YAŞAM ALANININ SINIRLARINI ÇİZER.

BMW X5 M.

YAŞAM ALANININ SINIRLARINI ÇİZER.BMW X5 M.
BMW M

1/dak'da maks. güç, bg

575

Motor torku

750 Nm

0–100km/sa hızlanma, sn

4.2

CO2 emisyonu, gr/km

258

BMW X5 M, bir X modelinin olağanüstü işlevselliğiyle bir M geleneksel spor otomobilin ruhunu bir araya getirir. Yüksek torklu M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor, 8 ileri M Steptronic şanzıman ve M modeline özgü xDrive sürüş keyfini en üst seviyeye çıkarmanızı sağlar. Ön ve arka rüzgarlıkların dinamik tasarımı ve standart özellik olarak sunulan 20 inç hafif alaşım jantlar etkileyici bir duruşu garantiler. Bu Spor Kullanım Aracının zengin iç tasarımı premium malzemeler, spor tipte yükseltilmiş koltuklar ve karakteristik M tasarımına sahip çeşitli detaylar içerir. BMW X5 M olağanüstü performans ve kullanım özellikleriyle mükemmel işlevsellik ve günlük kullanıma uygunluk özelliklerini en iyi biçimde bir araya getirir.

EN İYİ TUR SÜRESİ. PİST OLMASA BİLE.

Yarış özellikleri.

Karşı konulmaz dinamikleri, etkileyici çevikliği ve hassas kullanım özellikleriyle BMW X5 M segmentinde yeni standartları belirler. Kalkış Kontrolü otomobilin kusursuz bir şekilde çalıştırılmasını sağlar. Dinamik Sürüş, Dinamik Performans Kontrolü ve Dinamik Amortisör Kontrolü ile otomobilinizin ayarlarını sürüş koşullarına göre ayarlayabilirsiniz.

Devamı
BMW X5 M: Bir bakışta - Görsel 1

Sürüş Dinamikleri ve Verimlilik.

BMW X5 M, M modeline özgü xDrive özelliğini verimli biçimde yola aktaran konsantre bir güç sunar. Olağanüstü çekiş garantilidir. Standart olarak sunulan 8 ileri M Steptronic şanzıman sayesinde hem manuel hem de otomatik olarak son derece hızlı vites değişiklikleri gerçekleştirilebilir. M alaşım frenlerin olağanüstü hız kesme değerleri, motor sporlarına yaraşır seviyededir. Ayrıca BMW EfficientDynamics teknolojileri sayesinde mükemmel performans ve göz alıcı verimlilik bir arada sunulur.
Devamı

Tasarım.

Beş kişiyi rahatlıkla içine alabilen bir spor otomobil. Yollara hükmeden duruşu adrenalin patlamasına neden olan genel kullanıma uygun bir otomobil. Daha ilk bakışta dinamik karakterini yansıtan bir tasarıma sahip Spor Aktivite Otomobili. BMW X5 M'in zahmetsizce bir araya getirdiği zıtlıklar. Bu otomobil, spor otomobiller arasında rakipsiz olan bir konfor anlayışını ve performansa yönelik saf bir bağlılığı ifade eder.
Devamı
YENİ BMW X5 M VE BMW X6 M EDITION BLACK FIRE.

YENİ BMW X5 M VE
BMW X6 M EDITION BLACK FIRE.

YENİ BMW X5 M VE
BMW X6 M EDITION BLACK FIRE.