BMW M

SINIRSIZ GÜVENLİK.

Yeni BMW M2 Coupé'de güvenlik ve konfor.

Aktif ve pasif güvenlik söz konusu olduğunda tavize yer yoktur. Zengin teknolojileriyle BMW M2 Coupé, her türlü zorlukla baş edecek donanıma sahiptir. Ayrıca M sürücü yönlendirmesi, hem yarış pistinde hem de günlük gerekliliklere yönelik olarak oldukça hızlı tepki verir ve olağanüstü bir konfor düzeyi sunar.

M SÜRÜCÜ UYUMU.

M otomobilinin ergonomik konsepti, M'e özgü sürücü oryantasyonuna sahip özel kokpiti içerir. Böylelikle otomobilin tüm kontrolleri ve M sürücü ayak dayaması gibi detaylara sürücü tarafından kolaylıkla erişilir. Tıpkı yarış sırasında olduğu gibi, mümkün olan en kısa sürede tepki verilmesi ve otomobilin tümü üzerinde sezgisel bir kontrol sağlanması önceliklidir.

PASİF GÜVENLİK.

Titizlikle seçilen malzemelerin ve son derece sağlam bir yapının kullanılması sayesinde, her BMW yüksek pasif güvenlik standartlarını karşılar ve etkili kemer sistemleri ile yolcular için üst düzeyde koruma sağlar. Otomobiller, saygın bağımsız kurumlar tarafından gerçekleştirilen çarpışma testlerine uygun şekilde tasarlanır.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive ile müşteriler belli bir kapsam dönemi belirleyebilir ve böylece muayene ve bakımlara ilişkin masraflar konusunda endişelenmelerine gerek kalmaz. Yağ değişimleri, mikro filtre, yakıt filtreleri, hava filtreleri ve bujilerin servis işlemlerinin yanı sıra fren hidroliği değişimleri, otomobil kontrolleri ve BMW standartlarının korunması için gereken ilave hizmetleri kapsar.

  • BMW M2 Coupé için yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu:

    Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 8,5 - 7,9

    CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama): 199 - 185

    Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu" içerisinde bulabilirsiniz.