HAVALI DIŞ TASARIM. ŞIK İÇ TASARIM.

BMW M6 Coupé.

HAVALI DIŞ TASARIM. ŞIK İÇ TASARIM.BMW M6 Coupé.
BMW M

Ortalama, lt/100km

9,9

Ortalama CO2 emisyonu,
gr/km

231

1/dak'da azami tork, Nm

680/1.500–5.750

Tutkuyu rakamlarla ifade edebilirsiniz. Ancak 0'dan 100km/sa'te 4,2 saniyede hızlanma ve 560bg gibi rakamlar BMW M6 Coupé'nin büyüleyici değerlerinin yalnızca bir kısmıdır. Aerodinamik olarak optimize edilmiş gövdesi daha ilk bakışta M mühendislerinin başarısını yansıtır. Güçlü duruşuyla bu spor otomobilin motor sporları genlerini sergiler. Bu durum kokpite de yansıtılmıştır. İsteğe bağlı olarak BMW Individual Koleksiyonundan ayrıcalıklı malzemeler içeren kokpit en ince detayına kadar sportifliğini gözler önüne serer. Tüm bu özellikleriyle BMW M6 Coupé etkileyici bir mühendislik çalışmasının önde gelen örneğidir. Aynı durum M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor için de geçerlidir. Aktif M Diferansiyel ve yüksek hassasiyetli M süspansiyon gibi teknolojilerle bu motor mükemmel hale getirilmiştir. Opsiyonel Yarış paketiyle birlikte BMW M6 Coupé yarış pistlerinin havasını daha da yansıtır. 575bg'ye yükseltilen güç çıkışı ve çok sayıda diğer detaylarla optimize edilen sürüş dinamikleri ile sınırları zorlamak artık çok daha çekici.

BMW M6 COUPÉ'Yİ KEŞFEDİN.

Tasarım.

BMW M6 Coupé yolun üzerinde ileri atılır izlenimi veren bir duruşa sahiptir. Gaz pedalına her dokunulduğunda motor aerodinamik ön kısımdaki geniş hava girişlerinden temiz havayı içeri alır. M amblemi böbrek ızgaralarının çift çubukları üzerinde parıldar. Lastikler asfalta anında tutunur. Atletik gövde tamamen güçlü bir şekilde ileri atılır. Kişisel stiliniz için en mükemmel koşulları sunan BMW M6 Coupé'nin iç tasarımı sınırlarsa sürüş için ideal düzeneği sağlar. Ayrıca istek üzerine tüm BMW Individual Koleksiyonu da sunulduğundan konfor ve kaliteli malzemelerden ödün vermeye gerek kalmaz.
Read more

Sürüş Dinamikleri ve Verimlilik.

Uzatılmış motor bölümü kapağının altında yer alan M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor harekete geçtiği anda pit sınırı ve otopark arasındaki sınırlar ortadan kalkar. Benzersiz yarış genlerini taşıyan BMW M6 Coupé her açıdan çevikliğini ve hassasiyetini gösterir. Şekilli tavan düşük ağırlığı ile ağırlık merkezini alçaltır, böylece verimliliği arttırırken dinamik performansı da arttırır. Böylece bu şık spor coupé otomobil her zaman en önde yerini alır.
Read more

Yarış Paketi.

Muhteşem yarış hissi sunan Yarış paketi, BMW M6 Coupé'nin yollarda daha da yüksek seviyede performans sağlaması için daha yüksek motor çıkışı, daha doğrudan direksiyon tepkisi ve özel olarak ayarlanmış süspansiyon sunar. M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor çıkışı değeri arttırılabilir. Bu gelişmiş performans, üst devir aralığında takviye basıncının yükseltilmesiyle elde edilir. Spor egzoz sistemi, heyecan vermek için tasarlanmış olan oldukça dinamik bir motor sesi oluşturur. Yarış pistinde ve günlük kullanımda, özel olarak ayarlanmış süspansiyon ve son derece dinamik doğrudan direksiyon tepkisi, her direksiyon komutunun maksimum hassasiyetle hayata geçirilmesini sağlar. Karma lastiklerle sunulan özel 20 inç, Çift kollu, stil 601 M çift renkli M hafif alaşım jantlar, spor egzoz sisteminin siyah krom kaplama egzoz çıkışlarıyla birlikte Yarış paketi yolda bakışları üzerinde toplar.
Read more