BMW 6 Serisi Gran Turismo 640i xDrive G32 Metalik Gri/Bernina hareketsiz halde önden görünüm

THE 6

BMW 6 SERİSİ GRAN TURISMO DETAYLARI KEŞFEDİN.

BMW 6 Serisi Gran Turismo’yu kişisel tercihlerinize uygun şekilde tasarlayın. Arasından seçim yapabileceğiniz çok sayıda cazip tasarım, motorlar, sürüş dinamikleri, özellikler, sürüş asistan sistemleri ve dijital hizmetleri keşfedin.

Devamı
THE 6BMW 6 SERİSİ GRAN TURISMO DETAYLARI KEŞFEDİN.

DONANIMLAR VE TASARIM SEÇENEKLERİ

BMW 6 Serisi Gran Turismo’nun karakteristik model ve donanım seçeneklerini keşfedin.

Luxury Line

Luxury Line otomobilin şık tarafını yansıtıyor. Parlak Krom şık tasarım öğeleri, dış tasarıma ayrıcalıklı bir görünüm kazandırıyor. Şık izlenim iç tasarımda da devam ediyor. Burada birinci sınıf deri döşeme ve yüksek kalitede iç kaplamalar lüks özellikleri oluşturuyor.

BMW 6 Serisi Gran Turismo G32 640d xDrive Luxury Line Metalik Gri/Dravit önden görünüm

Luxury Line otomobilin şık tarafını yansıtıyor. Parlak Krom şık tasarım öğeleri, dış tasarıma ayrıcalıklı bir görünüm kazandırıyor. Şık izlenim iç tasarımda da devam ediyor. Burada birinci sınıf deri döşeme ve yüksek kalitede iç kaplamalar lüks özellikleri oluşturuyor.

 • Dış tasarım

 • İç tasarım

M Sport

M Sport, otomobile özellikle sportif bir karakter kazandırıyor. Önde ve arkada sportif tasarım ile otomobil çok daha güçlü görünüyor. Bu dinamik profil, özel gövde rengi, sportif M hafif alaşım jantlar ve iç tasarımda çok sayıda detayla tamamlanıyor.

BMW 6 Serisi Gran Turismo G32 640i xDrive M Sport Amber Efektli Metalik Gri/Bernina önden görünüm

M Sport, otomobile özellikle sportif bir karakter kazandırıyor. Önde ve arkada sportif tasarım ile otomobil çok daha güçlü görünüyor. Bu dinamik profil, özel gövde rengi, sportif M hafif alaşım jantlar ve iç tasarımda çok sayıda detayla tamamlanıyor.

 • Dış tasarım

 • İç tasarım

BMW 6 SERİSİ GRAN TURISMO’NUN TASARIMI.

İç ve dış tasarımda etkileyici tasarım özellikleri.

Olağanüstü şekilde donatılmış BMW 6 Serisi Gran Turismo kendi farkını ortaya koyan olağanüstü tasarım özellikleri sunuyor. Yeniden biçimlendirilmiş Böbrek Izgaraları ve BMW Laserlight, ön kısmın dinamik tasarımını tanımlıyor. Lacivert veya kırmızı fren kaliperlerine sahip M sport fren gibi donanım seçenekleri, olası en iyi yavaşlama değerlerini sağlarken yan profilde dikkat çekici bir tasarım özelliği sunuyor. Trapezoid egzoz çıkışı kaplamaları, belirgin şekilde geniş arka tasarımın sportif karakterini vurguluyor. İç tasarımda da opsiyonel olarak alınabilen kumandalar için seramik çerçeveler ve Panoramik Cam Tavan gibi özel detaylar, otomobilin özel karakterini yansıtıyor.

BMW 6 Serisi Gran Turismo 640i xDrive G32 Metalik Gri/Bernina ön tasarım yandan görünüm
Böbrek Izgaraları BMW 6 Serisi Gran Turismo 640i xDrive G32 Metalik Gri/Bernina

Dekoratif ön ızgaralar.

BMW Böbrek Izgaraları olarak anılan geniş, tek parçadan oluşan dekoratif ön ızgaralar, otomobilinize iddialı ve dinamik bir görünüm kazandıran karakteristik bir tasarım özelliği. Dikey çubukların ve etrafındaki çemberin renkleri, seçilen donanıma bağlı olarak değişiyor.
BMW Laserlight BMW 6 Serisi Gran Turismo 640i xDrive G32 Metalik Gri/Bernina

BMW Laserlight.

