MAKİNEYLE BİR OLMAK.

Yeni BMW M4 Coupé.

MAKİNEYLE BİR OLMAK.Yeni BMW M4 Coupé.

1/dak'da maks. güç, bg

431 / 5500-7300

0 -100 km/sa hızlanma, sn

4,3 [4,1]

CO2 emisyonu, (g/km)

204 [194]

Kg olarak yüksüz ağırlık (AB)

1590 [1615]

DIN uyarınca 1.500kg'ın altındaki rekor kıran hafifliğiyle BMW M4 Coupé imkansızı mümkün kılmak olan amacını açıkça belli eder. Bir yanda yeni 431bg M TwinPower Turbo düz 6 silindirli benzinli motor ve Drivelogic özellikli 7 ileri M çift debriyajlı şanzımanla ve M Servotronic, Aktif M Diferansiyel ve Adaptif M süspansiyon gibi hassas araçlarla donatılan otomobil bulunurken karşısında fizik kanunları yer alır. Kozu, insan ve makineyi daha önce olmadığı gibi bir araya getiren sürüş karakteridir.

BMW M CAZİBESİ.

Performans tutkusu.

Yüksek performans, olağanüstü teknoloji ve motor sporlarının gerçek hissinin tümünü açıklamaya M harfi yeter M. Dünyanın en güçlü harfi.

Sürüş Dinamikleri.

Elinizin altında 431bg güç. M TwinPower Turbo 6 silindirli benzinli motor anında hızlandığında, BMW M4 Coupé'nin becerilerinin hemen farkına varırsınız. En yüksek devir aralıklarında bile takviye ayarlanabilir olmaya devam eder. Aktif M diferansiyel gibi motor sporlarından uyarlanan teknolojiler M hareketli aksamın gücünü caddelere taşır ve her durumda maksimum güvenlik ve hakimiyet sağlar.

Tasarım.

İlk bakıştan yüksek performansını yansıtır. BMW M4 Coupé, M otomobilleri geleneğini sürdürerek güçlü, sportif görünümle olağanüstü tasarımı bir araya getirir. Atletik çizgileri ve uzatılmış silüeti bu yarış otomobili ikonunun görünüm ve dinamiklerini güçlendirir. Her ayrıntısıyla mümkün olan en iyi kontrol ve tavizsiz motor sporları karakteri sunan iç tasarımda tüm detaylar sürücü çevresine yerleştirilmiştir.

Verimlilik.

Diğer alanlarda olduğu gibi, BMW M4 Coupé verimlilik söz konusu olduğunda da birinci sınıf bir oyuncudur. Otomatik Start/Stop Fonksiyonu veya Fren Enerjisi Geri Kazanımı gibi Akıllı EfficientDynamics özellikleri kaynakların optimum biçimde kullanılmasını sağlar ve böylelikle BMW M4 Coupé'nin gücünü ve dayanıklılığını sürdürmede önemli bir rol oynar. Bu, daha iyi dinamikler sağlamanın yanı sıra yakıt tüketimi ve emisyonda da azalma sağlar.