Yeni BMW iX1 | BMW Türkiye

THE iX1

Yeni BMW iX1 | BMW Türkiye

TAMAMEN ELEKTRİKLİ VE YENİ: BMW iX1.

THE iX1TAMAMEN ELEKTRİKLİ VE YENİ: BMW iX1.

Yeni BMW iX1, BMW i oluşumunun getirdiği yenilikleri BMW X modellerinin esnekliğiyle birleştiriyor. Beşinci nesil yenilikçi eDrive teknolojisi ile dinamik performans değerlerinin yanı sıra uzun bir menzil sunan Yeni BMW iX1, kompakt boyutuna rağmen geniş iç hacmiyle öne çıkıyor. Sportif tarza sahip heyecan verici dış tasarımı ile kendinden emin bir duruş sergiliyor. İç tasarımda kendini gösteren en yeni teknolojiler sayesinde Yeni BMW iX1, günlük yaşantısında macera arayanlar için son derece becerikli ve çevik bir sürüş deneyimi sunuyor. Son derece verimli bir yanmalı motora sahip olan Yeni BMW X1'in piyasaya sunulmasından kısa bir süre sonra yerel emisyonsuz sürüş için plug-in hybrid versiyonunun ve tamamen elektrikli Yeni BMW iX1'in yollardaki yerini alması bekleniyor.

Devamı

BENİ BİLGİLENDİRİN.

Her yönüyle yenilikçi bir kişiliğe sahip, tamamen elektrikli Yeni BMW iX1 ile ilgili gelişmelerden öncelikli olarak haberdar olmak isterseniz, aşağıdaki bilgilendirme formunu doldurmanız yeterli.

Devamı
Elektriğin Öncüleri | BMW Türkiye

ELEKTRİĞİN ÖNCÜLERİ.

Elektromobilitenin öncüsü BMW, tamamen elektrikli otomobil sahibi BMW tutkunlarına özel bir topluluk sunuyor: Elektriğin Öncüleri. Elektrikli otomobillerin etkileyici menzillere sahip oluşu ve hızlı şarj istasyonlarının gittikçe yaygınlaşması, elektrikli sürüşü ve şarj işlemlerini her zamankinden daha rahat, esnek ve cazip hale getiriyor. Elektriğin Öncüleri de kendilerine özel olarak sunulan ayrıcalıklarla elektrikli sürüşün keyfini çıkarıyor.
  • BMW iX1:
    Güç tüketimi (kWsa/100) (ortalama): 18.4*-17.3* (WLTP)
    Elektrik Menzili (km): 413*-438
    *Aracın mevcut geliştirme durumu baz alınarak yapılmış ön tahmindir.