ÇIĞIR AÇAN+

BMW M

BMW M4 Coupé'de bağlantı.

ÇIĞIR AÇAN+

BMW M4 Coupé'de bağlantı.

ÇIĞIR AÇAN+BMW M4 Coupé'de bağlantı.

BMW M4 Coupé'de hem yol, hem de yarış pistleri için destek sunan geniş kapsamda yenilikçi teknolojiler yeni standartları belirlerken aynı zamanda daha fazla konfor ve güvenlik sunar. Sürüşe ilişkin tüm bilgileri saniyeden kısa bir zamanda kaydedebilir ve mümkün olan en üst dizeyde ağ iletişimi, bilgi ve eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz. Sürüş keyfi hiç bu kadar öncü bir rol üstlenmemişti.

Devamı
BMW M

YENİ ARAYÜZ TASARIMI.

Otomobilin haber/eğlence sistemini kullanmak şimdi çok daha kolay, net ve bilgilendiricidir. Sürücü, navigasyon, medya, iletişim, ConnectedDrive, My Vehicle ve mesajlaşmayı gösteren altı bölmeyi herhangi bir sırada düzenleyebilir. Statik bir menü görünümü yerine canlı bölmeler olarak görüntülenir.

M UYGULAMALARI İLE SÜRÜŞ KEYFİNİ KAYDEDİN.

BMW M4 Coupé, bir otomobilden daha fazlasıdır; çok daha iyi olma azmine sahip sürücüler için bir meydan okumadır. Bu sebeple BMW M laptimer uygulaması ve GoPro uygulaması sunulmaktadır. En iyi tur süreleri, en iyi hızlanma ve en son sürüş deneyimine ait harika anılarınızı biriktirin.

 • BMW M Laptimer uygulaması

  BMW M laptimer uygulamasıyla, yarış pistlerinde elde edilen sürüşle ilgili veriler doğru şekilde kaydedilir ve analiz edilir. Kaydedilen bilgiler sosyal medyada gaz pedalı konumu, direksiyon açısı, G-force ve en iyi tur süresi dahil olmak üzere anlık görüntü olarak paylaşılabilir ve e-posta ile de gönderilebilir. Bir GoPro arayüzü de uygulamaya eklenebilir.

 • GoPro uygulaması

  Ücretsiz GoPro uygulamasının kullanımı, BMW M4 Coupé'nin Kontrol Ekranı aracılığıyla kullanılabilecek bir GoPro video kamerasının otomobilin üzerine ve içerisine takılabilmesini sağlar. Böylece iDrive Butonu ile resim ve video kayıtlarını rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda kameranın WiFi aracılığıyla açılması ve kapatılmasının yanı sıra yapılandırılarak, şarj seviyesinin kontrol edilmesi mümkün olur.

APPLE CARPLAY® HAZIRLIĞI.

Apple CarPlay® için hazırlık, seçili iPhone® fonksiyonlarının otomobil içinde kolayca ve kablosuz olarak kullanılmasını destekler. Bu özellik, akıllı telefon içeriğinin müzik, iMessage/kısa mesajlar, telefon, Siri®, navigasyon ve seçili üçüncü taraf uygulamaları gibi fonksiyonlarla birlikte, otomobilin kullanıcı arayüzü ve Ses kontrolü yoluyla görüntülenmesine ve çalıştırılmasına olanak tanır.

ÖZEL M FONKSİYONLARIYLA BMW HEAD-UP DISPLAY.

ÖZEL M FONKSİYONLARIYLA BMW HEAD-UP DISPLAY.

M'e özgü işlevlere sahip tam renkli BMW Head-Up Display yolculuğa ilişkin tüm bilgileri sürücünün görüş alanı içine yansıtır. Sürücü bir düğmeye basarak vites göstergesi, dinamik aralık eğrisi şeklinde devir/dakika göstergesi ve ideal vites değiştirme anını gösteren vites ışıklarını içeren özel M ekranına geçiş yapabilir.

Devamı

KABLOSUZ ŞARJ ÖZELLİKLİ TELEFON İLETİŞİMİ.

Kablosuz şarj özellikli telefon, bir kablosuz şarj yuvası ve ek USB bağlantı noktaları içerir. Tavan anteni bağlantısı mobil sinyal alımını iyileştirir. İki mobil telefon ve bir müzik çalar, Bluetooth yoluyla eşzamanlı olarak bağlanabilir. Ayrıca, Bluetooth Ofis'e yönelik teknik kapasite de mevcuttur.

BMW CONNECTED.

BMW Connected, günlük mobiliteyi kolaylaştıran ve sürücülerin varış noktalarına rahat bir şekilde ve zamanında ulaşmasına yardımcı olan kişisel bir mobilite asistanıdır. En iyi yola çıkma süresi önerileri gibi mobiliteye ilişkin bilgilere iPhone® veya Apple Watch® aracılığıyla uzaktan erişebilir ve bu bilgileri sorunsuz şekilde otomobilinize aktarabilirsiniz.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • BMW M4 Coupé:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 8,8 (8,3)
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 204 (194)

  Köşeli parantez içindeki rakamlar, 7-ileri Drivelogic özellikli M çift kavramalı şanzıman için geçerlidir.

  Tüketim verileri seçilen jant ve lastik boyutuna bağlı olarak ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir. Gösterilen modeller opsiyonel donanım içerir.

  Yeni binek otomobillere ait resmi yakıt tüketimi değerleri ve resmi özel CO2 emisyon değerleri şu kılavuzda yer almaktadır: “New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines” (Yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu kılavuzu). Kılavuza yetkili satıcılardan, DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html adresinden ulaşılabilir.

  Rakamlar belirli bir otomobile atıfta bulunmaz ve ürün teklifinin bir parçasını oluşturmaz. Yalnızca farklı otomobil tipleri arasında kıyaslama yapılması için temel oluşturması amaçlanmıştır. Yakıt veya diğer enerji kaynaklarının üretimi ve tedarikinin neden olduğu CO2 emisyonu, 1999/94/EC sayılı Direktif uyarınca CO2 emisyonunun belirlenmesinde göz önünde bulundurulmaz.