bütününe sportif bir stil kazandırır.

Aynı çok yönlülük iç tasarım için de geçerlidir. Örneğin Fildişi Beyaz/Siyah genişletilmiş özelliklerle özel 'Nappa' deri çift renkli kombinasyonlar ortamın çekiciliğini arttırır. Ayrıca “Fineline” Ahşap Kaplama / Kahverengi veya gri tanecikli kavak ahşap kaplama da otomobilin iç tasarımına özel vurgular katar.

BMW Individual yelpazesi ayrıcalıklı seçenekler sunar. Piyano Siyahı iç kaplamalara ek olarak veya Platin veya Şampanya renklerinde BMW Individual ince tanecikli 'Merino' döşemeler gibi öğeler iç tasarımı daha da zenginleştirir. Ayrıca dış tasarım için ek olarak on bir BMW Individual renk seçeneği mevcuttur.

  • Yeni metalik Sonic speed mavi gövde rengi

    Yeni, metalik Sonic Speed Mavi gövde rengi, BMW 6 Serisi Coupé’nin sportif karakterini yeninden tanımlar. Dinamik renkleriyle otomobilin çarpıcı çizgilerini vurgulayarak kendine güvenli bir görünüm sunar. Yeni metalik Sonic Speed Mavi gövde rengi, Mart 2017’den itibaren sunulacaktır.

  • Yeni 20 inç, Çift kollu, stil 730 M, bicolor M hafif alaşım jantlar

    Yeni 20 inç, Çift kollu, stil 730 M, bicolor M hafif alaşım jantlarla donatılan BMW 6 Serisi Coupé, üstünlüğünü görünümüne yansıtır. Mat siyah iç yüzeylere ve beş adet parlak, Orbit Grisi çift kollu iki renkli jant tasarımı, otomobile hem hareketli hem de hareketsiz haldeyken son derece dinamik bir vurgu oluşturan görsel bir derinlik sunar. Yeni alaşım jantların, Mart 2017’den itibaren yalnızca M Sport paket ile birlikte sunulması planlanıyor.

  • Karbon Fiber iç kaplama

    Karbon fiber iç kaplama, BMW 6 Serisi Coupé’nin sportif genlerini etkileyici biçimde vurgular. Kullanılan malzemenin benzersiz görünümü, saflığı ve yüksek teknolojiyi yansıtır. Aynı zamanda, koyu renkli yüzey büyüleyici ışık efektleri yaratır ve özellikle “Nappa” deri ile uyum sağlar. Ek olarak, karbon malzeme, gücü ve olağanüstü hafifliğiyle ön plana çıkar. Yeni karbon fiber iç kaplama şeritlerinin, Mart 2017’den itibaren yalnızca M Sport paket ile birlikte sunulması planlanıyor.

ADAPTİF LED FARLAR.

Entegre kısa huzme ve uzun huzme işlevine sahip Adaptif LED Farlar, sürüş hızına uygun olarak ışık dağıtımını ayarlar, böylelikle otomobilin önündeki yolu dinamik olarak aydınlatır. Sinyal lambaları ve gündüz farlarına ek olarak, değişken şehir içi ve otoyol ışık dağılımı özelliğine sahip Adaptif far fonksiyonunu, viraj ışıkları ile kısa ve uzun huzme arasında otomatik geçiş yapan BMW Seçici Far (elektrokrom uzun far fonksiyonu) özelliğini içerir. Bu durum sisteme her koşulda yolu en iyi şekilde aydınlatma becerisi sunar.
Hareket edebilen farlar direksiyon çevrildiği anda sürücünün karanlıkta virajın öte tarafını görebilmesini sağlar. Kısa mesafeli görüş kabiliyetinin artırılması amacıyla otomobil hareketsiz haldeyken bile sinyal lambası etkinleştirildiğinde veya direksiyon çevrildiğinde viraj ışıkları otomatik olarak etkinleştirilir. Adaptif farlar otomobilin çevresinin de ideal şekilde aydınlatılmasını mümkün kılarken aktif güvenliği de artırır.
BMW Seçici Far özelliği sürücünün uzun huzmeyi sürekli açık bırakmasını mümkün kılarak geceleri ideal görüş koşullarının oluşturulmasını kolaylaştırır. Sistem önde ilerleyen araçları veya karşıdan gelen trafiği algılar ve uzun huzmeli farları yoldaki diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasını önleyecek şekilde ayarlar.

İÇ TASARIM.

En önemli göstergeler ve düğmeler sürücüye doğru yerleştirilmiştir; böylece spor bir coupé otomobilin en önemli noktası olan sürüş hakimiyeti sağlanır. Cömert yüzeyler ve belirgin çizgiler, detaylı göstergeler ve yüksek kalite malzemelerle birleşerek tüm duyulara hitap eden benzersiz bir izlenim yaratır. Yüksek çözünürlüklü, çerçevesiz, cam muhafazalı ve galvaniz kaplı Kontrol Ekranı, gösterge panelinin üstünde bağımsız olarak durur ve parlak gün ışığında bile mükemmel ekran görüntüsüyle önemli bilgileri sürücüye ulaştırır. Merkez konsolun Siyah Panel görünümü gelişmiş iç tasarıma premium bir stil kazandırır. Vites seçici ve iDrive Touch Butonu seramik süslemelere sahiptir.
Koltuklar, ferah boyutlardadır ve ergonomik olarak optimize edilmiştir. Gösterge paneli, merkez konsol ve hem üst hem yan kapı panelleri genişletilmiş içeriğe sahip ve kontrast dikişli özel 'Nappa' deriyle kaplıdır. Özel ince ahşap ya da şık alüminyum kaplama seçenekleri ile otomobilinizi kişisel zevkinize uygun hale getirebilirsiniz.
 

BANG & OLUFSEN HIGH END SURROUND SES SİSTEMİ.

Bang & Olufsen high-end surround ses sistemi, yeni Dirac Dimensions sinyal işleme sistemi sayesinde olağanüstü akustiğe sahip canlı ve açık bir atmosfer oluşturur. Gösterge panelinden otomatik olarak çıkan merkezi bir hoparlörü de içeren 1.200 W gücünde 16 adet hoparlör sayesinde inanılmaz bir ses çıkışı sağlanır. Merkezi hoparlör, orta aralıkta bir hoparlördür ve tüm koltuklarda dengeli bir ses kalitesi sağlayan Akustik Lens Teknolojisi ile donatılmıştır. Sistem iki ses ayarı seçeneği sunar: "Studio" kusursuz bir ses ayarı sunarken, "Expanded" seçeneği daha geniş bir akustik alan izlenimi verir. Ayrı aydınlatmalara sahip hoparlörler de ses ve görüntü deneyimine eşlik eder.