FIRSATLARLA DOLU BİR DÜNYA.

Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo'nun dijital hizmetleri ve sürüş asistan sistemleri.

FIRSATLARLA DOLU BİR DÜNYA.

Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo'nun dijital hizmetleri ve sürüş asistan sistemleri.

FIRSATLARLA DOLU BİR DÜNYA.Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo'nun dijital hizmetleri ve sürüş asistan sistemleri.

Otomobiliniz için güvenilir asistanlar sunan BMW ConnectedDrive, Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo ile yapacağınız yolculukları daha güvenli ve daha konforlu hale getirecek çeşitli akıllı hizmet ve ürünler içerir. BMW Yardımcı Pilot son derece rahat bir sürüş stiline olanak tanır. Her zaman trafik durumunu göz önünde bulundurur ve sürücüyü yenilikçi konfor ve asistan sistemleriyle destekler.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 8,2-7,7
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 187-177

Read more
Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo: Bağlantı ve Sürüş Asistan Sistemleri - Görsel 1

BMW YARDIMCI PİLOT.

BMW’nin akıllı sürüş asistan sistemi.

BMW YARDIMCI PİLOT.

BMW’nin akıllı sürüş asistan sistemi.

BMW Yardımcı Pilot özelliklerinden biri olan Sürüş Asistanı Plus ile kişisel asistanınız, yolculuğunuz boyunca daima sizinledir ve ihtiyacınız olan her şey görüş alanınızdadır. Akıllı sürüş asistan sistemleri paketi, Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’nun güvenlik ve konfor seviyesini artırarak size trafikte destek olur.

Devamı

PARK ETME KEYFİ.

Otomobil park etme, BMW Yardımcı Pilot ve BMW ConnectedDrive dijital hizmetleri tarafından sunulan akıllı sürüş asistan sistemleriyle tamamen yeni bir niteliğe kavuşur. Size zaman kaybettiren park yeri aramalarına, manevra yapmayı engelleyen dar boşluklara veda edin ve bu işleri BMW’nize bırakın.

Park yeri bulmak artık daha kolay.

 • 3D Çevre Görüş Kamera Sistemi ile Park Asistanı Plus

  Park Asistanı Plus donanım paketi, otomobilin park edilmesini ve manevraları kolaylaştırır. Bu paket, Üstten Görünüm, Uzaktan 3D Görünüm, Park Mesafe Kontrolü (PDC) özelliklerini içeren Çevre Görüş Kamera Sistemi’nin yanı sıra yanal park yardımı, Aktif PDC acil durum fren fonksiyonu ve yola paralel ve dikey tam otomatik park özelliği sunan Park Asistanı özelliğini içerir.

 • Şehir İçi Park Bilgisi

  Şehir İçi Park Bilgisi, belirli büyük şehirlerde ücretsiz park yeri arayarak otomobiliniz için boş park yeri aramayı kolaylaştırır. Navigasyon haritasındaki caddeler, olası boş yerleri göstermek üzere renklerle kodlanmıştır. Koyu mavi, yüksek olasılığı belirtirken, açık mavi yolda park yeri bulma olasılığının düşük olduğunu belirtir.

 • Uzaktan Park Fonksiyonu

  Uzaktan Park Fonksiyonu, sürücünün otomobilden çıktıktan sonra uzaktan kumandayı kullanarak otomobili dar bir park yerinin veya garajın içine doğru ileriye veya dışına doğru geriye hareket ettirerek park etmesini sağlar. Uzaktan Park Fonksiyonu, otomobilden dışarı çıkan sürücü tarafından, BMW Görüntülü Anahtar kullanılarak etkinleştirilir.

BMW CONNECTED.

BMW Connected, günlük hayatta sizin için ulaşımı kolaylaştıran kişisel ulaşım desteğinizdir ve gitmek istediğiniz yere zamanında ve rahat bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur. En uygun yola çıkma zamanı önerisi gibi ulaşıma ilişkin bilgilere, akıllı telefon veya akıllı saat aracılığıyla otomobilin dışından erişilebilir ve bu bilgiler kesintisiz bir şekilde otomobile aktarılabilir.

 • Uzaktan 3D Görünüm

  Uzaktan 3D Görünümle kullanıcı park edilmiş otomobilinin çevresini belirli bir mesafeden akıllı telefonu üzerinden izleyebilir. İşlev, BMW Connected App (iOS için) üzerinden etkinleştirilebilir. Kullanıcı aynı zamanda otomobilin çevresini 3D olarak uzaktan gözlemleyebilir.


 • BMW Connected Onboard

  BMW Connected On Board ile sürücü ulaşıma ilişkin bilgilere göz atabilir. Kişiselleştirilmiş ekran, bir sonraki varış noktası ve kişiselleştirilmiş mobilite ajandası gibi içerikleri gösterir. Bu bilgiler navigasyon sistemine yönlendirilebilir ve tek bir tıklamayla etkinleştirilerek, otomobili bir sonraki varış noktasına kesintisiz şekilde ulaştırır.

CONNECTED DRIVE HİZMETLERİ.

Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo, birçok yararlı BMW ConnectedDrive hizmeti seçeneği sunar. Sürücüleri çevrelerindeki dünya ile bağlayan akıllı teknolojiler ve hizmetler, yolculuk sırasında yararlı destekler sunar ve daha fazla güvenlik sağlanmasını garantiler.

 • Microsoft Exchange

  Ev ile iş arasında geçirdiğiniz zamanınızı da verimli kullanın. Microsoft Exchange'in otomobilin içine entegre edilmesi, e-postaların, kişilerin ve takvim girişlerinin diğer uç aygıtlarla sürekli olarak senkronize edilmesine ve otomobilde bir akıllı telefon olmasa bile bunlar üzerinde doğrudan çalışılmasına olanak tanır. Bu hizmeti kullanabilmek için “Exchange Online” alt hizmetini de içeren, geçerli bir Microsoft Office 365 aboneliğine sahip olmak ön koşuldur. Bu özellik Türkiye pazarı için henüz sunulmamaktadır.

 • Kablosuz şarj özellikli telefon

  Kablosuz şarj özellikli telefon, bir kablosuz şarj yuvası ve ek USB bağlantı noktaları içerir. Tavan anteni bağlantısı mobil sinyal alımını iyileştirir. İki mobil telefon ve bir müzik çalar, Bluetooth yoluyla eşzamanlı olarak bağlanabilir. Ayrıca, Bluetooth Ofis ve bir WiFi etkin noktasına yönelik teknik kapasite de mevcuttur.

 • Ekranlı Anahtar

  BMW ekranlı anahtar, otomobilin durumu hakkında çeşitli bilgiler sunar ve belirli fonksiyonların entegre dokunmatik ekran aracılığıyla kontrol edilmesine izin verir. Ekstra ısıtma sistemini etkinleştirme gibi otomobil fonksiyonlarının anahtar üzerinden kullanılmasını sağlar.

 • BMW Head-Up Display

  Tam Renkli BMW Head-Up Display sürüşe ilişkin bilgileri doğrudan sürücünün görüş alanına yansıtarak, tüm konsantrasyonunu sürüşe vermesini sağlar. Mevcut hız, navigasyon yönlendirmeleri yanı sıra telefon ve eğlence listeleri gibi bilgiler görüntülenir.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu değerleri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Tüketim verileri, ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir.

  Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi değerleri ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan ve https://www.dat.de/co2 adresinden ulaşılabilir.