DOKUNULMAZ.

BMW M5 Sedan.

            

DOKUNULMAZ.BMW M5 Sedan.

            

BMW M

Ortalama, lt/100km

9,9

Ortalama CO2 emisyonu, gr/km

231

1/dak'da azami tork, Nm

680 / 1500-5750

Beşinci nesle ulaşan BMW M5 Sedan tam anlamıyla atletik duruşu temsil etmeye devam ediyor. Her türlü zorluğun üstesinden gelmeyi başaran kusursuz performansı onu tartışmasız bir şekilde ilk sıraya yerleştiriyor. M TwinPower Turbo V8 benzinli motor ve yüksek performanslı süspansiyon kendini gösterdiğinde, BMW M5 Sedan’ın motor sporlarına ait genler taşıdığı hemen anlaşılıyor.

BMW M5 SEDAN'I KEŞFEDİN.

Tasarım.

BMW M5 Sedan. Etkileyici yeteneği ilk bakışta belli olan şık bir atlet. Ölçüt olarak yalnızca en yüksek standartları kullanan otomobil tasarımı. BMW M5 Sedan'ın dıştan yarattığı büyüleyici etki, motor sporları atmosferiyle kapılar açıldığında da aynı şekilde devam eder. İç tasarım, bu spor otomobil muazzam performansını bir yandan tam olarak kontrol ederken, bir yandan da her bir kilometrenin keyfini çıkarmaya yönelik tasarlanmıştır.

Sürüş Dinamikleri.

Günlük kullanım için yarış pistinde geliştirildi. BMW M GmbH'nin geliştirdiği bağımsız bir ürün olan BMW M5 Sedan, M Felsefesine uyumu ve yüksek performansı ile mükemmel günlük kullanım uygunluğunu birleştirir.

Verimlilik.

BMW M5 Sedan'da yer alan M TwinPower Turbo V8 benzinli motor, her devirde tam güç ilerleme talebini yerine getirir. Bu yüksek itiş gücünün sağlanması için yüksek tork ve verimlilik en önemli unsurlardır. Aynı zamanda yenilikçi teknolojiler de yakıt tüketimini minimum seviyede tutar.