GÜCÜN EN KUSURSUZ BİÇİMİ.

BMW M6 Gran Coupé.

GÜCÜN EN KUSURSUZ BİÇİMİ.BMW M6 Gran Coupé.
BMW M

Ortalama yakıt tüketimi, lt/100km (M TwinPower Turbo motor)

9.9

CO2 emisyonu, gr/km (M TwinPower Turbo motor)

231

1/dak'da azami tork, Nm

680/1.500–5.750

Etkileyici bireysel detaylar güçlü kombinasyonuyla BMW M6 Gran Coupé'de kusursuz şekilde bir araya getirilmiş yüksek performanslı teknolojilerden çok daha fazlasını sunar. BMW M mühendislerinin deneyimi ve ustalığını kendi başınıza deneyimlemeniz gereken özgür ruhlu, gösterişli bir karakterle birlikte hayata geçirir. Bu deneyimi kusursuz çizgilere sahip beş koltuktan birinde ve isterseniz BMW Individual Koleksiyonuna ait en kaliteli malzemeyle çevrelenmiş şekilde yaşayabilirsiniz. Çift egzoz çıkışından gelen kuvvetli gürleme 560bg M TwinPower Turbo V8 benzinli motorun gücünü herkese duyurur. BMW M6 Gran Coupé, DriveLogic özellikli M çift debriyajlı vites ve opsiyonel M Karbon seramik frenler gibi teknolojileri bir araya getirerek heyecan verici M felsefesini yansıtır. Ancak bu deneyim bile daha yoğun bir hale getirilebilir. Opsiyonel Yarış paketi performansı arttırır ve güçlü şekilde modellenmiş gövde içerisinde yer alan kokpitteki pilotun nabzını hızlandırır.

BMW M6 GRAN COUPÉ'Yİ KEŞFEDİN.

Tasarım.

BMW M6 Gran Coupé'nin benzersiz karakteri her açıdan fark edilir. Ön kısımdaki hava girişleri otomobilin sportif iddiasını daha ilk bakışta öne çıkarır. Hava girişleri, bu dört kapılı şık modelin her detayı gibi işleve öncelik vererek krom kaplama çift çubuklu M böbrek ızgaraların arkasındaki güçlü motora bol miktarda temiz hava sağlar. Fark yaratan karakter çizgisi, M ızgaraların hemen arkasından başlar. Dört kapıdan birini açtığınızda, M logosu taşıyan kapı eşik kaplamaları sizi hemen etkisi altına alır. Kusursuz biçimde şekillendirilmiş koltuklardan birine oturduğunuz anda, kokpitin özel atmosferi sizi büyüler. Her detay işçiliğin ustalığını yansıtır. Opsiyonel ekstra bir özellik olarak yolcuların etrafı BMW Individual Koleksiyonu tarafından sunulan en kaliteli malzemelerle sarılabilir. Bunların arasında yer alan opsiyonel ince tanecikli Platin "Merino" deri kaplama olağanüstü yumuşaklığı ve seçkin malzemelerin benzersiz kokusuyla duyularınıza hitap eder.
Read more

Sürüş Dinamikleri ve Verimlilik.

BMW M GmbH felsefesi BMW M6 Gran Coupé'de canlı bir şekilde hissedilir. İdeal bir ağırlık dağılımı, motor yarışlarından elde edilen teknolojinin aktarımı ve hafif malzemelerin akıllı kullanımı maksimum dinamik performansı vaat eder. Daha hafif karbon tavan, verimliliği artırmanın yanı sıra örneğin alçak ağırlık merkezi sayesinde çevikliği artırır. Rakipsiz bir lüks ortamda daha sportif bir sürüş deneyimi için kusursuz bir paket.
Read more

Yarış Paketi.

Muhteşem yarış hissi sunan Yarış paketi, BMW M6 Gran Coupé'nin yollarda daha da yüksek seviyede performans sağlaması için daha yüksek motor çıkışı, daha doğrudan direksiyon tepkisi ve özel olarak ayarlanmış süspansiyon sunar. M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor çıkışı değeri arttırılabilir. Bu gelişmiş performans, üst devir aralığında takviye basıncının yükseltilmesiyle elde edilir. Spor egzoz sistemi, heyecan vermek için tasarlanmış olan oldukça dinamik bir motor sesi oluşturur. Yarış pistinde ve günlük kullanımda, özel olarak ayarlanmış süspansiyon ve son derece dinamik doğrudan direksiyon tepkisi, her direksiyon komutunun maksimum hassasiyetle hayata geçirilmesini sağlar. Karma lastiklerle sunulan özel 20 inç, Çift kollu, stil 601 M çift renkli M hafif alaşım jantlar, spor egzoz sisteminin siyah krom kaplama egzoz çıkışlarıyla birlikte Yarış paketi yolda bakışları üzerinde toplar.
Read more