HAREKETLİ BİR HEYKEL GİBİ.

Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’nun tasarımı.

HAREKETLİ BİR HEYKEL GİBİ.Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’nun tasarımı.

Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’nun modern tasarımı, belirgin çizgileriyle gerçek anlamda göz alıcıdır. Akıcı tasarım dili, hem lüks hem de işlevsel bir konfor konsepti içerir. En yüksek beklentileri karşılamak amacıyla tasarlanan otomobil, şıklığı sportif ruhla bir araya getiren ideal bir yol arkadaşıdır.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 8,2-7,7
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 187-177

Devamı

KARİZMATİK DURUŞ.

Dar tasarımı ve benzersiz şekilde stilize edilmiş lamba tüpleriyle Adaptif LED farlar, yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’nun ön kısmında geniş ve güçlü bir izlenim oluşturur. Düz L biçimine sahip stop lambaları LED aydınlatma öğelerinin dış çizgilerini üç boyutlu olarak belirler ve otomobile dinamik bir kuyruk şekli sunar.

Aydınlatma konsepti hakkında daha fazla bilgi.

İYİ HİSSEDECEĞİNİZ BİR ORTAM.

Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’nun atmosferi, duyulara hitap eden bir maceradır. On bir opsiyonel tasarıma sahip ortam aydınlatması, her yolculuğa uygun bir aydınlatma sunar. Özel Esanslı Ortam İklimlendirme, farklı koku çeşitleriyle otomobilin içinde hoş bir hava oluşturur. Yaklaşık bir metrekarelik alana sahip büyük Panoramik Cam Tavan, yolcular için özellikle ferah bir ortam yaratır.

ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.

İster bir hafta sonu gezisine ister büyük bir tura çıkıyor olun, Orijinal BMW Aksesuarları her zaman doğru çözüme sahiptir ve Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’yu kişiselleştirmek için size çok çeşitli bir ürün gamı sunar.

SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ VE VERİMLİLİK.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu değerleri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Tüketim verileri, ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir.

    Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi değerleri ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan ve https://www.dat.de/co2 adresinden ulaşılabilir.