CAZİBE+

BMW M

BMW M4 Cabrio'nun tasarımı.

CAZİBE+

BMW M4 Cabrio'nun tasarımı.

CAZİBE+BMW M4 Cabrio'nun tasarımı.

BMW M4 Cabrio, daha ilk bakışta yüksek performanslı, üstü açık bir spor otomobil olduğunu belli eder. Güçlü ön kısım ve şişkin motor kaputu içeren uzatılmış motor kapağı, atletik siluetine etkileyici bir dinamizm katar. Sportif, ayrıcalıklı atmosfer, otomobilin iç kısmına hakimdir. Sürücü odaklı kokpit, kolaylıkla okunabilmesini sağlayan yarış otomobili görünümünde yuvarlak gösterge ekranlarıyla donatılmıştır. Bu özellikler, üstü açık sürüşü yeni bir seviyeye çıkaran ideal koşulları yaratır.

 

 

 

BMW M4 Cabrio:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 9,1 (8,7)
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 213 (203)


Köşeli parantez içindeki rakamlar, 7-ileri Drivelogic özellikli M çift kavramalı şanzıman için geçerlidir.


Tüketim verileri seçilen jant ve lastik boyutuna bağlı olarak ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir. Gösterilen modeller opsiyonel donanım içerir.

Devamı
BMW M

BÜYÜLEYİCİ BİR LİSAN.

Heyecan verici tasarım.

BMW M4 Cabrio gerçek sportif cazibesi, dinamik silueti ve yıl boyunca sınırsız sürüş keyfini garantileyen katlanır hard tavanıyla ilham verir. M çift çubuklu Böbrek Izgaraları ile M4 amblemi, yan kısımlardaki M ızgaralar veya açılı M çift egzoz çıkışı gibi diğer tasarım öğeleri üstü açık sürüş deneyimini tamamlar.
Devamı

Coupé benzeri çizgiler.

BMW M4 Cabrio uzatılmış stili ve konturlu yan kısımları sayesinde kaslı ve sportif bir görünüme sahiptir. Uzun silueti, geniş bir duruşa sahip farklı arka bölümle tamamlanır ve hard tavanın açık veya kapalı olması fark etmeksizin bastırılmış güç duygusunu uyandırır.
Devamı

Güçlü ön tasarım.

Parlak siyah çift çubuklu Böbrek Izgaraları ve büyük hava girişlerine sahip BMW M4 Cabrio'nun ileri doğru hamle yapan ön kısmı, tamamen LED farlarla vurgulanır. İncelikle işlenmiş tasarım ve etkileyici parlaklığı gündüz saatlerinde kendinden emin bir duruş sunarken geceleri yolu mükemmel biçimde aydınlatır.
Devamı

Fark yaratan arka tasarım.

Geniş çamurluk davlumbazları, BMW M4 Cabrio'nun olağanüstü gücünü ifade eder. Yeniden tasarlanan LED stop lambaları, açık veya kapalı olması fark etmeksizin arka bölümün güçlü duruşunu öne çıkarır. Açılı M çift egzoz çıkışı ve M difüzör, karakteristik hava çıkışları sayesinde arka rüzgarlıkla mükemmel bir uyum sağlar.
Devamı

Aerodinamik öğeler.

Hava Perdesi için iki dik giriş ve entegre havalandırma öğesiyle birlikte yanlarda yer alan M ızgaralar, çamurluk davlumbazları etrafındaki aerodinamik sürtünmeyi azaltır. İdeal bir aerodinamik performans ve dolayısıyla yüksek bir nabız hızı için.
Devamı

Katlanır hard tavan.

Katlanır hard tavan 18 km/sa'e kadar olan hızlarda yaklaşık 20 saniyede otomatik açılma işlemini tamamlar ve bir cabrio otomobilin sunduğu maksimum sürüş keyfini deneyimlemenizi sağlar. Otomobil, tavan kapalı olduğunda da görsel açıdan etkileyicidir, daha fazla güvenlik sunar ve yüksek hızlarda bile iç akustiği kabul edilebilir sınırlarda tutar.
Devamı

Tamamen LED farlar.

Aydınlatma fonksiyonları stop lambalarında da ışık yayan diyotlar aracılığıyla gerçekleştirilir. Sürekli aydınlatma tasarımıyla birlikte uzatılmış L biçimi, bagaj bölümü kapağı ile akıcı bir geçiş oluşturarak arka tasarımın farklı stilini vurgular.
Devamı

ETKİLEYİCİ JANTLAR.

BMW M4 Cabrio’nun ağırlığı optimize edilmiş jantları kendinden emin bir görünüm sunar. Standart seçenek bile 18 inç, V kollu hafif metal jantları içerirken, özel donanım 19 inç, çift kollu M hafif alaşım jantlardan oluşur. Opsiyonel olarak Koyu Gri veya Siyah olarak sunulan jantlar M logolu güçlü M Karbon seramik fren veya M alaşım freni gözler önüne serer. Ek olarak siyah renkte sunulan opsiyonel 20 inç, Yıldız kollu hafif alaşım jantlar da aynı görevi görür. Seçiminiz hangisi olursa olsun, BMW M4 Cabrio’nun geniş arka lastikleri de içeren standart karma lastikleri kuyruk kısmının güçlü görünümünü desteklerken direksiyon kontrolü ve tutuşunu iyileştirir.

HARD TAVAN.

Katlanabilir hard tavan, kış mevsimine uygun bir hard tavanın sunduğu avantajlarla saf cabrio heyecanını bir araya getirir. Hard tavan, yaklaşık 18 km/sa gibi düşük bir hızda ilerlerken bile hızla açılabilir ve kapatılabilir. Dışarıdan bakıldığında coupé otomobillere özgü alçak, uzatılmış bir tavan çizgisine sahiptir. İçindeyken geniş bir tavan boşluğu sunar.

BMW INDIVIDUAL KOLEKSİYONU.

Kendi kişiliğinizi ifade etmenin özel bir yolu olarak BMW Individual atölyesi, BMW Individual Collection ile otomobilinizi kişiselleştirme isteğinizi etkileyici bir biçimde yerine getirir. BMW M4 Cabrio otomobilinizi kendi kişiliğinize uygun şekilde tasarlayın.

BMW M PERFORMANCE PARÇALARI.

BMW M markası, dinamikleri, yenilikçi teknolojileri ve uzun yıllara dayanan motor sporları deneyimini temsil eder. BMW M Performance Parçaları, BMW M4 Cabrio'ya çok daha dinamik ve ayrıcalıklı bir duruş kazandırır. Hem iç hem de dış tasarıma yönelik seçenekler sayısızdır.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Köşeli parantez içindeki rakamlar, 7-ileri Drivelogic özellikli M çift kavramalı şanzıman için geçerlidir.


    Tüketim verileri seçilen jant ve lastik boyutuna bağlı olarak ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir. Gösterilen modeller opsiyonel donanım içerir.


    Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi değerleri ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan, DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html adresinden ulaşılabilir.


    Rakamlar belirli bir otomobile atıfta bulunmaz ve ürün teklifinin bir parçasını oluşturmaz. Yalnızca farklı otomobil tipleri arasında kıyaslama yapılması için temel oluşturması amaçlanmıştır. Yakıt veya diğer enerji kaynaklarının üretimi ve tedarikinin neden olduğu CO2 emisyonu, 1999/94/EC sayılı Direktif uyarınca CO2 emisyonunun belirlenmesinde göz önünde bulundurulmaz.