BMW Laserlight, uzun huzme modunda yaklaşık 650 m’lik menzili ile geleneksel farların yaklaşık iki katı kadar bir mesafeyi aydınlatır. Karanlıkta daha iyi görüş sayesinde güvenlik artar. Fardaki mavi vurgular ve "BMW Laser" yazısı otomobilin teknolojik standartlarını ve sportifliğini vurgular.
M Sport fren BMW 6 Serisi Gran Turismo 640i xDrive G32 jantların yakından görünümü

M Sport fren.

M yazısına ve lacivert çok pistonlu fren kaliperlerine sahip M Spor frenler yüksek frenleme performansı sunuyor. Otomobilin son derece yüksek dinamik potansiyeline uyarlanan M Spor frenler çok daha atletik bir sürüş stili ve ıslak zeminde olağanüstü frenleme sağlıyor.
Egzoz çıkışları BMW 6 Serisi Gran Turismo 640i xDrive G32 yakından arka görünüm

Egzoz çıkışları, trapezoid.

Dikkat çekici Krom trapezoid egzoz çıkışları, biri solda diğeri sağda.
Panoramik cam tavan BMW 6 Serisi Gran Turismo 640i xDrive G32 iç tasarım

Panoramik cam tavan.

Panoramik cam tavan, açıldığında bol miktarda temiz hava sunar. Kapatıldığında iç tasarımda parlak, ışıkla dolu bir atmosfer yaratır. Bir düğmeye basılarak veya otomobil anahtarı yardımıyla tam otomatik olarak açılır ve kapanırken, kaydırma ve kaldırma işlevine, elektrikli yan perdelere ve bir rüzgar koruyucuya sahiptir.
Kumandalar için seramik kaplamalar BMW 6 Serisi Gran Turismo 640i xDrive G32 iç tasarım

Kumandalar için seramik kaplamalar.

Seçim kolu ile sıcaklık ve ses kadranlarının yanı sıra iDrive Butonu çerçevesi gibi kumanda öğelerine ait Opsiyonel olarak sunulan özel seramik kaplamalar, üst düzeyde kalite ve lüks görünüm sunuyor.

BMW 6 SERİSİ GRAN TURISMO’NUN SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ.

Bir bakışta verimli motorlar, konforlu süspansiyon teknolojileri.

Olağanüstü dinamiği ve konforuyla BMW 6 Serisi Gran Turismo, mükemmel şekilde ayarlanmış süspansiyon bileşenlerini optimum dinamizm sağlayana sürüş teknolojisinde bir araya getiriyor. Yürüyen aksam kumanda sistemi, entegre 2 akslı havalı süspansiyon ile birlikte olağanüstü sürüş konforu ve mükemmel sürüş dinamikleri sunuyor. Hızlı viraj dönüşü sırasında aktif savrulma önleyici dengeleme sistemi, otomobilin eğimini telafi ederek sürüş dinamiklerini artırıyor. Verimli ve dengeli 4 silindirli bir benzinli motor ile birlikte, kısa veya uzun yolculuklarda eşsiz sürüş keyfiniz için olası engeller ortadan kalkıyor.

Mild Hybrid BMW TwinPower turbo 4 silindirli benzinli motorlar

Mild Hybrid BMW TwinPower turbo 4 silindirli benzinli motorlar

Hakim güç, kesintisiz çalışma ve heyecan verici ses BMW EfficientDynamics motor ailesinin en son nesli tarafından sunulan BMW TwinPower turbo 4 silindirli benzinli motor seçeneklerinin öne çıkan özellikleri arasında. Çift VANOS, Valvetronic, Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon, TwinScroll Turboşarj ve TwinPower Turboşarj ile Mild-Hybrid benzinli motorlar, 258 beygir güç üretebiliyor.
Adaptif 2 akslı havalı süspansiyon BMW 6 Serisi Gran Turismo G32 yakından ön görünüm

Adaptif 2 akslı havalı süspansiyon.

