SEÇKİN+

BMW M

BMW M3 Sedan’ın tasarımı.

SEÇKİN+

BMW M3 Sedan’ın tasarımı.

SEÇKİN+BMW M3 Sedan’ın tasarımı.

BMW M3 Sedan’ın motor sporları geni kolaylıkla fark edilir. Geniş hava girişleriyle dinamik ön kısım ve parlak siyah renkleriyle çift çubuklu Böbrek Izgaraları olağanüstü performans potansiyelini yansıtır. İç tasarımda, sürücüye yönelik kokpit mükemmel ergonomik özellikleriyle ilham verir. Kabuk şeklinde özel M koltuklar yan destek sunar. Yüksek kalite kaplamalar gibi tüm detaylar motor yarışlarının saf karakterini sunar.

BMW M3 Sedan:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 8,8 (8,3)
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 204 (194)

Köşeli parantez içindeki rakamlar, 7-ileri Drivelogic özellikli M çift kavramalı şanzıman için geçerlidir.

Tüketim verileri seçilen jant ve lastik boyutuna bağlı olarak ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir. Gösterilen modeller opsiyonel donanım içerir.

Devamı
BMW M

BÜYÜLEYİCİ BİR TASARIM DİLİ.

Dinamik tasarım.

BMW M3 Sedan: Son derece sportif, simge haline gelmiş bir duruş ve verimli dinamik özellikleriyle arttırılmış performans kapasitesi. Büyük hava girişleri ve etkileyici hafif alaşım jantlardan atletik arka bölüme kadar her tasarım öğesi bu yüksek performanslı spor otomobilin gerçek gücünü öne çıkarır.
Devamı

Sportif çizgiler.

BMW M3’ün yan görünümü yüksek performanslı bir spor otomobilin genleri ile dört kapılı bir sedan otomobilin günlük kullanıma uygunluğunu bir araya getirir.
Devamı

Güçlü ön kısım.

Parlak siyah çift çubuklu Böbrek Izgaraları ile M3 amblemine sahip ileri doğru hamle yapan ön kısım ve büyük hava girişleri tamamen LED farların dinamik tasarımıyla tamamlanır. İncelikle işlenmiş tasarım ve etkileyici parlaklığı gündüz saatlerinde kendinden emin bir duruş sunarken geceleri yolu mükemmel biçimde aydınlatır.
Devamı

Fark yaratan arka tasarım.

Geniş tekerlek izine sahip arka görünüm kalıcı bir izlenim bırakır. İlerici bir tasarıma sahip LED stop lambaları ve geniş yüksek performanslı spor lastikler kararlı bir duruşu öne çıkarır. M arka spoyler daha gelişmiş aerodinamik özellikler için bastırma kuvvetini artırır. M difüzör ve açılı M çift egzoz çıkışı, karakteristik hava çıkışlarıyla birlikte arka rüzgarlıkla mükemmel uyum sağlar.
Devamı

Aerodinamik öğeler.

Hava Perdesi için iki dik giriş ve entegre Havalandırma öğesiyle birlikte yanlarda yer alan M ızgaralar, çamurluk davlumbazları etrafındaki aerodinamik sürtünmeyi azaltır. Bu durum aerodinamik performansı optimize ederken, kalp atışlarını hızlandırır.
Devamı

Özel karbon tavan.

BMW akıllı hafif yapı konseptinin bir parçası olarak, karbon fiber takviyeli plastikten (CFRP) üretilen Karbon tavan otomobilin ağırlığını azaltarak, ağırlık merkezini alçaltır. Bu özellik viraj dönerken, hızlanırken ve fren yaparken çevikliği ve dinamik özellikleri artırır.
Devamı

Tam LED farlar.

Aydınlatma fonksiyonları stop lambalarında da ışık yayan diyotlar aracılığıyla gerçekleştirilir. Sürekli aydınlatma tasarımıyla birlikte uzatılmış L biçimi, bagaj bölümü kapağı ile akıcı bir geçiş oluşturarak arka tasarımın farklı stilini vurgular.
Devamı

ETKİLEYİCİ JANTLAR.

BMW M3 Sedan’ın ağırlığı optimize edilmiş jantları kendinden emin bir görünüm sunar. Standart seçenek bile 18 inç, V kollu hafif metal jantları içerirken, özel donanım 19 inç, çift kollu M hafif alaşım jantlardan oluşur. Opsiyonel olarak Koyu Gri veya Siyah olarak sunulan jantlar M logolu güçlü M Karbon seramik fren veya M alaşım freni vurgular. Ek olarak siyah renkte sunulan opsiyonel 20 inç, Yıldız kollu hafif alaşım jantlar da aynı görevi görür. Seçiminiz hangisi olursa olsun BMW M3 Sedan’ın geniş arka lastikleri de içeren standart karma lastikleri kuyruk kısmının güçlü görünümünü desteklerken direksiyon kontrolü ve tutuşunu da iyileştirir.

BMW INDIVIDUAL KOLEKSİYONU.

Kendi kişiliğinizi ifade etmenin özel bir yolu olarak BMW Individual atölyesi, BMW Individual Collection ile otomobilinizi kişiselleştirme isteğinizi etkileyici bir biçimde yerine getirir. BMW M3 Sedan otomobilinizi kendi kişiliğinize uygun şekilde tasarlayın.

BMW M PERFORMANCE PARÇALARI.

BMW M markası, dinamikleri, yenilikçi teknolojileri ve uzun yıllara dayanan motor sporları deneyimini temsil eder. BMW M Performance Parçaları, BMW M3 Sedan’a çok daha dinamik ve ayrıcalıklı bir duruş kazandırır. Hem iç hem de dış tasarıma yönelik seçenekler sınırsızdır.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Köşeli parantez içindeki rakamlar, 7-ileri Drivelogic özellikli M çift kavramalı şanzıman için geçerlidir.

    Tüketim verileri seçilen jant ve lastik boyutuna bağlı olarak ECE sürüş döngüsüne göre belirlenmiştir. Gösterilen modeller opsiyonel donanım içerir.

    Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi değerleri ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan, DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html adresinden ulaşılabilir.

    Rakamlar belirli bir otomobile atıfta bulunmaz ve ürün teklifinin bir parçasını oluşturmaz. Yalnızca farklı otomobil tipleri arasında kıyaslama yapılması için temel oluşturması amaçlanmıştır. Yakıt veya diğer enerji kaynaklarının üretimi ve tedarikinin neden olduğu CO2 emisyonu, 1999/94/EC sayılı Direktif uyarınca CO2 emisyonunun belirlenmesinde göz önünde bulundurulmaz.