MAKİNEYLE BİR OLMAK.

BMW M

Yeni BMW M4 Cabrio.

MAKİNEYLE BİR OLMAK.

Yeni BMW M4 Cabrio.

MAKİNEYLE BİR OLMAK.Yeni BMW M4 Cabrio.
BMW M

1/dak'da maks. güç, bg

431 / 5500-7300

0 –100km/sa hızlanma, sn

4,6 [4,4]

CO2 emisyonu, g/km

213 [203]

AB yüksüz ağırlık, kg

1840 [1865]

Üst düzey güç emrinizde. 431bg M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor ve motor sporlarından gelen yeniliklerle donatılmış BMW M4 Cabrio adrenalin yüklü yüksek performans ve eksiksiz sürüş keyfi arasında doğrudan bir bağlantı kurar. M motor; yedi ileri M çift debriyajlı şanzıman, Aktif M Diferansiyel, Adaptif M süspansiyon ve M Servotronic ile kesintisiz bir güç sunarak sınırları zorlarken, güçlü, hassas bir sürüşe de olanak tanır. Bu yalnızca üstü kapalıyken benzersiz bir deneyim değildir. Aynı zamanda M sürüş deneyimini farklı bir seviyeye taşır.

TEMPOYU BELİRLER.

BMW M4 Cabrio'da kullanılan M TwinPower Turbo motorlar.

BMW M4 Cabrio'nun kalbinde yeniden geliştirilen M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor yer alır. Bu motor, olağanüstü güç ve benzersiz ses sunar. Optimum biçimde ayarlanmış motor sporları teknolojileri 431bg (317kW) takviyesiyle doğrudan güç geliştirmesine olanak sağlar.

Sürüş Dinamikleri.

BMW M4 Cabrio çok kısa sürede hızlandığında, gücün önemi tüm duyularla tecrübe edilebilir. En yüksek devir aralıklarında bile takviye ayarlanabilir olmaya devam eder. Aktif M Diferansiyel veya M Servotronic gibi çok sayıda motor sporu teknolojisi sayesinde BMW M4 Cabrio her durumda birinci sınıf bir atletten beklediğiniz gibi yüksek hassasiyet ve mutlak teknik mükemmellikle tepki verir.

Tasarım.

BMW M4 Cabrio'ya baktığınız anda, öne eğimli, çift çubuklu M böbrek ızgaraları ve M4 amblemi, geniş arka veya eğimli M çift egzoz çıkışı kaplamaları gibi tasarım özellikleri bu otomobilin sıradan bir cabrio olmadığını açıkça gösterir. Atletik çizgiler ve uzun siluetiyle BMW M4 Cabrio yoğunlaştırılmış gücünü ortaya koyar. Sürücünün bekleyebileceği saf, katıksız adrenalini daha ilk andan itibaren hissettirir.

Verimlilik.

Diğer alanlarda olduğu gibi, BMW M4 Cabrio verimlilik söz konusu olduğunda da birinci sınıf bir oyuncudur. Akıllı hafif yapı ve Otomatik Start/Stop Fonksiyonu veya Fren Enerjisi Geri Kazanımı gibi BMW EfficientDynamics özellikleri kaynakların optimum biçimde kullanılmasını sağlar ve böylelikle BMW M4 Cabrio'nun gücünü ve dayanıklılığını sürdürmede önemli bir rol oynar. Bu, daha iyi dinamikler sağlamanın yanı sıra yakıt tüketimi ve emisyonda da azalma sağlar.