BMW 7 Serisi - Park Halinde Önden Görünüm

BMW 7 SERİSİ.

Lüksün Zirvesi.

BMW 7 SERİSİ.

Lüksün Zirvesi.

BMW 7 SERİSİ.Lüksün Zirvesi.

1/dk'da güç, bg (730d xDrive)

265 / 4000

CO2 emisyonu, gr/km

127

Ortalama yakıt tüketimi, lt/100km

4,8

Azami hız, km/sa

250

BMW Group, otomotivin geleceğinin şekillendirilmesinde köklü bir geçmişe sahiptir. Geleceği öngörmenin en iyi yolunun, onu yaratmak olduğuna inanıyoruz. Bugün, BMW 7 Serisi otomobiller ile geleceğin lüks anlayışının temellerini atıyoruz. Bunu, oyunun kurallarını değiştiren yenilikler, standartları belirleyen konfor ve modern tasarımın yanı sıra etkileyici ve verimli dinamiklerle başarıyoruz.


BMW 730Li, BMW 740Ld xDrive ve diğer tüm BMW 7 Serisi modellerinin fiyat listesi ve teknik verilerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

BMW 7 SERİSİ'Nİ KEŞFEDİN.

BMW 7 Serisi Sedan: Bir bakışta - Görsel 4

Tasarım.

"Yeni BMW 7 Serisi, modern ve lüks şıklığı yorumlama biçimimizi temsil ediyor. Teknik yenilikleri ve her ayrıntıda saklı olan yüksek kalite anlayışını, iç tasarımın ferah atmosferi ve heyecan verici biçimsel dili açısından vazgeçilemez olarak değerlendiriyoruz. Tasarım süreci boyunca, çalışmalarımızı, yenilikçi teknoloji ve bunun tasarıma dönüştürülmüş biçimi ile arasındaki mükemmel etkileşimin yarattığı "Teknolojik bir Şiir" fikriyle sürdürdük." BMW Otomobilleri Tasarım Müdürü Karim Habib
BMW 7 Serisi Sedan: Bir bakışta - Görsel 5

Yenilikçi işlevsellik.

BMW mühendislerini harekete geçiren güç, öncü niteliğindeki yeniliklere yönelik arayıştır. BMW 7 Serisi, BMW Harekete Duyarlı Kumanda, BMW Lazer Işığı veya Uzaktan Kumandalı Park gibi işlevler ile standartları belirlemeye devam ediyor. Buna ek olarak, ilk kez bir BMW otomobiline, temel işlevleri kumanda etmek üzere kullanılan bir tablet olan BMW Dokunmatik Kumanda entegre ediliyor.
BMW 7 Serisi Sedan: Bir bakışta - Görsel 6

Ferahlık ve konfor.

Tıpkı BMW'nin diğer modelleri gibi BMW 7 Serisi de, şoför tarafından kullanılan bir otomobilin keyfini çıkarmak üzere eşsiz bir sürüş keyfi sunar. Arka kısımdaki lüks koltuklarda seyahat eden yolcular oldukça geniş olarak tasarlanan alanın tadını çıkarır. Executive Drive Pro seçeneğinin sunduğu aktif yürüyen aksam teknolojisi her durumda sınırsız konfor ve dinamikleri içeren bir sürüş deneyimi sunarken, Ortam aydınlatması tasarımı ile yenilikçi konfor ve eğlence işlevlerine ait öğeler ise üst düzeyde rahat ve keyifli bir yolculuğu garanti eder.
BMW 7 Serisi Sedan: Bir bakışta - Görsel 7

BMW EfficientDynamics.

Yenilikçi hafif yapı, öncü motor tipleri ve son derece akıllı bir enerji yönetimi, BMW EfficientDynamics mühendislerinin gerçekleştirdiği yeniliklerin yeni standartları belirlediğine ilişkin en iyi örneklerdir. Bu özellikler, BMW 7 Serisinde ustalıkla bir araya getiriliyor. Böylece, sürüş konforu, dinamikler ve verimliliğin ideal kombinasyonu elde ediliyor.