ESAS AMAÇ YOLCULUĞUN KENDİSİ.

Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’nun sürüş karakteri.

ESAS AMAÇ YOLCULUĞUN KENDİSİ.Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’nun sürüş karakteri.

Her yolculuğa hazır olan Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo, çok yönlülük açısından üstün bir modeldir. Son derece verimli motorlar, saf sürüş dinamikleri içeren bir deneyim yaratmak üzere akıllı aerodinamik özelliklerle hafif yapı tekniklerini bir araya getirir. Aynı zamanda Executive Drive gibi yenilikçi süspansiyon teknolojileri de her durumda üstün bir sürüş konforunu garantiler. Planlarınız ne olursa olsun, yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo her zaman doğru bir yol arkadaşıdır.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 8,2-7,7
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 187-177

Devamı
BMW 6 Serisi Gran Turismo Sürüş Dinamikleri 02 | BMW Türkiye

STİL SAHİBİ BİR YOL ARKADAŞI.

Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo ile konforlu yolculuk.

STİL SAHİBİ BİR YOL ARKADAŞI.

Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo ile konforlu yolculuk.

Estetik, ferahlık ve konforun kombinasyonu, Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’yu uzun mesafelerde şık sürüşün öncüsü haline getirir. Aktif süspansiyon teknolojileri, tüm hızlarda etkileyici bir çeviklik sunmak için üstün sürüş karakterinin avantajını tam olarak kullanır.

Devamı
BMW 6 Serisi Gran Turismo Sürüş Dinamikleri Motorlar | BMW Türkiye

GÜÇ MERKEZİ.

Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’nun motorları.

GÜÇ MERKEZİ.

Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’nun motorları.

Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’nun motorları, gerçek birer güç santrali ve eşsiz sürüş keyfinin kaynağıdır. Son teknolojiyle donatılmış motorlar, yüksek devir becerisi ve akıcı kullanım karakteriyle olağanüstü bir güç potansiyeli sunar. Yenilikçi BMW EfficientDynamics teknolojileri, aynı zamanda CO2 emisyonu ve yakıt tüketimi açısından da yüksek puan elde eder.

Devamı

Bir bakışta teknik veriler.

BMW 6 Serisi Gran Turismo Sürüş Dinamikleri 01 | BMW Türkiye

AERODİNAMİKLERİN EN GÜZEL HALİ.

AERODİNAMİKLERİN EN GÜZEL HALİ.

Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’nun silueti, sürüş özellikleri, akustik özellikler ve verimlilik açısından deneyimlenebilen özel aerodinamik özellikleri sayesinde ilk bakışta fark edilen sportif şıklıkla karakterize edilir. Bu aerodinamik özellikler arasında 110km/sa üzerindeki hızlarda otomatik olarak açılan aktif arka spoyler da yer alır. Böylece daha az sürtünme ve önemli oranda iyileştirilmiş bir çekiş kuvveti elde edilir.

Devamı

BMW EFFICIENT LIGHTWEIGHT.

BMW EfficientLightweight, daha fazla sürüş dinamikleri ve verimliliğe önemli oranda katkıda bulunan akıllı hafif yapıyı ifade eder. En iyi sürüş dinamikleri ve örnek oluşturan verimliliğin temelini ağırlığın azaltılması oluşturur. Çeşitli bileşenlerin yapımında yüksek gerilime dayanıklı çelik, alüminyum ve magnezyum gibi ağırlığı iyileştirilmiş malzemeler kullanılmıştır.

BMW 6 Serisi Gran Turismo Sürüş Dinamikleri 03 | BMW Türkiye

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Daha az yakıt tüketimi ve daha fazla sürüş keyfi sunan BMW EfficientDynamics, bir yandan yakıt tüketimini ve CO2 emisyonunu azaltan, diğer yandan dinamikleri ve sürüş keyfini artıran stratejinin adıdır. Fonksiyon paketi, çekiş sistemini, enerji yönetimini ve otomobil konseptini kapsar.

Devamı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu değerleri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Tüketim verileri, ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir.

    Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi değerleri ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan ve https://www.dat.de/co2 adresinden ulaşılabilir.