Ortalama, lt/100km

10,3

Ortalama CO2 emisyonu, gr/km

239

1/dak'da azami tork, Nm

680/1.500–5.750

En güzel rüyalar gözünüz açık gerçek hayatta görülür; özellikle de otomobilinizde softtop açıkken. Tıpkı BMW M6 Cabrio'da gördükleriniz gibi. Benzersiz BMW M GmbH özellikleri, nefes kesen performans ve yetenekli cabrio özelliklerini kusursuz şekilde birleştirir. Softtop yalnızca 19 saniye içinde açılarak BMW Individual Collection tarafından sunulan en seçkin malzemelerin kullanıldığı özel yapım bir kokpiti gözler önüne serer.
560bg M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor güçlü ve dolgun bir sesle harekete geçer. Bu üstün motor hareketsiz halden 100km/sa hıza 4,3 saniyede ulaşabilir. Gücünün yola en üst düzey hassasiyetle aktarılmasını sağlamak amacıyla BMW M6 Cabrio, Aktif M Diferansiyel, hızla ilişkili M Servotronic direksiyon ve maksimum çeviklik için Drivelogic özellikli M çift debriyajlı şanzıman ile donatılmıştır. BMW M6 Cabrio, opsiyonel M karbon seramik fren sayesinde neredeyse anında hareketsiz hale gelir. İşte bu an arkanıza yaslanarak cabrio otomobilinizin güçlü, konturlu dış tasarımının keyfini sürmenin tam sırasıdır.

BMW M6 CABRIO'YU KEŞFEDİN.

Tasarım.

Yalnızca görünüm değil, bir ifade biçimi. BMW M6 Cabrio kaslı stiliyle güçlü siluetini etkileyici biçimde öne çıkarır. Geniş çamurluk davlumbazları ve diğer karakteristik, göze çarpan detaylar gizli güç potansiyelini onaylar. Söz konusu detaylar, en etkileyici şekilde BMW Individual Collection'a ait özel malzemelerle sadeleştirilen sürücüye yönlendirilmiş kokpit içerisinde deneyimlenebilir. Şık softtop 19 saniye içerisinde sessizce gözden kaybolduğunda bu deneyimi daha yoğun şekilde yaşarsınız.
Read more

Sürüş Dinamikleri ve Verimlilik.

BMW M6 Cabrio'da yer alan M TwinPower Turbo 8 silindirli motorun kükreyişi, son teknoloji destek sistemleri ve motor yarışı genlerine sahip süspansiyon, yol ve yarış pisti arasındaki sınırları ortadan kaldırır. Softtop açılıp güneş ışınları lüks iç tasarım üzerine düştüğünde otomobil ve sürat motoru arasındaki sınırlar belirsizdir.
Read more

BMW Individual.

Kişiliğin benzersizliği ayrıntıda görülür. İşte gerçek ayrıcalığın kaynağı. Mükemmellik arayışınızda BMW M6 Cabrio için BMW Individual tarafından sunulan özelliklerle kendinizi ifade edin.
Read more