MAKİNEYLE BİR OLMAK.

BMW M3 Sedan.

MAKİNEYLE BİR OLMAK.BMW M3 Sedan.

1/dak'da maks. güç, bg

431 / 5500-7300

0 –100km/sa hızlanma, sn

4,3 [4,1]

CO2 emisyonu, g/km

204 [194]

AB yüksüz ağırlık, kg

1610 [1635]

BMW M3 Sedan: Dört kapılı yüksek performanslı spor otomobil. Tamamen yeniden geliştirilen 431bg gücündeki M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor tüm devir aralığında anlık performans sunar. Aktif M Diferansiyel, Adaptif M süspansiyon, M Servotronic veya Drivelogic özellikli 7 ileri M çift debriyajlı şanzıman gibi motor sporlarına özgü yenilikler, olanakların sınırlarını yeniden tanımlar. Kokpit kusursuz ergonomide son noktadır. Deniz kabuğu biçiminde yeni M koltuklar yan denge sağlar ve otomobille ideal bağlantı sunar. Her şey tek bir noktaya, yani sürücüye odaklanmıştır.

BMW M3 SEDAN'I KEŞFEDİN.

Sürüş Dinamikleri.

Gözünüz virajda olduğunda otomobilin de mükemmel bir şekilde kontrol altında olduğunu hissedersiniz. BMW M3 Sedan saf dinamiklerin sınırlarını zorlamak için üretildi. 6 ileri düz şanzımanla birlikte veya tercihinize göre kesintisiz 7 ileri M çift debriyajlı şanzımanla, 431bg M TwinPower Turbo düz 6 silindirli benzinli motor güçlü ve hassas bir sürüşü garanti eder. Yeni Aktif M Diferansiyel her zaman optimum tutuş sağlar ve M Servotronic hassas biçimde ayarlanmış direksiyon sunar.

Tasarım.

BMW M3 Sedan'ın güçlü dinamikleri kendini belli eder. Öndeki geniş hava girişleri her durumda M hareketli aksamın optimum soğutulmasını garanti eder. Motor kapağı bombesi, turbo motorun kaslı şeklini çizer. Her bir ayrıntı işleviyle doğrulanır ve otomobilin ikonik görünümüne katkıda bulunur.

Verimlilik.

Diğer alanlarda olduğu gibi, BMW M3 Sedan verimlilik söz konusu olduğunda da birinci sınıf bir oyuncudur. Otomatik Start/Stop Fonksiyonu veya Fren Enerjisi Geri Kazanımı gibi Akıllı EfficientDynamics özellikleri kaynakların optimum biçimde kullanılmasını sağlar ve böylelikle BMW M3 Sedan'ın gücünü ve dayanıklılığını sürdürmede önemli bir rol oynar. Bu, daha iyi dinamikler sağlamanın yanı sıra yakıt tüketimi ve emisyonda da azalma sağlar.