Üç adet Yeni BMW M2 Competition otomobil gece şehir manzarası önünde yarış pistinde drift yapıyor.

AYNI CADDELER. FARKLI BİR DENEYİM.

M87C

Yeni BMW M2 Competition.

AYNI CADDELER. FARKLI BİR DENEYİM.Yeni BMW M2 Competition.

Her yolu değiştiren bir spor otomobil. Yeni BMW M2 Competition performans, çeviklik ve hassasiyetin olağanüstü bir kombinasyonunu sunar. Ön rüzgarlıktaki genişletilmiş hava girişleri yeni 410 bg çift turbo sıralı 6 silindirli benzinli motorun yoğunlaştırılmış gücüne işaret eder. Yeni BMW M2 Competition yeni rekorlar kırmak üzere yüksek performans sunar. Şampiyonlar için üretilmiş gerçek bir M otomobili.

 

Yeni BMW M2 Competition (2)(3):
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 10,0–9,9 [9,2–9,2]
gr/km cinsinden CO2 emisyonu (ortalama): 228–225 [210–209]

Devamı

5 ÖNEMLİ VERİ.

 • 01 Maksimum güç üretimi için ağırlığı optimize edilmiş çift turbo
 • 02 Güç 410 bg*
 • 03 Azami tork 550 Nm*
 • 04 M DCT* ile 0’dan 100 km/sa’e 4,2 sn
 • 05 Maksimum motor devri 7.600 1/dk*
İki Yeni BMW M2 Competition otomobil gece şehir manzarası önünde yarış pistinde drift yapıyor.
Beyaz renkte Yeni BMW M2 Competition gece şehir manzarası önünde yarış pistinde drift yapıyor.

İKİ TURBO. TEK AMAÇ.

Yeni BMW M2 Competition modelinin birinci olmak için bitiş çizgisine ihtiyacı yoktur. Olağanüstü performans potansiyeli ve çevikliğiyle rakiplerini geride bırakır. Ağırlığı optimize edilmiş iki turboşarj, yüksek performanslı motorun seri hızlanma ve sportif dönüşler için mükemmel yüksek devir kabiliyeti ve doğrudan tepki sergilemesini sağlar. Güçlü ve tempoyu belirleyen M spor egzoz sisteminin sesi bir düğmeyle özel sürüş moduna uyarlanabilir. M modeline özgü süspansiyon, hassas kullanımı garanti ederken yarış pistinde test edilen soğutma konsepti ideal çalışma sıcaklığını mümkün kılar. Yarışa en önden hakim olmak isteyenlere yönelik bir otomobil.

İki adet Yeni BMW M2 Competition otomobil gece yarış halinde, kokpitten görünüm.
Arka planda gece şehir manzarasıyla Yeni BMW M2 Competition’ın kokpiti ve M spor koltukları

TAM BİR YARIŞ KOKPİTİ.

Sanki yarış pistleri için hazırlanmış bir kokpit. Sistematik şekilde sürücüye dönük, M modeline özgü gösterge paneli kırmızı renkli kadranlar, merkezi yağ sayacı ve M2 Competition yazısını içerir. M deri direksiyon da üstün bir performansa yönelik olarak iyileştirilmiştir. Kişisel sürüş profili M1/M2 düğmeleriyle yapılandırılabilirken M çift kavramalı şanzıman ile etkileşimde bulunan vites kulakçıkları saniyeler içinde vites değiştirmeyi mümkün kılar. Opsiyonel M Sport koltuklar genel tasarımı tamamlar. Işıklı M2 logosu ile birlikte Siyah Dakota deriyle tasarlanmış koltuklar güçlü görünümünün yanı sıra mükemmel destek de sunar. M tasarımı ilhamını doğrudan motor sporlarından alır.

SESİ DENEYİMLEYİN.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • Resimlerde opsiyonel donanım gösterilmiştir.

  Burada gösterilen yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim değerleri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

  (2) işaretli otomobillere ait değerler geçicidir.

  (3) ile işaretli tüm otomobil değerleri, yeni WLTP mevzuatını temel alır ve otomobiller arasında karşılaştırma yapılabilmesi amacıyla eşdeğer NEDC değerlerine dönüştürülmüştür. [Bu otomobiller, otomobillerle ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) ile CO2 değerleri burada belirtilen değerlerden farklı olabilir.]

  CO2 verimliliğine dair teknik özellikler 1999/94/EC sayılı Direktife ve Avrupa Mevzuatının yürürlükteki versiyonuna göre belirlenmiştir. Burada gösterilen değerler bu sınıflandırmaya ait NEDC döngüsüne göre yakıt tüketimi, CO2 değerleri ve enerji tüketimini temel alır.

  Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzunda” bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html adresinden ulaşabilirsiniz.