İLHAM VEREN TASARIM.

BMW 6 Serisi Gran Coupé.

İLHAM VEREN TASARIM.

BMW 6 Serisi Gran Coupé.

İLHAM VEREN TASARIM.BMW 6 Serisi Gran Coupé.

1/dk'da güç, bg

313 / 4400-4400

Ortalama CO2 emisyonu, gr/km

149

Hızlanma 0 - 100 km/sa, sn

5,2

1/dak'da azami tork, Nm

630 / 1500-2500

Daha uzun bir siluet, özgün tekerlek muhafazaları ve karakter çizgileri, krom çerçeveler ile BMW 6 Serisi Gran Coupé, sahip olduğu zarafeti, ayrıcalığı ve ruhu korkusuzca sergiliyor. Kokpit, özenle seçilmiş malzemelerle seçkin bir görünüm sunuyor. İncelikle yapılandırılmış deri ve ergonomik göstergelerin yanı sıra BMW Individual imzalı özel donanım, otomobili tamamen benzersiz kılıyor. Otomobil, 4+1 oturma düzeni ile kısa yolculuklarda beş yolcu kapasitesine sahip. BMW EfficientDynamics teknolojisine sahip, ödüllü BMW Twinpower Turbo motorların gücünden sonuna kadar yararlanmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Kapsamlı kamera ve destek sistemleri, her türlü sürüş için ilave destek sağlar. Böylece, sürücüye konforlu bir ortamda sınırsız sürüş keyfinin tadını çıkarmak kalır.

BMW 6 SERİSİ GRAN COUPÉ MODELİNİ KEŞFEDİN.

Tasarım.

Ön kısımdan başlayan geniş, karakteristik çizgi, uzatılmış motor bölümü kapağı boyunca uzanarak cam sileceklerine ulaşır ve daha sonra tavandan güçlü arka kısma kadar ilerler. Yan tarafta zarifçe uzanan karakter çizgisi, etkileyici ışık ve gölge oyunları yaparak BMW 6 Serisi Gran Coupé'nin ayrıcalıklı ve dinamik zerafetini vurgular. BMW 6 Serisi Gran Coupé, sportif zerafet özelliğinin çok daha özel bir yorumunu oluşturma hedefine odaklıdır. Bu durum iç tasarıma da yansıtılmıştır. Uzun çizgiler ve şık yüzeyler ayrıcalıklı bir ferahlık hissi yaratır. BMW Individual Beyaz Dişbudak ahşap kaplama veya BMW Individual Amaro Kahverengisi tamamen deri kaplama bu ayrıcalıklı karakteri tamamlar.

Konfor.

Kokpitin sistematik sürücüye yönelik konumu sürücünün dikkatini yola vermesini mümkün kılar ve arkadaki yolcular spor, kişisel olarak uyumlu hale getirilmiş koltuklarda arkalarına yaslanabilir. Yüksek kaliteli malzemeleri ve mükemmel hoparlör sistemiyle iç tasarım, tüm yolcuları arkalarına yaslanıp dinlenmeye davet eder. Ayrıca, içecekler ve küçük eşyalar için mevcut olan sayısız saklama olanağı, birinci sınıf sürüş keyfini deneyimleyebilmeniz için gerekli tüm alanı sunar.

Donanım.

Şık görünüme sahip Design Pure Excellence, Design Pure Experience ve M Sport paketleri olmak üzere üç özel tasarım seçeneği sunulur. BMW Individual ürün yelpazesi, çok daha ayrıcalıklı seçenekler sunar. Orjinal BMW Aksesuarları ürün yelpazesi, birçok kullanışlı özellik ile seçim olasılıklarınızı artırır.