Adaptif 2 akslı havalı süspansiyon, üstün sürüş dinamikleriyle birlikte son derece konforlu sürüş sunar. Çelik süspansiyonun aksine havalı süspansiyon, hava dolu kauçuk yastıklardan oluşur. Bu özellik sayesinde tüm sürüş modlarında ve ağır yük taşırken bile hava basıncı sürekli olarak ayarlanarak otomobil yüksekliği eşit seviyede tutulur.
BMW Individual Metalik Mavi/Tansanite gövde rengi BMW 6 Serisi Gran Turismo G32 hareketsiz halde önden görünüm
BMW Individual Metalik Mavi/Tansanite gövde rengi BMW 6 Serisi Gran Turismo G32 hareketsiz halde önden görünüm
BMW Individual Metalik Mavi/Tansanite gövde rengi BMW 6 Serisi Gran Turismo G32 hareketsiz halde önden görünüm
BMW Individual deri BMW 6 Serisi Gran Turismo G32 iç tasarım kokpit
BMW Individual deri BMW 6 Serisi Gran Turismo G32 iç tasarım kokpit
BMW Individual BMW 6 Serisi Gran Turismo G32 LCI İç Mekan Kokpit Tasarımı

BMW 6 SERİSİ GRAN TURISMO’NUN BMW INDIVIDUAL ÖZELLİKLERİ.

Bireysellik tutkusuyla tasarlanan BMW 6 Serisi Gran Turismo, özel ve yüksek kaliteli BMW Individual donanım özellikleriyle beğeniye sunuluyor. BMW Individual Metalik Mavi/Tanzanite, Metalik Gri/Dravit ve Metalik Gri/Avit gövde renkleri olağanüstü bir görünüm yaratmanızı mümkün kılıyor. Etkileyici 20 inç, stil 649 I, BMW Individual jantların mükemmel uyumuyla otomobil benzersiz bir karaktere bürünüyor. Tercihlerinize göre uyarlayabileceğiniz iç tasarımda ise yüksek kaliteli BMW Individual iç kaplamalar, şık iç tasarımın karakterine güçlü vurgular ekliyor.

BMW 6 SERİSİ GRAN TURISMO’NUN DİJİTAL TEKNOLOJİLERİ.

İş, eğlence ve akıllı sürücü destek sistemleri.

Her şey sizinle mükemmel uyum içinde: En yeni teknolojilere sahip sürüş asistan sistemleri, maksimum düzeyde güvenlik ve konfor sağlarken yenilikçi iş ve eğlence işlevleri size kolaylık sağlıyor.

BMW 6 Serisi Gran Turismo G32 LCI Bilgi Ekranı İç Tasarım
BMW Live Cockpit Professional BMW 6 Serisi Gran Turismo G32 LCI

BMW Live Cockpit Professional.

Navigasyon fonksiyonuna sahip BMW Live Cockpit Professional, dokunmatik olarak kullanılabilen, yüksek çözünürlüklü 12,3 inç Kontrol Ekranı ve tam dijital 12,3 inç gösterge ekranından oluşur. BMW İşletim Sistemi 7.0, iDrive Butonu aracılığıyla da kontrol edilebilir.
Akıllı Telefon Entegrasyonu G32 BMW 6 Serisi Gran Turismo

Akıllı Telefon Entegrasyonu.

BMW’nizi alıştığınız gibi kullanmaya devam ederken akıllı telefonunuzun özelliklerinden de mahrum kalmayın. Akıllı telefon entegrasyonu sayesinde otomobiliniz akıllı telefon ve otomobil arasındaki kablosuz bağlantı aracılığıyla Apple CarPlay® ve Android Auto® fonksiyonlarını destekler. Bu sayede alıştığınız fonksiyonları ve çeşitli uygulamaları otomobilinizin içinde kullanabilirsiniz.
Profesyonel Sürüş Asistanı G32 BMW 6 Serisi Gran Turismo

Profesyonel Sürüş Asistanı

Opsiyonel olarak alınabilen Profesyonel Sürüş Asistanı, kritik veya sıkışık trafikte sürüş koşullarında en uygun konforu ve güvenliği sağlıyor. Sürüş Asistanının içeriğine ek olarak genişletilmiş fonksiyonlara sahip Direksiyon ve Şerit Kontrol Asistanı, Şerit Değiştirme Asistanı ve aktif yandan çarpışma koruması özellikli Şeritte Tutma Asistanı sunuluyor.
Geri Sürüş Asistanı G32 BMW 6 Serisi Gran Turismo

Geri Sürüş Asistanı.

Geri Sürüş Asistanı, 35 km/sa’lık bir hıza kadar ileri doğru sürüş esnasında, yolun son 50 metresini kaydeder. Böylece ihtiyaç duymanız halinde gittiğiniz son 50 metreyi zahmetsizce geri gidebilirsinz. Bu sistem sayesinde direksiyonu kullanmanıza bile gerek olmandan, son 50 metredeki her manevra detayını tam ters yönde gerçekleştirerek geri gidebilirsiniz.

YAKIT TÜKETIMI VE CO2 EMISYONU.

 • BMW 630i Gran Turismo:
  Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 7,3
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 166

  Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

  Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz .

  Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.