BMW M3 Sedan'ın kokpit görünümü | Bağlantı

YENİLİKÇİ+

BMW M

BMW M3 Sedan'da bağlantı.

YENİLİKÇİ+

BMW M3 Sedan'da bağlantı.

YENİLİKÇİ+BMW M3 Sedan'da bağlantı.

BMW M3 Sedan'ın yenilikçi teknolojileri standartları yeniden belirler ve yol için olduğu kadar yarış pistleri için de geniş kapsamlı destek sunarken konfora ve güvenliğe de önem verir. Bir saniyeden daha kısa bir sürede sürüş deneyiminizle ilgili bilgilerinizi kaydetme becerisine sahiptir. Size aynı zamanda bilgi/eğlence işlevlerini de sunmaya devam eder.

Read more
BMW M

M UYGULAMALARI İLE SÜRÜŞ KEYFİNİ KAYDEDİN.

BMW M3 Sedan, hep daha iyi olmak ve kendine meydan okuman isteyen sürücüler için sadece bir otomobilden daha fazlasıdır. BMW M Laptimer uygulaması ve GoPro uygulaması bu ihtiyaca cevap verir. En iyi tur sürelerinizi, en iyi hızlanmalarınızı ve sürüş deneyimlerinizi unutulmaz anılar olarak saklayın.

 

 • BMW M Laptimer uygulaması

  BMW M3 Sedan'daki BMW M laptimer uygulamasıyla, sürüşle ilgili yarış pistlerinde toplanan veriler kaydedilir ve analizi yapılır. Kaydedilen bu bilgileri sosyal medya hesaplarınızdan gaz pedalı konumu, direksiyon açısı, G-force ve en iyi tur süresi gibi konularda paylaşabilirsiniz. Dilerseniz paylaşımınızı e-posta üzerinden de yapabilirsiniz. Uygulamaya GoPro arayüzü de ekleyebilirsiniz.

 • GoPro uygulaması

  BMW M3 Sedan'daki Kontrol Ekranı aracılığı ile bir GoPro video kamerasını otomobilin üzerine veya içine takıp GoPro uygulamasını ücretsiz kullanabilirsiniz. Bu düzenek ile fotoğraf ve video kayıtlarınızı iDrive butonunu kullanarak kontrol edebilirsiniz. 

APPLE CARPLAY® HAZIRLIĞI.

Apple CarPlay® için hazırlık, seçili iPhone® fonksiyonlarının otomobil içinde kolayca ve kablosuz olarak kullanılmasını destekler. Bu özellik, akıllı telefon içeriğinin müzik, iMessage/kısa mesajlar, telefon, Siri®, navigasyon ve seçili üçüncü taraf uygulamaları gibi fonksiyonlarla birlikte, otomobilin kullanıcı arayüzü ve Ses kontrolü yoluyla görüntülenmesine ve çalıştırılmasına olanak tanır.

ÖZEL M FONKSİYONLARIYLA BMW HEAD-UP DISPLAY.

ÖZEL M FONKSİYONLARIYLA BMW HEAD-UP DISPLAY.

M'e özgü işlevlere sahip tam renkli BMW Head-Up Display yolculuğa ilişkin tüm bilgileri sürücünün görüş alanı içine yansıtır. Sürücü bir düğmeye basarak vites göstergesi, dinamik aralık eğrisi şeklinde devir/dakika göstergesi ve ideal vites değiştirme anını gösteren vites ışıklarını içeren özel M ekranına geçiş yapabilir.

Devamı

KABLOSUZ ŞARJ ÖZELLİKLİ TELEFON İLETİŞİMİ.

Kablosuz şarj özellikli telefon, bir kablosuz şarj yuvası ve ek USB bağlantı noktaları içerir. Tavan anteni bağlantısı mobil sinyal alımını iyileştirir. İki mobil telefon ve bir müzik çalar, Bluetooth yoluyla eşzamanlı olarak bağlanabilir. Ayrıca, Bluetooth Ofis'e yönelik teknik kapasite de mevcuttur.

BMW CONNECTED.

BMW Connected, günlük mobiliteyi kolaylaştıran ve sürücülerin varış noktalarına rahat bir şekilde ve zamanında ulaşmasına yardımcı olan kişisel bir mobilite asistanıdır. En iyi yola çıkma süresi önerileri gibi mobiliteye ilişkin bilgilere iPhone® veya Apple Watch® aracılığıyla uzaktan erişebilir ve bu bilgileri kesintisiz şekilde otomobilinize aktarabilirsiniz.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • BMW M3 Sedan:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 8,8 (8,3)
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 204 (194)

  Köşeli parantez içindeki rakamlar, 7-ileri Drivelogic özellikli M çift kavramalı şanzıman için geçerlidir.

  Tüketim verileri seçilen jant ve lastik boyutuna bağlı olarak ECE sürüş döngüsüne göre belirlenmiştir. Gösterilen modeller opsiyonel donanım içerir.

  Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi değerleri ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan, DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html adresinden ulaşılabilir.

  Rakamlar belirli bir otomobile atıfta bulunmaz ve ürün teklifinin bir parçasını oluşturmaz. Yalnızca farklı otomobil tipleri arasında kıyaslama yapılması için temel oluşturması amaçlanmıştır. Yakıt veya diğer enerji kaynaklarının üretimi ve tedarikinin neden olduğu CO2 emisyonu, 1999/94/EC sayılı Direktif uyarınca CO2 emisyonunun belirlenmesinde göz önünde bulundurulmaz.